Switch to mobile version.

Verslo klientams

Internetas yra kone visur, mes – taip pat

Paslaugos internetu

Nesvarbu, kur esate, kurią savaitės dieną ir kelintą valandą norite sutvarkyti vieną ar kitą finansinį reikalą. Šiuolaikinio banko paslaugomis internetu galite naudotis vos prireikus.

Prisijunkite prie banko paslaugų internetu svetainės ir patogiai naudokitės reikiamomis paslaugomis.

 • Banko paslaugų internetu svetainė

  Banko paslaugų internetu svetainė

  Norėdami naudotis mūsų paslaugomis, neprivalote vykti į banko skyrių — bemaž visus finansinius reikalus galite tvarkyti prisijungę prie paslaugų internetu svetainės.

  Daugiau

 • Investavimo paslaugos internetu

  Investavimo paslaugos internetu

  Banko vertybinių popierių prekybos internetu svetainėje galite realiuoju laiku prekiauti Baltijos valstybių, Šiaurės ir Vakarų Europos, Jungtinių Amerikos Valstijų ir kitų šalių biržose. Patogu ir naudinga.

  Daugiau

 • „Baltic Online“

  „Baltic Online“

  Ši Baltijos šalyse veikiančioms bendrovėms skirta paslauga suteikia galimybę banko paslaugų internetu svetainėje realiuoju laiku patogiai tvarkyti visų savo įmonių, įskaitant antrines, lėšas.

  Daugiau

 • Elektroninė sąskaitų tvarkymo paslauga „SEB Gateway“ įmonėms

  Elektroninė sąskaitų tvarkymo paslauga „SEB Gateway“ įmonėms

  Naudojantis „SEB Gateway“ paslauga, taikomas tiesioginis įmonės apskaitos sistemos ir banko informacinės sistemos duomenų apsikeitimo būdas.

  Daugiau

 • Elektroninė prekyba (paslauga „Bank link“)

  Elektroninė prekyba (paslauga „Bank link“)

  Ši paprasta ir populiari paslauga, skirta elektroninėms parduotuvėms, pirkėjams suteikia galimybę, prisijungus prie banko paslaugų internetu svetainės, bet kuriuo metu patogiai ir greitai sumokėti už pirkinius, elektroninei parduotuvei — iškart sužinoti, kad atsiskaityta.

  Daugiau

 • Automatinis bylų apsikeitimo kanalas

  Automatinis bylų apsikeitimo kanalas

  Nuo šiol, norint išsiųsti bankui ar gauti iš banko reikiamus duomenis, nebereikia patiems kaskart prisijungti prie paslaugų internetu svetainės. Naudodami šį kanalą savo įmonėje, bylų apsikeitimo su banku procesą automatizuosite.

  Daugiau

 

 

Įkainiai dviem valiutomis nurodomi nustatytą įkainį litais perskaičiavus į įkainį eurais laikantis Europos Sąjungos Tarybos neatšaukiamai nustatyto euro ir lito perskaičiavimo kurso ir teisės aktų nustatytų skaičių apvalinimo taisyklių. Kainyne nurodytus įkainius eurais perskaičiuojant į litus, galima 1–2 centų paklaida, susidaranti dėl kainų reikšmių apvalinimo. Perskaičiuojant kainą litais į eurus, yra atliekamas dalybos veiksmas, o nurodant kainos eurais atitikmenį litais – daugybos veiksmas.

Kontaktai

 • Privatiems klientams
  1528 (visą parą)
  Verslo klientams
  19222 (I—V 8.00—17.00)
 • „Skype“ (visą parą)
  Skambinkite
 • Rašykite mums

  Paklausimo forma

Įspėjame apie grėsmes

Vis dažniau internetiniai sukčiai bando užkrėsti interneto banko naudotojų kompiuterius virusais.

Naudinga

Saugios prisijungimo prie paslaugų internetu svetainės priemonės:
elektroninis ir mobilusis elektroninis parašas
elektroninis slaptažodžių generatorius

Turite rūpesčių dėl šių produktų ar paslaugų?

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.