Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Investicijų robotas

Investuokite SEB mobiliojoje programėlėje su investicijų robotu. Gaukite asmeninį pasiūlymą 24/7

 

Nuo idėjos iki investavimo rekomendacijos – tik 15 minučių

 

Investuoti galima ir nuo 1 euro

 

Nebūtinos profesionalios investavimo žinios

 

 

 

Apie investicijų robotą

  • Investicijų robotas – automatinė funkcija mobiliojoje programėlėje, kuria naudojantis pradėti investuoti yra lengviau nei galvojote. Jums reikės atsakyti į keletą klausimų ir pateikti tam tikrą informaciją, kad galėtume įvertinti Jūsų investavimo poreikį. Tuomet asmeniškai Jums parengsime investavimo rekomendaciją.
  • Nusprendus investuoti, Jums tereikės nustatyti investuojamas sumas, o visa kita atliks mūsų sistema.
  • Rekomendaciją parengsime išanalizavę tik ribotą SEB grupės investicinių fondų sąrašą, todėl ji nebus nepriklausoma. Be to, pateiktos rekomendacijos periodiškai neperžiūrėsime, todėl siūlome Jums savo investicijas reguliariai prižiūrėti arba susisiekti su mumis ir pasikonsultuoti, ar investavimo rekomendacija vis dar atitinka Jūsų poreikius.
  • Tai automatinė paslauga. Visus veiksmus atliksite be mūsų tiesioginės pagalbos. Jei kils klausimų, prašome su mumis susisiekti.

 

 

 

Kiek kainuos investuoti su
investicijų robotu?

  • Už investicijų roboto rekomendaciją jokie papildomi mokesčiai netaikomi.
  • Jei nuspręsite investuoti į rekomenduojamą fondą, bus taikomi įprasti investavimo į fondą įkainiai, t. y. administravimo (0,30–0,42 proc.) ir fondo valdymo mokesčiai (0,21–0,79 proc.), kurie bendrai gali sudaryti 0,51–1,21 proc. per metus nuo investuotos sumos.
  • Pavyzdžiui, už kiekvieną investuotą 100 eurų Jūsų metinės išlaidos būtų maždaug 0,51–1,21 euro.

 

 

 

Atsisiųskite SEB mobiliąją programėlę

 

 

 

Prieš investuodami atidžiai perskaitykite Jums pateiktą investavimo rekomendaciją, kurioje paaiškinta, kodėl, mūsų nuomone, rekomenduojamas investicinis fondas atitinka Jūsų poreikius ir yra Jums tinkamas, nurodytos rizikos, sąlygos, informacinė medžiaga ir mokesčiai, susiję su teikiamomis paslaugomis ir rekomenduojamu fondu.

Atkreipkite dėmesį, kad investavimas susijęs su tam tikra rizika. Investicijų rinkos vertė gali ir didėti, ir mažėti, o tam tikrais atvejais galite prarasti investuotą sumą. Ankstesni rezultatai ir investicijų grąžos prognozės negarantuoja būsimų rezultatų. Investicijų grąža gali didėti arba mažėti ir dėl valiutų kurso svyravimų.

Išsamiau apie mūsų paslaugas, finansines priemones ir su jomis susijusią riziką skaityti čia. Investavimo rekomendacija Jums teikiama pagal Konsultavimo paslaugos teikimo taisykles (Bendrųjų taisyklių 4 priedas), todėl prašome jas atidžiai perskaityti ir, jei reikia, pasikonsultuoti su banko darbuotojais.

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.