Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2021 01 14 - 11:20

SEB banko tyrimas: persikėlus į naują būstinę darbo aplinka yra patenkinti 91 proc. darbuotojų

Į naują SEB banko būstinę Vilniuje persikėlę darbuotojai darbo aplinką geriau įvertino 37 proc., trečdaliu pagerėjo bendradarbiavimo ir darbo efektyvumo rodikliai, rodo neseniai atlikta banko darbuotojų apklausa.

2020 metų vasaros pabaigoje į naują SEB banko būstinę sostinėje, Konstitucijos prospekte, persikėlė iki tol penkiuose pastatuose Vilniuje dirbę banko darbuotojai. Norint sužinoti, kaip jie vertina darbą naujose patalpose, buvo atlikta būstinėje dirbančių darbuotojų apklausa. Analogiška apklausa buvo atlikta ir 2017 metais – ja buvo siekiama išsiaiškinti, kaip darbuotojai jaučiasi dirbdami senosiose patalpose.

2020 metais atliktos apklausos duomenimis, 91 proc. darbuotojų teigė esantys patenkinti darbo aplinka naujoje būstinėje – palyginti su 2017 metų apklausos rezultatais, darbo aplinka geriau įvertinta 37 procentais. Taip pat 22 proc., palyginti su 2017 metų duomenimis, pagerėjo bendradarbiavimo rodikliai – 81 proc. darbuotojų mano, kad būstinėje yra sukurtos sąlygos darbuotojams bendradarbiauti. 74 proc. darbuotojų (arba 27 proc. daugiau negu 2017 metais) atsakė manantys, kad jų aplinka atitinka darbo veiklą.

„Dėl pandemijos dauguma naujos būstinės darbuotojų dirba nuotoliniu būdu. Kadangi į naujas patalpas įsikėlėme vasarą, dar spėjome įvertinti jų pranašumus ir trūkumus. Naująją būstinę kūrėme atsižvelgdami į darbuotojų pageidavimus ir lūkesčius. Prieš pradėdami projektuoti darbo erdves, analizavome tuometinę darbo aplinką ir diskutavome komandose, kaip geriausiai suplanuoti erdves. Darbuotojų idėjas ir lūkesčius patikėjome įgyvendinti profesionalams. Naujoje būstinėje darbuotojams skirta erdvė suplanuota atsižvelgiant į veiklos pobūdį. Tai gana nauja koncepcija Lietuvoje. Be to, buvo įdiegti nauji telekomunikacijų ir informacinių technologijų sprendimai, kurie padeda specialistams bendradarbiauti ir patogiai dirbti tarptautinėse komandose. Tai pat įdiegėme inovatyvias apšvietimo, vėdinimo ir šildymo sistemas, kurios kuria komfortišką aplinką bei palaiko gerą savijautą darbe“, – sako Aivaras Čičelis, SEB banko prezidento pavaduotojas, Pagalbos verslui tarnybos ir finansų direktorius.

2020 metų vasarą į 12 900 kv. m ploto SEB banko būstinę Vilniuje, Konstitucijos prospekte, įsikėlė darbuotojai, dirbantys penkiose įvairiose sostinės vietose. Čia veikia didžiausias ir moderniausias Lietuvoje Klientų konsultavimo centras, Inovacijų centras, Privačiosios bankininkystės padalinys.

SEB darbuotojų apklausą 2017 ir 2020 metais atliko bendrovė „Gensler“.

Pensija

Kontaktai

  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.