Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

„Mano VISA“

Kortelės išdavimo ir jos turėtojų aptarnavimo sąlygos
Kortelės „Mano VISA“ tipas debeto kredito
Kortelės valiuta eurai eurai
Galima sąskaitoje laikyti savo lėšas taip taip
Kortelės galiojimo laikas 3 metai 3 metai
Kortelės naudojimo mokestis (už kiekvieną kortelę) 1 Eur / mėn.1 1,60 Eur / mėn.1
Atsiskaitymo  suma5 3 000 Eur / parą 20 000 Eur / mėn
Pinigų suma, kurią galima pasiimti iš bankomatų5 2 000 Eur / parą 5 000 Eur / mėn.
Grynųjų pinigų paėmimas
Įnešimas į savo sąskaitą eurų banknotais grynuosius pinigus priimančiuose SEB banko bankomatuose Lietuvoje nemokamai nemokamai
Grynųjų pinigų išėmimas
Pinigus išmokančiose parduotuvėse atsiskaitant kortele už ne mažiau kaip 5 Eur vertės pirkinį nemokamai nuo 5 Eur iki 100 Eur nemokamai nuo 5 Eur iki 100 Eur
Iš SEB banko ir kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatų 0,8 proc. (mažiausiai 1,00 Eur) 2 proc. (mažiausiai 3,00 Eur)
Kitų Lietuvos ir užsienio bankų kasose 2 proc. (mažiausiai 5,79 Eur) 2 proc. (mažiausiai 5,79 Eur)
Partnerių7 vietose (kuriose yra techninė galimybė tai daryti) 0,8 proc. (mažiausiai 1,50 Eur) 2,5 proc. (mažiausiai 4 Eur)
Kredito naudojimo įkainiai ir sąlygos
Kliento mokamos metų palūkanos už panaudotą kreditą 17proc.
Panaudoto kredito dalis, kurią būtina grąžinti kiekvieną mėnesį (jei nenurodyta kitaip) 5 % panaudoto kredito (mažiausiai 7,24 Eur)
Nemokamo kredito laikotarpis iki 45 dienų galioja
Kliento mokamos metų palūkanos už viršytą kredito limitą arba debeto likutį (jei nesuteiktas kreditas) 30 proc.
Kitos paslaugos
Sąskaitos likučio tikrinimas SEB banko ir kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatuose6 nemokamai nemokamai
Valiutos keitimo mokestis, jei operacija atliekama ne kortelės sąskaitos valiuta9 2,65 proc. 2,65 proc.
Dokumento apie atliktą operaciją kopijos gavimas, jei atsiskaityta Lietuvoje4 1,45 Eur 1,45 Eur
Dokumento apie atliktą operaciją kopijos gavimas, jei atsiskaityta užsienyje4 5,79 Eur 5,79 Eur

1 Šis mokestis yra nurašomas už praėjusį laikotarpį kiekvieno kortelės galiojimo mėnesio 28  dieną. Kliento prašymu nutraukus kortelės sutartį prieš terminą, bankas turi teisę pritaikyti ir nurašyti mokestį už einamąjį mėnesį.

4 Šie mokesčiai taikomi tuo atveju, jei klientas pageidauja gauti mokėjimo operaciją kortele liudijančius dokumentus ir paaiškėja,
kad juose yra kortelės turėtojo parašas ar kiti duomenys, rodantys, jog kortelės turėtojas atsiskaitė kortele.

5 Atsiskaitymo mokėjimo kortele per parą limitas naudojamas atsiskaitant internetu ir prekybos bei paslaugų teikimo vietose, imant grynųjų pinigų pinigus išmokančiose parduotuvėse. Grynųjų pinigų pasiėmimo mokėjimo kortele per parą limitas naudojamas gryninantis pinigus iš bankomatų. Atsiskaitymo ir grynųjų pinigų paėmimo limitus vartotojas gali keisti interneto banke, mobiliojoje programėlėje ar kreipęsis į banką.

6 Sąskaitos likučio tikrinimas kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatuose, jei kiti bankai yra sudarę techninę galimybę.

7 Grynųjų pinigų paėmimas iš UAB „Perlas  finance“ terminalų.

9 Mokėjimo kortelės turėtojui atliekant operacijas (pvz., atsiskaitant prekybos mokėjimo vietoje ar internetu, imant grynųjų pinigų iš bankomato) bet kuria VISA ar „MasterCard“ mokėjimo kortele, jei operacijos valiuta yra ne eurais, operacijos suma keičiama į eurus pagal „VISA Europe“ ar „MasterCard International“ nustatytą valiutos keitimo kursą, kuris galioja duomenų tvarkymo dieną. Prie atitinkamo tarptautinių mokėjimo organizacijų taikomo valiutos keitimo kurso yra pridedamas banko nustatytas 2,65 proc. valiutos keitimo mokestis.

Bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei gautumėte 1 450 Eur kreditą kredito kortelės sąskaitoje, o kredito laikotarpis  būtų 36 mėnesiai, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1 845,05 Eur. Ši suma apskaičiuota įtraukus per kredito laikotarpį sumokėtas palūkanas (apskaičiuojant taikyta 17 proc. fiksuota palūkanų norma), kortelės išdavimo ir kortelės naudojimo mokestį. Šiuo atveju bendra vartojimo kredito kainos metinė norma yra 21,28 procento. Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad kredito sutartis galios sutartą laikotarpį, bankas ir klientas vykdys savo įsipareigojimus pagal kredito sutartį nustatytais  terminais,  palūkanų norma ir kiti mokesčiai išliks tokie pat, kokie buvo sudarant   kredito sutartį,  ir bus toliau taikomi iki kredito sutarties pabaigos, bankas visą kredito sumą klientui išmoka kredito sutarties sudarymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki kredito limito naudojimo termino pabaigos.

Kontaktai

  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.