Switch to mobile version. Į viršų

Pensijų sąskaitos peržiūra SEB interneto banke

 • stebėsite, kaip Jūsų pensijai kaupiamos lėšos
 • gausite išsamias ataskaitas ir svarbius pranešimus
 • gausite rekomendacijas, kada verta apsvarstyti pensijų fondo keitimą
 

Kodėl svarbu periodiškai peržiūrėti savo pensijų sąskaitą?

 • Nepraleisite momento, kai ateis metas keisti pensijų fondą (iš rizikingesnio pereiti į saugesnį)
 • Žinodami savo pensijų fondo rezultatus, galėsite geriau įvertinti, kaip jums sekasi kaupti ir kokią išmoką
  senatvėje galite užsitikrinti
 • Galėsite laiku priimti sprendimus dėl papildomų veiksmų, jei matysite, kad norite pasididinti pajamas senatvėje
   
 


Pensijos prognozė

Įsivertinkite, kaip skiriasi Jūsų norima ir prognozuojama pensija bei kokių veiksmų reikėtų imtis siekiant aprūpintos senatvės tikslų.

Pensijos prognozė

Įsivertinkite, kaip skiriasi Jūsų norima ir prognozuojama pensija bei kokių veiksmų reikėtų imtis siekiant aprūpintos senatvės tikslų.

 


Koks pensijų fondas tinkamiausias?

Kaupimas privačiuose pensijų fonduose yra ilgalaikis procesas, kurio sėkmė daugiausia priklauso nuo to, ar esate teisingai pasirinkę pensijų fondą.

 

Turite klausimų ir
norite pasitarti?


Tai yra reklaminio pobūdžio informacija, kuri negali būti interpretuojama kaip asmeninė rekomendacija, nurodymas ar kvietimas kaupti lėšas čia minimuose pensijų fonduose ar pagal investicinio gyvybės draudimo sutartį ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis. Nors turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie laikomi patikimais, SEB bankas, UAB „SEB investicijų valdymas“ ir AB „SEB gyvybės draudimas“ nėra atsakingi už netikslumus ar nuostolius, kurių gali atsirasti, kai investicijos grindžiamos tokia informacija.

II pakopos pensijų fondus „SEB pensija“ valdo UAB „SEB investicijų valdymas“. Savanoriškai kaupti papildomą pensiją galite III pakopos pensijų fonde (šią paslaugą teikia UAB „SEB investicijų valdymas“) arba sudarę investicinio gyvybės draudimo sutartį „SEB pensija plius“ (šią paslaugą teikia AB „SEB gyvybės draudimas“).

Pažymime, kad II pakopos pensijų kaupimo sistemos dalyviams, sudariusiems pensijų kaupimo sutartis, valstybinio socialinio draudimo senatvės pensija proporcingai mažinama Valstybinių socialinio draudimo pensijų įstatymo nustatyta tvarka. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad sudaryta II pakopos pensijų kaupimo sutartis negali būti nutraukta, išskyrus atvejus, kai dalyvis vienašališkai nutraukia pirmą kartą sudarytą sutartį per 30 kalendorinių dienų nuo jos sudarymo, apie tai raštu pranešęs pensijų kaupimo bendrovei.

Kaupdami lėšas II pakopos pensijų fonde, III pakopos pensijų fonde ar pagal investicinio gyvybės draudimo sutartį, Jūs prisiimate investicijų grąžos riziką. Norėdami iš dalies valdyti šią riziką, pensijų fondą ar investavimo kryptį rinkitės atsižvelgdami į savo amžių ir priimtiną riziką. Investicijų grąža yra susijusi su rizika. Jų vertė gali mažėti arba didėti, o tai, kad anksčiau grąža buvo teigiama, nereiškia, kad tokia ji bus ir ateityje. Tam tikrais atvejais nuostoliai gali viršyti pradinę investiciją. Jūs esate atsakingi už savo investavimo sprendimus, todėl, prieš priimdami sprendimą investuoti, turite patys ar padedami banko konsultantų įvertinti, kad, esant infliacijai, pasikeitus rinkos palūkanų normoms ar įvykus tam tikriems įvykiams, kurie nepriklauso nuo UAB „SEB investicijų valdymas“ ar AB „SEB gyvybės draudimas“ valios ir veiksmų, gali sumažėti Jūsų investicijų vertė. Pasikonsultuoti dėl rizikos galite atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių ar paskambinę visą parą veikiančiu telefonu +370 5 268 2800.

Turite klausimų ir
norite pasitarti?

Kontaktai

 • „Skype“ (visą parą)
 • Savitarnos zonos
 • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.