Switch to mobile version. Į viršų

Apie SEB

Ryšiai su interesų grupėmis

Su įvairiomis interesų grupėmis bendradarbiaujame norėdami užtikrinti, kad mūsų verslas būtų socialiai atsakingas ir tvarus, kad teigiama mūsų veiklos įtaka didėtų. Siekiame skaidrumo ir norime su visomis interesų grupėmis palaikyti glaudų dialogą. Interesų grupių nuomonė turi įtaką ir mūsų požiūriui į tvarią veiklą. Atsižvelgdami į interesų grupių nuomonę, mes galime geriau suprasti besiformuojančias tendencijas, svarbius iššūkius ir nustatyti prioritetus.

Klientai

SEB teikia finansines paslaugas, valdo finansinę riziką, vykdo sandorius ir padeda įmonėms bei privatiems asmenims įgyvendinti jų siekius. Stengiamės kurti ir išlaikyti tvirtus ilgalaikius ryšius su klientais.

Siekiame būti paprasti ir skaidrūs, visuomet  teikti paslaugas, kurios rodo, kad mumis galima pasitikėti. Suprasti klientų poreikius ir juos patenkinti yra pagrindinis mūsų sėkmingos veiklos veiksnys.

 

Darbuotojai

Banko veikla priklauso nuo žmonių, tarpusavio santykių ir pasitikėjimo. Mums ypatingai svarbu įsiklausyti į klientų poreikius ir pateisinti jų lūkesčius. Todėl turime užtikrinti, kad darbuotojai turėtų reikiamus įgūdžius, būtų aktyvūs ir skatinami tinkamai atlikti savo darbą.

Esame įsitikinę, kad įvairovė, profesionalumas ir atsidavimas darbui yra labai svarbūs norint sėkmingai dirbti, todėl stengiamės, kad mūsų darbuotojams būtų sudarytos tinkamos galimybės tobulėti.

 

Vietinės bendruomenės

SEB yra aktyvus vietinių bendruomenių narys. Savo išteklius naudojame siekdami didinti savo teigiamą įtaką visuomenės gyvenimui. Atsakingas bankas sudaro sąlygas, kad visi žmonės galėtų naudotis jo paslaugomis, nesvarbu, kokia būtų jų ekonominė padėtis, tautybė, negalia ar kiti veiksniai. 

Dalijamės savo patirtimi, giliname visuomenės žinias ekonomikos srityje, skatiname socialinį gyvenimą, sveiką gyvenseną, sportą ir verslumą.

 

Tiekėjai ir partneriai

SEB grupė perka prekes ir užsisako paslaugas iš įvairių vietinių ir užsienio įmonių. Iš savo prekių ir paslaugų teikėjų reikalaujame, kad jie savo veikloje vadovautųsi aukštais socialiniais ir aplinkos apsaugos standartais. Mes taip pat žinome, kad mūsų verslo partneriai iš mūsų tikisi tvaraus verslo ir ilgalaikio požiūrio. Bendradarbiaujame su jais kurdami ilgalaikę vertę, kad mažintume riziką, padidintume savo galimybes ateityje ir užtikrintume tvarų ekonomikos augimą.

 

Investuotojai ir akcininkai

SEB grupės tikslas yra kurti tvarią vertę akcininkams, kartu pateisinant kitų interesų grupių lūkesčius. Norint pasiekti šį tikslą, svarbiausias dėmesys skiriamas finansiniams veiklos rezultatams, rizikos valdymui ir vidaus kontrolei. Taip pat daug dėmesio skiriame tam, kad ateityje užtikrintume reikiamą kompetenciją ir palaikytume ilgalaikius ryšius su klientais, gerintume savo įvaizdį, prekės ženklo reputaciją ir ilgalaikio kreditavimo kokybę.

Kontaktai

  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.