Switch to mobile version. Į viršų

Verslo klientams

Puoselėkite ir auginkite savo verslą

Finansavimas

Nesvarbu, ar Jūsų įmonė didelė ir kaip seniai ji įkurta. Svarbiausia, kad stengiatės dirbti pelningai, norite plėsti veiklą, nestokojate gerų verslo idėjų. Kreipkitės, ir mes rasime Jums tinkamą finansavimo sprendimą.
 

 • Investicijų ir verslo plėtros finansavimas

  Investicijų ir verslo plėtros finansavimas

  Jei ketinate modernizuoti gamybą, plėsti verslą, realizuoti naują statybos projektą ar turite kitų panašių siekių, Jums gali prireikti papildomų lėšų. Šiems tikslams įgyvendinti galime suteikti kreditą.

  Daugiau

 • Apyvartinio kapitalo finansavimas

  Apyvartinio kapitalo finansavimas

  Apyvartinio kapitalo svyravimai, atsirandantys plečiant verslą ar tada, kai turite išlaidų ir gaunate įplaukų ne tuo pat metu, trikdo veiklą. Naudokitės trumpalaikio finansavimo sprendimais, galinčiais padėti subalansuoti pinigų srautus ir dirbti efektyviau.

  Daugiau

 • Žemės ūkio finansavimas

  Žemės ūkio finansavimas

  Šiandien ūkininkai ir žemės ūkio bendrovės turi konkuruoti pasaulinėje rinkoje, todėl svarbu plėtoti ūkį. Siūlome ne vieną finansavimo sprendimą, padedantį tinkamu laiku ir geromis kainomis įsigyti žemės, pastatų, technikos, sėklų, pašarų, trąšų, kitų reikalingų prekių.

  Daugiau

 • Prekybos finansavimas

  Prekybos finansavimas

  Tarptautinės prekybos partneriai, naudodamiesi prekybos finansavimo paslaugomis, iš banko gali gauti finansavimą importo ir (arba) eksporto plėtrai, iš tiekėjų — prekinį kreditą, taip pat valdyti prekybos sandorių ir atsiskaitymo riziką.

  Daugiau

Turite rūpesčių dėl šių produktų ar paslaugų?

Kontaktai

 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.