Switch to mobile version. Į viršų

Verslo klientams

Apsisaugokite nuo nepageidaujamų valiutų kurso pokyčių

Valiutų rizikos valdymas

Siūlome individualius sprendimus, leidžiančius įmonėms ir finansų institucijoms sumažinti ar pašalinti riziką turėti nuostolių pasikeitus valiutos kursui, taip pat stabilizuoti pinigų srautus ir planuoti ilgesnio laikotarpio pajamas bei išlaidas.


Atkreipiame dėmesį į tai, kad čia pateikti duomenys, pavyzdžiai ir informacija apie išvestines finansines priemones yra tik informacinio pobūdžio. Ši informacija parengta neatsižvelgiant ir neįvertinus Jūsų žinių ar patirties, susijusios su konkrečiomis finansinėmis priemonėmis, neturint informacijos apie Jūsų investavimo tikslus, finansinį pajėgumą prisiimti riziką, susijusią su Jūsų investavimo tikslus atitinkančio sandorio sudarymu, todėl ji negali būti interpretuojama kaip asmeninė investavimo rekomendacija, patarimas dėl prekybos išvestinėmis finansinėmis priemonėmis ar investicinis tyrimas, nurodymas ar kvietimas įsigyti konkrečių finansinių priemonių ar jas parduoti ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar sudedamoji dalis. Daugiau informacijos apie rizikos veiksnius ir produktų savybes rasite leidiniuose „Finansinių priemonių rizikos aprašymas" (PDF, 150 KB) ir Išvestinių finansinių priemonių sandorių aprašas" (PDF, 90 KB).

 

Kontaktai

  • „Skype“
  • Rašykite mums
  • Finansinių priemonių pardavimo skyrius:
    Tel. (8 5) 268 2838
    El. p. fx@seb.lt
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.