Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Įvairaus pelningumo, rizikos ir trukmės investicijos

Obligacijos

Obligacijos – tai skolos vertybiniai popieriai, kurių leidėjai (šalių vyriausybės, finansų institucijos, įmonės) investuotojams įsipareigoja nustatytą dieną grąžinti nominaliąją obligacijų vertę ir sumokėti palūkanas. Už fiksuotųjų palūkanų obligacijas palūkanos mokamos periodiškai, diskonuotųjų obligacijų palūkanos įskaičiuojamos į obligacijų išpirkimo kainą ir mokamos išpirkimo dieną.

 • Lietuvos Respublikos Vyriausybės vertybiniai popieriai

  Lietuvos Respublikos Vyriausybės vertybiniai popieriai

  Šiuos skolos vertybinius popierius leidžia ir įsipareigoja išpirkti Lietuvos Respublikos Vyriausybė. Nustatytais terminais investuotojams mokamos palūkanos.

  Daugiau

 • Lietuvos Respublikos Vyriausybės euroobligacijos

  Lietuvos Respublikos Vyriausybės euroobligacijos

  Šie Lietuvos Respublikos Vyriausybės leidžiami skolos vertybiniai popieriai užsienio valiuta (eurais arba JAV doleriais) yra platinami užsienio rinkose, todėl juos lengviau parduoti nesulaukus išpirkimo dienos.

  Daugiau

 • Kitų šalių vyriausybių euroobligacijos

  Kitų šalių vyriausybių euroobligacijos

  Galite investuoti į kitų šalių vyriausybių leidžiamus įvairios trukmės, rizikos ir pelningumo skolos vertybinius popierius užsienio valiuta. Investicijų grąža priklauso nuo šalies kredito reitingo.

  Daugiau

 • SEB banko obligacijos

  SEB banko obligacijos

  Įsigydami šių obligacijų, sutartam laikotarpiui ir sąlygomis skolinate bankui tam tikrą pinigų sumą. Bankas nustatytais terminais Jums moka palūkanas, o obligacijų išpirkimo dieną grąžina nominaliąją obligacijų vertę.

  Daugiau

 • Įmonių obligacijos

  Įmonių obligacijos

  Šie Lietuvos ir užsienio įmonių leidžiami skolos vertybiniai popieriai paprastai yra rizikingesni, todėl ir pelningesni už Lietuvos Respublikos Vyriausybės leidžiamus vertybinius popierius.

  Daugiau


Rekomenduojame prieš sudarant bet kokią finansinių paslaugų sutartį atidžiai išnagrinėti paslaugų teikimo sąlygas ir, jei reikia, pasikonsultuoti su banko darbuotojais.

Čia pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio ir negali būti interpretuojama kaip asmeninė rekomendacija, nurodymas ar kvietimas investuoti ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis. Investicijų grąža yra susijusi su rizika, jų vertė gali mažėti arba didėti, o tai, kad anksčiau grąža buvo teigiama, nereiškia, kad tokia ji bus ir ateityje. Prieš priimdami sprendimą investuoti, turite susipažinti su visais rizikos veiksniais ir patys ar padedami konsultantų įvertinti, ar Jums ši rizika priimtina.

Daugiau informacijos apie rizikos veiksnius rasite leidinyje „Finansinių priemonių rizikos aprašymas“ (PDF, 150 KB). Taip pat galite teirautis paskambinę privačių klientų informavimo telefonu +370 5 268 2800 ar verslo klientų informavimo telefonu +370 5 268 2822 arba atvykę į bet kurį SEB banko skyrių.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad čia minimos paslaugos nėra skirtos investuotojams, kurie priklauso kitai jurisdikcijai negu šias paslaugas teikiantys SEB banko padaliniai, o investavimo galimybių sudarymas, leidimas investuoti ir investavimas tam tikroms jurisdikcijoms priklausančiose vietose, tarp jų ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Japonijoje ir Australijoje, gali būti neteisėtas. SEB bankas negali teikti konsultacijų investavimo klausimais, reklamuoti investicijų, siūlyti ar raginti investuoti ten, kur tai gali būti neteisėta. Jei gyvenate ar šiame tinklalapyje pateikiamą informaciją skaitote būdami vietoje, kuri nepriklauso tai pačiai jurisdikcijai kaip šią informaciją teikiantis SEB banko padalinys, Jūs esate atsakingas už įstatymų ir kitų teisės aktų, kurie gali būti Jums taikomi, laikymąsi. Prireikus daugiau informacijos, prašom kreiptis į savo vadybininką SEB banke arba bet kurį SEB banko skyrių.

 

Kontaktai

 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.