Keisti kalbą:
Image

Paprastas būdas investuoti –
investicijų robotas

Pasinaudokite specialiu pasiūlymu – investuokite su investicijų robotu naudodamiesi ETF portfelio valdymo paslauga, ir iki 2022 m. rugpjūčio 1 d. mes netaikysime portfelio valdymo mokesčio. 

Paragraphs

Investuokite SEB programėlėje su investicijų robotu. Gaukite asmeninį pasiūlymą 24/7

Nuo idėjos iki sprendimo – vos 15 min.

Investuokite nuo 1 Eur

Nereikalinga investavimo patirtis

Rinkitės iš dviejų investavimo sprendimų

Fondų rekomendacija

Gausite rekomendaciją investuoti į vieną iš aktyviai valdomų ir diversifikuotų SEB grupės investicinių fondų. Sužinokite daugiau apie investicinius fondus. 

  • Mažiausia investavimo suma – 1 Eur
  • Mes suteiksime Jums investavimo rekomendaciją, tačiau su investavimu susijusius sprendimus – kada ir kaip atlikti pakeitimus ir t. t. – priimsite patys 
  • Mes neperžiūrėsime Jums suteiktos rekomendacijos, nebent Jūs kreipsitės į mus su tokiu prašymu


Mokesčiai. Investuojant į rekomenduojamą fondą taikomi administravimo (0,42 proc.) ir fondo valdymo (0,50-0,82 proc.) mokesčiai, kurie bendrai gali sudaryti 0,92-1,24 proc. investuotos sumos per metus.

Pavyzdžiui, už kiekvienus investuotus 100 Eur Jūsų sumokami mokesčiai būtų maždaug 0,92–1,24 Eur.

Už investicijų roboto rekomendacijos suteikimą mokesčiai nėra taikomi. 

ETF portfelio valdymo paslauga

Pinigai bus investuojami į Jums tinkantį portfelį, kurį sudarys 6–10 pasyviai valdomų biržoje prekiaujamų fondų (ETF). Sužinokite daugiau apie šią paslaugą ir ETF fondus

  • Mažiausia investavimo suma – 50 Eur
  • Mes suformuosime ir valdysime Jūsų finansinių priemonių portfelį, priimsime visus su investavimu susijusius sprendimus. Jūs negalėsite keisti finansinių priemonių portfelio sudėties
  • Reguliariai peržiūrėsime ir vertinsime, ar Jūsų portfelis yra Jums tinkamas


Mokesčiai. Investuojant taikomi portfelio valdymo (0,80 proc.) ir ETF einamieji (0,10–0,17 proc.) mokesčiai, kurie bendrai sudaro nuo 0,90 iki 0,97 proc. portfelio vertės per metus.

Pavyzdžiui, už kiekvienus investuotus 100 Eur Jūsų sumokami mokesčiai būtų maždaug 0,90–0,97 Eur.

Išbandyti investicijų roboto konsultaciją apie ETF portfelio valdymo paslaugą galite nemokamai.

Kas yra investicijų robotas?

Media
  • Tai automatinė funkcija SEB mobiliojoje programėlėje. Ja naudojantis pradėti investuoti yra lengviau nei galvojote iki šiol. Jums reikės atsakyti į keletą klausimų ir pateikti tam tikrą informaciją, kad galėtume įvertinti ir pasiūlyti Jums tinkantį asmeninį investavimo sprendimą. 
  • Nusprendę investuoti, turėsite susipažinti su pateikta informacija, nustatyti investuojamas sumas, o visa kita atliks mūsų sistema.
  • Investicijų robotas yra automatinė paslauga. Visus veiksmus atliksite be mūsų tiesioginės pagalbos. Kilus klausimų, prašom su mumis susisiekti.

Atsisiųskite SEB mobiliąją programėlę ir ieškokite investicijų roboto skiltyje „Investavimas“.