Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Pasaulis kupinas galimybių

Investiciniai fondai

Investicinis fondas — tai bendras daugybės investuotojų finansinis turtas, patikėtas valdyti valdymo įmonei, t. y. investuoti pagal apibrėžtą strategiją ir laikantis fondo prospekte nustatytos tvarkos bei sąlygų. Fondai, siekdami sumažinti riziką ir gauti norimą investicijų grąžą, investuoja ne į pavienius vertybinius popierius, o į jų rinkinius, todėl vieno vertybinio popieriaus vertė nelemia galutinių rezultatų.

Investiciniai fondai yra tinkama investavimo priemonė, jei siekiate paskirstyti investicijas tarp akcijų, obligacijų ar alternatyvių turto klasių, tačiau atminkite, kad, siekdami daugiau uždirbti, labiau rizikuojate. Lėšas investuodami ilgesniam laikotarpiui, galite sušvelninti investicijų portfelio riziką.

 • „SEB Strategy“ fondai

  „SEB Strategy“ fondai

  Atsižvelgdami į situaciją rinkoje, patraukliausias investavimo galimybes ir Jūsų pasirinktą riziką, investicijas išskaidome — lėšas investuojame į septynias turto klases. Tai padeda valdyti riziką ir siekti stabilesnės grąžos.

  Daugiau

 • Akcijų fondai

  Akcijų fondai

  Akcijų fondai investuoja į kruopščiai atrinktų bendrovių akcijas. Jie tinkami žmonėms, siekiantiems didesnės grąžos, taigi ir galintiems prisiimti didelę riziką bei investuoti ilgam laikotarpiui.

  Daugiau

 • Obligacijų fondai

  Obligacijų fondai

  Obligacijų fondai, priklausomai nuo investavimo strategijos, gali investuoti į įvairios rizikos ir trukmės bendrovių arba vyriausybių obligacijas, todėl juos galite rinktis norėdami investuoti tiek ilgam, tiek trumpam laikotarpiui.

  Daugiau

 • Alternatyvaus investavimo fondai

  Alternatyvaus investavimo fondai

  Šie fondai siekia bet kokiomis rinkos sąlygomis gauti didžiausią galimą (absoliučią) grąžą. Atsižvelgdami į ekonomikos tendencijas ir kainų pokyčius, šie fondai investuoja įvairiose rinkose ir į įvairias finansines priemones.

  Daugiau

 • Privataus kapitalo fondai

  Privataus kapitalo fondai

  Pasirinkę privataus kapitalo fondus, turite galimybę investuoti į bendroves, kurių akcijos neįtrauktos į biržų prekybos sąrašus. Šie fondai tinkami tiems, kurie siekia grąžos, didesnės už gaunamą akcijų rinkoje, ir sutinka prisiimti didelę riziką.

  Daugiau

 • Investavimo į fondus ABC

  Investavimo į fondus ABC

  Investuoti į fondus gali visi — ir tie, kurie norėtų investuoti nemažą sumą vienu kartu, ir tie, kurie linkę investuoti nedideles sumas periodiškai. Turėtumėte atsižvelgti į savo tikslus, norimą investicijos trukmę ir priimtiną riziką.

  Daugiau


Rekomenduojame prieš sudarant bet kokią finansinių paslaugų sutartį atidžiai išnagrinėti paslaugų teikimo sąlygas ir, jei reikia, pasikonsultuoti su banko darbuotojais.

Čia pateikiama reklaminio pobūdžio informacija apie SEB banko teikiamas investavimo paslaugas. Ši informacija negali būti interpretuojama kaip rekomendacija, nurodymas ar kvietimas pirkti konkrečių finansinių priemonių ar jas parduoti ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis. Nors ši informacija parengta remiantis šaltiniais, kurie laikomi patikimais, SEB bankas neatsako už galimus netikslumus ar nuostolius, kurių gali turėti ja besivadovaujantys investuotojai. Informacija, susijusi su apmokestinimu, ateityje gali būti keičiama ir tapti Jums netaikytina.

Investicijų grąža yra susijusi su rizika: investicijų vertė investavimo laikotarpiu gali ir mažėti, ir didėti. Jei anksčiau grąža buvo teigiama, nebūtinai tokia ji bus ateityje. Tam tikrais atvejais nuostoliai gali viršyti pradinės investicijos sumą. Jei investuojama į finansines priemones užsienio valiuta, keitimo kurso pokyčiai gali turėti įtakos investicijų grąžai. Jūs esate atsakingi už savo investavimo sprendimus, todėl, prieš juos priimdami, turėtumėte išsamiai susipažinti su visais susijusiais dokumentais, fondų, struktūrinių ir kitų finansinių priemonių prospektais.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad čia minimos paslaugos nėra skirtos investuotojams, kurie priklauso kitai jurisdikcijai negu šias paslaugas teikiantys SEB banko padaliniai, o investavimo galimybių sudarymas, leidimas investuoti ir investavimas tam tikroms jurisdikcijoms priklausančiose vietose, tarp jų ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Japonijoje ir Australijoje, gali būti neteisėtas. SEB bankas negali teikti konsultacijų investavimo klausimais, reklamuoti investicijų, siūlyti ar raginti investuoti ten, kur tai gali būti neteisėta. Jei gyvenate ar šiame tinklalapyje pateikiamą informaciją skaitote būdami vietoje, kuri nepriklauso tai pačiai jurisdikcijai kaip šią informaciją teikiantis SEB banko padalinys, Jūs esate atsakingas už įstatymų ir kitų teisės aktų, kurie gali būti Jums taikomi, laikymąsi. Prireikus daugiau informacijos, prašom kreiptis į savo vadybininką SEB banke arba bet kurį SEB banko skyrių.

Kontaktai

 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.