Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2021 07 21 - 08:40

Audrius Rutkauskas – SEB banko Lietuvoje tvarumo vadovas

Audrius Rutkauskas paskirtas SEB banko Lietuvoje tvarumo vadovu. Tai nauja pareigybė SEB banke Lietuvoje. A. Rutkauskas taip pat prisijungs prie naujai įsteigto SEB Tvarios veiklos biuro Baltijos šalyse, kur drauge su Latvijos ir Estijos kolegomis bus atsakingas už tvarumo sritį banke Baltijos šalyse. Tai strategiškai svarbus žingsnis įgyvendinant tvarumo tikslus SEB – vykdyti veiklą atsižvelgiant į klimato kaitos, lyčių lygybės, įtraukties ir įvairovės bei poveikio gamtai aspektus. Iki šiol A. Rutkauskas vadovavo SEB Inovacijų centrui Lietuvoje.

„Šiandien tvarumo darbotvarkė banke yra labai intensyvi, matome ir visuomeninių organizacijų, mūsų klientų, įstatymų leidėjų, priežiūros institucijų ir reguliuotojų aktyvumą šioje srityje. Žvelgiant iš banko perspektyvos, jau dabar kasdien dirbame, kad padėtume klientams ir šalies ekonomikai žaliosios transformacijos kelionėje. Todėl džiaugiuosi, kad tvarios veiklos sritį banke patikime patyrusiam ir į rezultatus orientuotam vadovui, kuriam ši sritis yra labai artima ir profesine, ir asmeninių vertybių prasme“, – sako Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė, SEB banko Lietuvoje vadovė.

Tvarios veiklos sritis A. Rutkauskui buvo artima ir paskutinėse jo pareigose – vadovaudamas Inovacijų centrui Lietuvoje apie tvarių produktų kūrimą ir gamtai draugiškas paslaugas konsultavo verslą kuriančius startuolius, buvo jų mentoriumi ieškant aplinkai draugiškų verslo galimybių.

Naujose tvarumo vadovo pareigose A. Rutkauskas rūpinsis, kad visos banko tvarumo politikos ir reikalavimai būtų tinkamai įgyvendinti. Taip pat jis bus atsakingas už tvarių produktų ir paslaugų kūrimą bei priežiūrą, bendradarbiavimą su visuomeninėmis organizacijomis ir banko atstovavimą visuomeniniuose bei verslo renginiuose ir iniciatyvose.

Pensija

Kontaktai

  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.