Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2021 02 22 - 08:10

Darbo rinkos lyderių reitinge SEB bankas pripažintas finansų kategorijos lyderiu

Darbo portalo CVbankas.lt pirmą kartą sudarytame patraukliausių Lietuvos darbdavių reitinge „Darbo rinkos lyderis 2020” SEB bankas buvo pripažintas finansų kategorijos lyderiu. Reitingas buvo sudarytas išanalizavus, kurių įmonių darbo pasiūlymų portalo lankytojai ieškojo dažniausiai.

„Darbo portalo atlikta analizė rodo, kad esame įdomūs naujų galimybių ir iššūkių ieškantiems specialistams. Suprantame, kad norėdami būti įdomūs karjerą dar tik pradedantiems ar jau patyrusiems profesionalams, turime pasiūlyti ne tik patrauklų atlygį ar karjeros galimybes. Šiandien ne mažiau svarbu suteikti galimybę tobulėti, spręsti įdomias užduotis, atvirą bendradarbiavimo kultūrą ir gyvenimą pagal vertybes. Tokie įvertinimai rodo, kad esame teisingame kelyje, ir už tai dėkoju kiekvienam SEB darbuotojui, kuris yra mūsų banko ambasadorius“, – sako SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras.

CVbankas.lt skelbia, kad per 2020-uosius metus portale apsilankė 4,6 mln. unikalių lankytojų ir jie iš viso atliko 53 mln. darbo skelbimų paieškų. Iš jų 800 000 sudarė konkretaus darbdavio paieškos – skelbimų paieškos, raktinio žodžio laukelyje įrašius konkrečios įmonės pavadinimą. Išanalizavus paieškų duomenis, paaiškėjo darbdaviai – lyderiai, kurių per 2020-uosius metus buvo daugiausiai ieškota.
Nominuoti lyderiai 5 kategorijose: transporto, IT ir telekomunikacijų, finansų, pramonės ir gamybos, paslaugų.

Pensija

Kontaktai

  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.