Switch to mobile version. Į viršų

Verslo klientams

Sąlyginio deponavimo sąskaita

Sąlyginio deponavimo sąskaita

Pasirūpinkite, kad sandoris vyktų sklandžiai

  • Pinigai pardavėjui pervedami, kai bankui pateikiami visi dokumentai, patvirtinantys, kad įvykdytos sutartyje šalių nustatytos pinigų pervedimo pardavėjui sąlygos
  • Pinigai, pervesti į sąlyginio deponavimo sąskaitą, gali būti naudojami tik sutartyje nustatyta tvarka ir tikslu

Patogų atsiskaitymą užtikrinanti paslauga, praverčianti sudarant stambius sandorius, t. y. perkant arba parduodant didelės vertės turtą (įmonių akcijas, nekilnojamąjį turtą ir pan.). Sąlyginis piniginių lėšų deponavimas naudingas abiem sandorio šalims — ir pirkėjui, ir pardavėjui. Norėdami kreiptis dėl paslaugos, pateikite užklausą, ir mes su Jumis susisieksime.

  1. Turto pirkėjas, pardavėjas ir bankas sudaro trišalę sąlyginio deponavimo sąskaitos sutartį.
  2. Pirkėjo arba pardavėjo vardu (kaip šalys nustato sutartyje) atidaroma sąlyginio deponavimo sąskaita , į kurią pirkėjas turi pervesti lėšas už perkamą turtą.
  3. Bankas patikrina, ar bankui pateikti dokumentai atitinka sudarytos sutarties sąlygas.
  4. Jei bankui yra pateikiami visi dokumentai, patvirtinantys, kad sutarties sąlygos įvykdytos, pinigai pervedami į sutartyje nurodytą pardavėjo sąskaitą, jei ne — lėšos iš sąlyginio deponavimo sąskaitos grąžinamos į pirkėjo sąskaitą.

Sąlyginio deponavimo sutartį galite sudaryti atvykę į bet kurį SEB banko skyrių. Iš pradžių galite paskambinti telefonu +370 5 268 2822 arba pateikti užklausą, ir mes susisieksime su Jumis susitarti dėl susitikimo laiko ir vietos.

Kontaktai

  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.