Switch to mobile version.

Privatiems klientams

Internetas yra kone visur, mes – taip pat

Paslaugos internetu

Nesvarbu, kur esate, kurią savaitės dieną ir kelintą valandą norite sutvarkyti vieną ar kitą finansinį reikalą. Šiuolaikinio banko paslaugomis internetu galite naudotis vos prireikus.

Prisijunkite prie banko paslaugų internetu svetainės ir patogiai naudokitės reikiamomis paslaugomis.

 • Interneto bankas

  Interneto bankas

  Norėdami naudotis mūsų paslaugomis, neprivalote vykti į banko skyrių — bemaž visus finansinius reikalus galite tvarkyti prisijungę prie interneto banko.

  Daugiau

 • Mobilusis interneto bankas

  Mobilusis interneto bankas

  Šiuolaikinis bankas ne mažiau mobilus už Jūsų mobilųjį telefoną. Prisijungti prie interneto banko ir naudotis mūsų paslaugomis galite kada ir kur panorėję – tereikia mobiliojo telefono ir interneto.

  Daugiau

 • Paslauga „Finansų planuotojas“

  Paslauga „Finansų planuotojas“

  Pasirinkę šią nemokamą elektroninę paslaugą, SEB banko paslaugų internetu svetainėje galite analizuoti, planuoti ir racionaliai tvarkyti savo šeimos biudžetą — išlaidas ir pajamas.

  Daugiau

 • Investavimo paslaugos internetu

  Investavimo paslaugos internetu

  Banko vertybinių popierių prekybos internetu svetainėje galite realiuoju laiku prekiauti Baltijos valstybių, Šiaurės ir Vakarų Europos, Jungtinių Amerikos Valstijų ir kitų šalių biržose. Patogu ir naudinga.

  Daugiau

 

 

Įkainiai dviem valiutomis nurodomi nustatytą įkainį litais perskaičiavus į įkainį eurais laikantis Europos Sąjungos Tarybos neatšaukiamai nustatyto euro ir lito perskaičiavimo kurso ir teisės aktų nustatytų skaičių apvalinimo taisyklių. Kainyne nurodytus įkainius eurais perskaičiuojant į litus, galima 1–2 centų paklaida, susidaranti dėl kainų reikšmių apvalinimo. Perskaičiuojant kainą litais į eurus, yra atliekamas dalybos veiksmas, o nurodant kainos eurais atitikmenį litais – daugybos veiksmas.

Kontaktai

 • Privatiems klientams
  1528 (visą parą)
  Verslo klientams
  19222 (I—V 8.00—17.00)
 • „Skype“ (visą parą)
  Skambinkite
 • Rašykite mums

  Paklausimo forma

Įspėjame apie grėsmes

Vis dažniau internetiniai sukčiai bando užkrėsti elektroninės bankininkystės paslaugų naudotojų kompiuterius virusais. Būkite atidūs.

Naudinga

Saugios prisijungimo prie paslaugų internetu svetainės priemonės:
elektroninis ir mobilusis elektroninis parašas
elektroninis slaptažodžių generatorius

Turite rūpesčių dėl šių produktų ar paslaugų?

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.