Switch to mobile version. Į viršų

Verslo klientams

Mūsų pasiūlymai Jums:

Paslaugų planas STARTAS

Pirmaisiais jūsų verslo gyvavimo metais rekomenduojame rinktis nemokamą paslaugų planą STARTAS. Jis padės sutaupyti pinigų naudojantis kasdienėmis banko paslaugomis.

Daugiau

 

Mokėjimo kortelių skaitytuvų pasiūlymas

Suteikite savo klientams galimybę atsiskaityti patogiau ir naudokitės mokėjimo kortelių skaitytuvais 12 mėn. nemokėdami abonementinio mėnesio mokesčio.

Daugiau

 

Elektroninė prekyba („Bank Link“)

Užsisakę elektroninės prekybos paslaugą „Bank link“ suteiksite galimybę savo klientams už prekes ir paslaugas atsiskaityti prisijungus prie interneto banko. Pinigus už prekes ar paslaugas gausite iš karto, kai tik bus sumokėta.

Daugiau

 

Banko sąskaita

Banko sąskaita – kertinis bet kokios jūsų finansinės veiklos akmuo. Atidarę banko sąskaitą pinigines operacijas galėsite atlikti taip, kaip jums patogiau – internetu, telefonu ar užsukę į banko skyrių.

Kaip atidaryti sąskaitą?

Kaip tapti SEB banko klientu?

1

Registruokite  įmonės pavadinimą Registrų centre internetu

2

Jei kuriate uždarąją akcinę bendrovę, atsidarykite kaupiamąją sąskaitą SEB banke nuotoliniu būdu ir perveskite įstatinį kapitalą internetu

3

Rezervuokite susitikimo laiką, norėdami atidaryti sąskaitą banko skyriuje

4

Pasiruoškite susitikimui ir atsineškite dokumentus, būtinus atidarant sąskaitą

 

Turite klausimų, kaip atsidaryti banko sąskaitą?

Mes galime Jums padėti.
 

Skambinkite ir susitarkite dėl verslo susitikimo tel. +370 5 268 2822
 

Skambinkite ir susitarkite dėl verslo susitikimo tel. +370 5 268 2822

 

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.