Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2021 03 04 - 09:45

SEB bankas kviečia į nuotolinį renginį apie tvarius pasirinkimus

Šių metų balandžio 16 dieną SEB bankas kvies stebėti nuotolinį renginį „Žalia šviesa. Kelionė tvarumo link“. Jame daugiau negu dešimt tvaraus ir minimalistinio gyvenimo būdo propaguotojų, visuomenės veikėjų, įmonių kūrėjų ir banko ekspertų diskutuos ir dalinsis patirtimi, kaip kasdien gyventi tvariau, sąmoningai vartoti, tvariai valdyti savo finansus ir kurti prasmingą, planetai draugišką verslą. Renginį bus galima stebėti „Facebook“ paskyroje „SEB. Lietuvoje“ ir „Delfi TV“.

„Tvari veikla yra neatsiejama mūsų, kaip banko, dalis. Siekiame, kad visi mūsų pačių sprendimai, ar eitų kalba apie energijos, popieriaus naudojimą, ar verslo keliones – būtų tvarūs. SEB grupė nuo 2008-ųjų iki 2019 metų savo veiklos sąlygotą CO2 yra sumažinusi 55 procentais. Taip pat, teikdami finansavimą, padedame savo verslo ir privatiems klientams eiti žaliuoju keliu. Palaikome valstybės tikslą mažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą, verslumu ir tvarumu grįstą mąstymą, todėl norime visuomenėje inicijuoti diskusijas ir pokalbius apie tvarumą bei apie tai, kaip kasdieniais veiksmais galime prisidėti prie klimato kaitos mažinimo“, – sako Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė, SEB banko valdybos narė ir SEB Baltijos šalių tarnybos mažmeninės bankininkystės vadovė.

Nuotolinio renginio „Žalia šviesa. Kelionė tvarumo link“ metu įžvalgomis ir mintimis, ar tvariai gyventi gali visi, dalinsis dainų autorius ir atlikėjas Andrius Mamontovas, filmų kūrėja Lina Lyte Plioplytė, tvarumo akademijos „Sustain academy“ ir „Sustain Advisory“ bendraįkūrėja Ieva Kazakevičiūtė, pradedančioji verslininkė ir socialinių tinklų turinio kūrėja Simona Cymbaliukaitė.

Savo patirtimi ir tvaraus gyvenimo principais maisto, transporto, vartojimo be atliekų ir mados srityse dalinsis modelis, maisto tinklaraščio „Kitchen Julie“ ir knygos autorė Julija Steponavičiūtė, politologas, Kauno technologijos universiteto dekanas Ainius Lašas, geografijos mokytoja, hidrometeorologė, tvaraus gyvenimo būdo puoselėtoja Gintarė Klimienė ir tvarios mados puoselėtoja, „Instagram“ tinklaraščio „Vintažinė blondinė“ autorė Solveiga Pranckūnė.

Renginio žiūrovų taip pat lauks įžvalgos apie tvarų finansų valdymą ir diskusija apie tai, ar kuriant tvarų verslą galima užsidirbti.

Renginį ves ir diskusijas moderuos teatro, kino ir televizijos aktorius, televizijos laidos „Tylūs geradariai. Tvarumo istorijos” vedėjas Leonardas Pobedonoscevas.

Vaizdo transliaciją kviečiame stebėti balandžio 16 dieną 11 valandą „Facebook“ paskyroje „SEB Lietuvoje“ ir „Delfi TV“.

Renginio programą galima rasti čia.

Pensija

Kontaktai

  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.