Switch to mobile version. Į viršų

Naujoji SEB banko būstinė – atvira visuomenei

Vilniuje atsirado dar vienas traukos centras – tik pėstiesiems skirta gatvė, jungianti Konstitucijos prospektą su Upės gatve. Įrengtos žaliosios erdvės kviečia prisėsti ir pasimėgauti gamta, o šalia įsikūrę restoranai – puodeliu kavos. Užsukę į šalia esantį SEB banko Klientų konsultavimo skyrių visada galėite pasitarti finansų klausimais.

Būstinės vieta
Konstitucijos pr. 24, Vilnius

Klientų konsultavimo skyrius

Didžiausiame ir moderniausiame SEB banko Klientų konsultavimo skyriuje Lietuvoje privatiems ir verslo klientams  paslaugos  teikiamos šiuolaikiškai ir greitai. Klientų  konsultavimo skyrius yra suskirstytas į kelias zonas: klientų konsultavimo erdvė uždarose zonose, skaitmeninė savitarnos erdvė ir laukimo erdvė su moderniais interjero sprendimais, suteikiančiais klientams privatumo.

Ypatingas dėmesys Klientų konsultavimo skyriuje skiriamas vaikų ir jaunimo finansiniam raštingumui. Kviečiame lankytis mokyklas, susipažinti su finansinio raštingumo svarba jauno žmogaus gyvenime, taip pat organizuojame renginius, diskusijas įvairiomis asmeninių finansų valdymo, investavimo, karjeros planavimo temomis.

Inovacijų centras

Inovacijų centras, anksčiau veikęs Vilniaus Savanorių prospekte, perkeliamas į naująją modernią būstinę Konstitucijos prospekte.  Čia, bendradarbiaujant su partneriais, naujos technologijos pritaikomos tobulinant esamus banko produktus bei verslo modelius. Be to, Inovacijų centras kviečia į įvairias paskaitas, seminarus, verslo akseleratorius ir suteikia norintiems įsikurti startuoliams erdvę savo patalpose bei mentorystę.

 

Erdvės renginiams ir laisvalaikiui

Pastato erdvės lengvai keičiamos ir pritaikomos įvairiems renginiams, diskusijoms ar paskaitoms, o moderniai ir šiuolaikiniams poreikiams pritaikytame amfiteatre vilniečiai ir miesto svečiai bet kuriuo metu gali prisėsti, pasimėgauti kava ir minute atokvėpio.

BREEAM tvarumo sertifikatas

Šis pastatas yra pirmasis naujos statybos administracinis pastatas Baltijos šalyse, kurio projektas atitinka aukščiausius sertifikato BREEAM „Outstanding“ reikalavimus. Šio sertifikato vertintojai atsižvelgia į tokius veiksnius, kaip pastato administravimas, čia dirbančių žmonių sveikata ir gerovė, naudojamos energijos šaltiniai ir suvartojimas, medžiagos, atliekos, tarša, inovacijos ir kitos kategorijos.

 

Inovatyvūs ir aplinką tausojantys sprendimai

  • Ant pastato stogo yra sumontuota saulės jėgainė, kurios pagaminta energija naudojama aprūpinti inžinerinėms  sistemoms
  • Išskirtinė pastato vėdinimo sistema, sudaryta iš daugelio nedidelių vėdinimo sistemų. Visos jos valdomos atsižvelgiant į patalpose esančių žmonių skaičių
  • Inovatyvi oras-vanduo šildymo ir šaldymo sistema. Šilumos siurblių naudojimas privačiuose namuose jau nėra naujiena, tačiau tokio dydžio pastate tai yra pirmas projektas Lietuvoje. Šis sprendimas leis pereinamuoju laikotarpiu, kai lauko temperatūra yra nuo -5 iki +15 laipsnių, šildyti pastatą nesinaudojant miesto šilumos tinklais, o išgaunant šilumą iš lauko oro. Tai leidžia sunaudoti gerokai mažiau energijos
  • Oro drėkinimo sistema nėra dažnai naudojama administraciniuose pastatuose, tačiau oro drėgmė, ypač žiemos metu, kai veikia šildymo sistema ir patalpose oras yra išdžiovinamas, labai svarbi. Sumažėjus santykinei oro drėgmei ima perštėti akys, žmonės greičiau pavargsta ir sumažėja darbingumas

Darbuotojams – veikla pagrįstas tvarus biuras

Naujame pastate darbo vietą darbuotojai pasirenka pagal tuo metu geriausiai jų poreikius atitinkančią aplinką. Pavyzdžiui, jeigu reikia susikaupti, geriausiai tam tinka nedidelė patalpa, kuri atskirta nuo aplinkos triukšmo. Jeigu planuojama dirbti kompiuteriu, galima patogiai įsikurti šalia atriumo ar bendradarbiavimo erdvėje, o jei vasarą lauke geras oras, dirbti galima terasoje ant stogo.

Visose darbo vietose įrengtas biodinamiškai efektyvus apšvietimas , kuris prisitaiko prie žmogaus biologinių ritmų. Toks apšvietimas atitinka natūralios šviesos ciklą, tarsi būtume lauke. Tai padeda išlikti darbingiems, o vakare namo grįžti pasiruošus poilsiui.

Naujoje būstinėje yra darbuotojams skirta sporto salė, atvažiuojantiems į darbą dviračiu ar paspirtukais – jų saugojimo ir įkrovimo vietos. Taip pat įrengta darbuotojų laisvalaikiui skirta padelio teniso aikštelė.

 

 

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.