mask
Logo
Meniu
Uždaryti
Pradėkite čia

Investuokite į savo ateitį

Rekomenduojame įsijungti garsą
Sužinokite daugiau
shape

Jūsų pensija gali padėti mažinti klimato kaitą

Priimdami pensijų fondų turto investavimo sprendimus, atsižvelgiame į daugybę ekonominių, socialinių ir aplinkosaugos veiksnių, tačiau didžiausią dėmesį skiriame anglies dvideginio pėdsakui mažinti ir klimato kaitos pasekmėms švelninti. Jūsų pensija padeda įsukti vėjo jėgaines, sugaudyti spindulius saulės parkuose, suteikti energijos hidroelektrinėms ir įgyvendinti kitus žaliuosius projektus, todėl kasmet į atmosferą nepatenka šimtai tūkstančių tonų anglies dvideginio.

Kartu su kitais savo pensiją SEB kaupiančias Lietuvos gyventojais jau šiandien 878 milijonus eurų investuojate į tai, kad Žemė išliktų žmonėms ir gyvūnams gyventi tinkama planeta.

Pradėkite čia
shape

Jūsų pensija gali užtikrinti grynesnį orą

SEB pensijų fondų lėšas investuojame į miškų fondus ir skatiname tvarią miškininkystę, kai kertama mažiau ir sodinamos naujos puikiai anglies dvideginį sugeriančių eglių ir beržų plantacijos.

Pradėkite čia
shape

Jūsų pensija gali padėti sukurti naujas darbo vietas

Pensijai kaupiamas Jūsų lėšas investuojame į įmones – nuo mažų iki didelių Lietuvos bendrovių. Taip padedate perspektyviam verslui augti ir kurti naujas darbo vietas mūsų mieste, šalyje, Baltijos regione.

Pradėkite čia
shape

Jūsų pensija gali padėti kurti geresnę mūsų šalies ateitį

Jūsų pensija yra kur kas daugiau negu tolimas miražas – dabar, kai skaitote šį tekstą, ji jau daro teigiamą įtaką Lietuvos verslui ir ekonomikai, kartu didindama Jūsų būsimą finansinį turtą.

Pradėkite čia
shape

Jūsų kaupiama pensija gali augti ir užtikrinti Jūsų ateities gerovę

Jūsų pensijos augimas gali būti gana įspūdingas, pavyzdžiui, esant 7 proc. vidutinei metinei investicijų grąžai, per dešimt metų sukaupta suma padvigubėtų. Mūsų fondų valdytojai kas dieną dirba, kad Jums uždirbtų kuo didesnę finansinę grąžą. Tad, kartą pasirinkę SEB pensiją, galėsite jaustis ramiau, net ir neskirdami tam papildomai laiko. Nebent norėsite atidžiau ją stebėti – mielai informuosime apie naujas galimybes ir rezultatus.

Pradėkite čia
shape


Rinkitės SEB

Mums rūpi, kad kaupiama pensija darytų teigiamą įtaką aplinkai ir visuomenei.

Didžiuojamės, kad esame patikimas 329 tūkst. pensijų fondų klientų partneris, siūlantis naudingus sprendimus, vienas mažiausių kainų rinkoje, konkurencingą grąžą ir paprastą skaitmeninę prieigą.*

Pradėkite čia
Tereikia kelių pelės spustelėjimų. Tai taip paprasta.

Sudaryti pensijų kaupimo sutartį internetu – paprasta ir greita. Vos keletą kartų spustelėję pelę ir atlikę toliau nurodytus veiksmus galėsite pradėti kaupti lėšas arba perkelti savo sutartį iš kitos bendrovės:
  • prisijunkite prie SEB interneto banko;
  • pasirinkite skiltį „Taupymas ir pensija“ -> „Mano pensija“ -> „Sudarykite sutartį“;
  • pasirinkite pensijų fondą ir susipažinkite su sutarties sąlygomis bei taisyklėmis;
  • patvirtinkite savo apsisprendimą SMS žinute.

Peržiūrėti savo pensijai kaupiamas lėšas galėsite bet kada prisijungę prie SEB interneto banko.Šiame puslapyje pateikta informacija apie UAB „SEB investicijų valdymas“ ir „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialo teikiamas investavimo paslaugas, kuri negali būti interpretuojama kaip rekomendacija, nurodymas ar kvietimas pirkti arba parduoti konkrečias finansines priemones ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis. Investicijų grąža yra susijusi su rizika, jų vertė gali mažėti arba didėti, todėl pateiktos prognozės nereiškia, kad tokia investicinė grąža bus ateityje. Kai kuriais atvejais nuostoliai gali viršyti pradinės investicijos sumą. Jūs esate atsakingi už priimtus investavimo sprendimus, todėl, prieš juos priimdami, turėtumėte susipažinti su išsamia informacija, fondų, struktūrinių produktų ir kitų finansinių priemonių dokumentais, taikomais atskaitymais ir kita informacija, kurią galite rasti www.seb.lt.