Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Prisijungimo priemonės prie interneto banko


„Smart-ID“


Generatorius


E. / M. parašas


Slaptažodžių kortelė

Slaptažodžių kortelė

Norėdami naudotis SEB interneto banku, turite sudaryti elektroninių paslaugų teikimo sutartį. Atvykite į bet kurį SEB banko skyrių, turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę. Banko skyriuje galėsite pasirinkti, kuria atpažinimo priemone norite naudotis – slaptažodžių kortele ar el. slaptažodžių generatoriumi. Iš anksto užsisakyti priemonės nereikia.

Slaptažodžių kortelėje yra nurodyti 24 slaptažodžiai, iš kurių vieną reikia įvesti kaskart jungiantis prie sistemos ir patvirtinant operacijas.

Slaptažodžių kortelės naudojimo instrukcija (260 KB)

Kaip prisijungti prie interneto banko?

 1. Atsidarykite interneto banko puslapį e.seb.lt. Jo viršuje iškart galite pasirinkti lietuvių, anglų arba rusų kalbą.
   
 2. Atsidariusiame lange įveskite savo atpažinimo kodą ir spustelėkite „Toliau“.
  Atpažinimo kodas, reikalingas norint prisijungti prie interneto banko, yra nurodytas Jūsų Elektroninių paslaugų teikimo sutarties Specialiosios dalies skiltyje „Banko paslaugų naudotojo atpažinimo duomenys“.
   
 3. Kito registracijos lango skiltyje „Jūsų slaptažodis“ įveskite slaptažodį.  Jungiantis pirmą kartą, įveskite laikiną slaptažodį iš sutarties, kurią sudarėte banko skyriuje. Laikinasis slaptažodis nurodytas skiltyje „Banko paslaugų naudotojo atpažinimo duomenys“.
   
 4. Ekrane pamatysite lyg ranka užrašytą numerį – surinkite atitinkamą slaptažodį iš slaptažodžių kortelės ir spustelėkite „Prisijungti“.  Pavaizduoto pavyzdžio atveju, iš slaptažodžių kortelės reikėtų įvesti 4-ąjį kodą.
  Jei neįskaitote skaičiaus numerio, spustelėkite šį skaičių ir pasirinkite „skaičiaus įgarsinimas“.
   
 5. Pirmą kartą prisijungus, sistema Jūsų prašys pakeisti laikinąjį slaptažodį. Atvertame lange pakeiskite laikiną slaptažodį savo susikurtu, kurį naudosite nuolat. Slaptažodį turi sudaryti ne mažiau kaip 6 simboliai (raidės ir / ar skaičiai).
  Skiltyje „Senas slaptažodis“ dar kartą įveskite laikinąjį slaptažodį iš Elektroninių paslaugų teikimo sutarties, o skiltyje „Naujas slaptažodis“ nurodykite savo sugalvotą slaptažodį, kurį naudosite nuolat. Skiltyje „Naujas slaptažodis (pakartoti)“ pakartotinai nurodykite sugalvotą slaptažodį ir spustelėkite „Pakeisti slaptažodį“.

   

Penkis kartus suklydus jungiantis prie interneto banko, dėl saugumo priežasčių prieiga prie paslaugų internetu svetainės blokuojama.

Atblokuoti prieigą prie interneto banko galite savarankiškai:

 • atsiradusiame specialiame lange junkitės naudodami banko išduotą atpažinimo priemonę — slaptažodžių kortelę ar elektroninį slaptažodžių generatorių ir įveskite prašomus duomenis. Galimi trys bandymai.
 • iš naujo junkitės prie interneto banko naudodami elektroninį ar mobilųjį parašą. Jungimosi kartų skaičius neribojamas.

Jei nepavyko savarankiškai atblokuoti prieigos prie interneto banko arba pamiršote slaptažodį, atnaujinti naudojimąsi paslauga galite paskambinę į banką: telefonu privatiems klientams 1528 ar +370 5 268 2800 (visą parą), verslo klientams — 19222 ar +370 5 268 2822 (darbo dienomis nuo 8 iki 17 valandos). Kreipiantis telefonu būtina turėti SEB banko Elektroninių paslaugų teikimo sutarties Specialiąją dalį, kur nurodytas atpažinimo kodas ir laikinasis slaptažodis (jei prireiktų atnaujinti slaptažodį), ir atpažinimo priemonę — slaptažodžių kortelę ar elektroninį slaptažodžių generatorių. Taip pat galite atvykti į bet kurį SEB banko skyrių.

Jei praradote slaptažodžių kortelę nedelsdami skambinkite į SEB banką visą parą veikiančiais telefonais 1528, +370 5 268 2800, ar naudojantis programa „Skype“ ir blokuokite prieigą prie interneto banko. Naują kortelę galite įsigyti asmeniškai atvykę į bet kurį SEB banko skyrių (būtina turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą).

Jei šiuo metu esate išvykę ir artimiausiu metu grįžti į Lietuvą neplanuojate, naują kodų kortelę galime išsiųsti Jums paštu į užsienį. Paslaugos įkainiai.

Užsisakyti šią paslaugą galite paskambinę visą parą veikiančiu tel. +370 5 268 2800 ar naudodamiesi programa „Skype“.

Primename, kad slaptažodžių kortelių naudotojai mokėjimo nurodymus turi patvirtinti SMS žinute gautu kodu, išskyrus:

 • mokėjimo nurodymus, kurie neviršija 30 eurų, o jų suma – 150 eurų per parą
 • mokėjimo nurodymus į savo sąskaitas SEB banke ir mokant komunalinius mokesčius
 • mokėjimo nurodymus gavėjams pagal sukurtus mokėjimo nurodymo ruošinius, jei mokėjimo operacija nors kartą jau buvo patvirtinta SMS žinute gautu kodu.  Ruošinių sąraše ruošiniai tokiems gavėjams bus pažymėti spynos piktograma

Kontaktai

 • „Skype“ (visą parą)
 • Rašykite mums
 • Savitarnos zonos
 • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.