Switch to mobile version. Į viršų

Verslo klientams

Didelė investicijų įvairovė

Struktūrinės investavimo priemonės

Kiekvienai struktūrinei investavimo priemonei būdingos kelių investavimo priemonių — tradicinių (akcijų, obligacijų), mažiau populiarių (žaliavų, valiutų) ir išvestinių (pavyzdžiui, pasirinkimo sandorių) — savybės. Jas pasirinkę, turite galimybę investuoti tose rinkose, kuriose investuoti tiesiogiai smulkiems investuotojams sudėtinga.

 

 • Su finansine priemone susietos obligacijos

  Su finansine priemone susietos obligacijos

  Turite galimybę investuoti akcijų, žaliavų, valiutų ir kitų finansinių priemonių rinkose.

  Daugiau

 • Struktūriniai lakštai

  Struktūriniai lakštai

  Galite tikėtis panašaus dydžio investicijų grąžos kaip Lietuvos Respublikos Vyriausybės vertybinių popierių grąža ir uždirbti papildomai, jei palankiai pasikeistų finansinės priemonės, su kuria susieti lakštai, vertė.

  Daugiau

 • Investiciniai lakštai

  Investiciniai lakštai

  Yra galimybė uždirbti ir didėjant, ir mažėjant finansinės priemonės, su kuria susieti investiciniai lakštai, vertei, jeigu ji nepasieks nustatytos ribos.

  Daugiau


Rekomenduojame prieš sudarant bet kokią finansinių paslaugų sutartį atidžiai išnagrinėti paslaugų teikimo sąlygas ir, jei reikia, pasikonsultuoti su banko darbuotojais.

Struktūrines investavimo priemones antrinėje rinkoje galima parduoti nesulaukus nustatytos išpirkimo dienos, tačiau tokiu atveju šių priemonių kaina gali būti ir didesnė, ir mažesnė už nominaliąją jų vertę. Tai priklauso nuo finansinių priemonių, su kuriomis yra susietos struktūrinės investavimo priemonės, vertės pokyčių, palūkanų normų pokyčių, termino, likusio iki struktūrinių priemonių išpirkimo dienos, jų pasiūlos ir paklausos rinkoje bei kitų veiksnių.

Čia pateikiama informacija yra reklaminio pobūdžio negali būti interpretuojama kaip asmeninė rekomendacija, nurodymas ar kvietimas investuoti ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis. Investicijų grąža yra susijusi su rizika, jų vertė gali mažėti arba didėti, o tai, kad anksčiau grąža buvo teigiama, nereiškia, kad tokia ji bus ir ateityje. Prieš priimdami sprendimą investuoti į struktūrines investavimo priemones, turite susipažinti su pasirinktų emisijų prospektais ir rizikos veiksniais, susijusiais šiomis priemonėmis, ir patys ar padedami konsultantų įvertinti, ar Jums ši rizika yra priimtina.

Daugiau informacijos apie rizikos veiksnius rasite struktūrinių investavimo priemonių emisijų prospektuose ir leidinyje „Finansinių priemonių rizikos aprašymas“ (PDF, 150 KB). Taip pat galite teirautis paskambinę privačių klientų informavimo telefonu +370 5 268 2800 ar verslo klientų informavimo telefonu +370 5 268 2822 arba atvykę į bet kurį SEB banko skyrių.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad čia minimos paslaugos nėra skirtos investuotojams, kurie priklauso kitai jurisdikcijai negu šias paslaugas teikiantys SEB banko padaliniai, o investavimo galimybių sudarymas, leidimas investuoti ir investavimas tam tikroms jurisdikcijoms priklausančiose vietose, tarp jų ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Japonijoje ir Australijoje, gali būti neteisėtas. SEB bankas negali teikti konsultacijų investavimo klausimais, reklamuoti investicijų, siūlyti ar raginti investuoti ten, kur tai gali būti neteisėta. Jei gyvenate ar šiame tinklalapyje pateikiamą informaciją skaitote būdami vietoje, kuri nepriklauso tai pačiai jurisdikcijai kaip šią informaciją teikiantis SEB banko padalinys, Jūs esate atsakingas už įstatymų ir kitų teisės aktų, kurie gali būti Jums taikomi, laikymąsi. Prireikus daugiau informacijos, prašom kreiptis į savo vadybininką SEB banke arba bet kurį SEB banko skyrių.

 

Kontaktai

 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.