Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Pensijos prognozė

Pensijos apskaičiavimo rezultatai

Naudojantis šia „SEB investicijų valdymo“ pensijų skaičiuokle, nustatomas apytikslis būsimos pensijos dydis. Pensijos prognozė rodo, kokios dabar gaunamo atlyginimo dalies galite tikėtis išėję į pensiją.

Skaičiavimo prielaidos

Skaičiuoklė parengta remiantis SEB ekspertų skaičiavimais, kurie atlikti informaciniais ir šviečiamaisiais tikslais ir negali būti laikomi tiksliais konkrečiam asmeniui pritaikytais duomenimis. Pateikti pensijų skaičiuoklės rezultatai yra orientaciniai, rodantys bendras tendencijas. Norėdami sužinoti tikslesnį būsimos pensijos dydį, naudokitės šia SEB pensijų skaičiuokle.

Pensijos apskaičiavimo rezultatai skirstomi į 18 bendrų segmentų, priklausančių nuo nurodyto amžiaus, darbo užmokesčio ir pensijos kaupimo būdo.

Daroma prielaida, kad asmuo dirba visu etatu ir gauna reguliarų darbo užmokestį, iš kurio yra atskaitomi mokesčiai valstybei. Taip pat skaičiuojant atsižvelgiama į valstybės nustatytą pensinį amžių. II pakopos pensijų fonde sukaupta suma yra apskaičiuota II pakopos pensijų fondų dalyvių sukauptą turtą dalinant iš dalyvių skaičiaus ir skirstant pagal pajamų grupę, atsižvelgiant į fondų dalyvių mokamų įmokų dydį.

Būsimas II pensijų pakopos turtas yra apskaičiuotas pagal prognozuojamus įmokų dydžius (kurie priklauso nuo atlyginimo iki mokesčių), iki pensinio amžiaus apskaičiuojamo investavimo laikotarpio ir į skaičiavimus įtraukiant 3 proc. metų investicijų grąžą. II pensijų pakopos mėnesio išmokos dydis yra apskaičiuotas dalinant būsimą turtą iš mėnesio išmokų, mokamų išėjus į pensiją. Į skaičiavimus įtraukta prognozuojama gyvenimo trukmė išėjus į pensiją (apskaičiuojamas vyrų ir moterų vidurkis ir apvalinama metų tikslumu).

Atkreipiame dėmesį

Šioje skaičiuoklėje pateikiami informacinio pobūdžio skaičiavimai. SEB banko vadybininkas konsultacijos metu Jums padės suprasti pensijų sistemą. Kviečiame užsiregistruoti į nemokamą konsultaciją ir sužinoti, kaip galite investuoti lėšas į būsimos pensijos kaupimą.

Svarbi informacija

Tai yra reklaminio pobūdžio informacija, kuri negali būti interpretuojama kaip asmeninė rekomendacija, nurodymas ar kvietimas kaupti lėšas ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis. Investicijų grąža yra susijusi su rizika. Jų vertė gali mažėti arba didėti, o tai, kad anksčiau grąža buvo teigiama, nereiškia, kad tokia ji bus ir ateityje. Tam tikrais atvejais nuostoliai gali viršyti pradinę investiciją. Jūs esate atsakingi už savo investavimo sprendimus, todėl, prieš priimdami sprendimą investuoti, turite patys ar padedami banko konsultantų įvertinti, kad, esant infliacijai, pasikeitus rinkos palūkanų normoms ar įvykus tam tikriems įvykiams, kurie nepriklauso nuo UAB „SEB investicijų valdymas“ valios ir veiksmų, gali sumažėti Jūsų investicijų vertė. Pasikonsultuoti dėl rizikos galite atvykę į Jums patogų SEB banko skyrių ar skambindami bet kuriuo paros metu telefonu 1528 arba „Skype“ programa.

Pažymime, kad II pakopos pensijų kaupimo sistemos dalyviams, sudariusiems pensijų kaupimo sutartis, valstybinio socialinio draudimo senatvės pensija proporcingai mažinama Valstybinių socialinio draudimo pensijų įstatymo nustatyta tvarka. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad sudaryta II pakopos pensijų kaupimo sutartis negali būti nutraukta, išskyrus atvejus, kai dalyvis vienašališkai nutraukia pirmą kartą sudarytą sutartį per 30 kalendorinių dienų nuo jos sudarymo datos, apie tai raštu pranešęs pensijų kaupimo bendrovei.

SEB bankas, UAB „SEB investicijų valdymas“ nėra atsakingi už netikslumus ar nuostolius, kurių gali atsirasti, kai investicijos grindžiamos tokia informacija.

Kontaktai

  • „Skype“ (visą parą)
  • Rašykite mums
  • Savitarnos zonos
  • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.