Keisti kalbą:

ES projektai

Paragraphs

Robotikos procesų automatizavimo sprendimų diegimas SEB grupės paslaugų centre

AB „Skandinaviska Enskilda Banken“ Vilniaus filialas yra SEB grupės paslaugų centras Vilniuje (SEB Global Services). Tai tarptautinės SEB grupės padalinys, teikiantis pagalbos verslui paslaugas (atlieka operacijas, teikia IT, personalo administravimo ir finansų apskaitos paslaugas) SEB grupei — jos antrinėms įmonėms ir padaliniams daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių. Patogi geografinė padėtis, gabių specialistų gausa, išvystyta infrastruktūra ir galimybės toliau augti kartu su SEB Lietuvoje jau vykdoma veikla tapo pagrindinėmis priežastimis, kodėl SEB pasirinko Vilnių. 

Media
Image

Projektu siekiama panaudoti robotikos procesų automatizavimo priemones 8 įmonės procesams:

  • įmonių ir privačių klientų audito ataskaitų generavimo;
  • A / R elementų registravimo TPS;
  • senų mokėjimų tvarkymo Aquarius; 
  • nuosavybės teisės pasikeitimo – pardavėjo banko;
  • lizingo portfelio tvarkymo;
  • sąskaitos sąlygų keitimo registravimo;
  • interneto banko klientų registracijos;
  • integracijos paslaugų registravimo ir pašalinimo.


Įdiegti robotizacijos sprendimai leis sutaupyti rutininėms pasikartojančioms operacijoms skiriamo darbuotojų darbo laiko, kuris galės būti skirtas aukštesnės pridėtinės vertės užduotims atlikti ir tokiu būdu bus kuriama papildoma pridėtinė vertė.
Projekto tikslas – automatizuoti įmonės procesus diegiant robotikos procesų automatizavimo sprendimus. Projekto veikla – finansinės paskatos verslo paslaugų centrams vystyti ir diegti robotikos procesų automatizavimo (RPA) ir dirbtinio intelekto (DI) sprendimus. Projekto poveiklė – Įdiegti robotikos procesų automatizavimo ir dirbtinio intelekto sprendimai.

Finansuojama pagal 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-001-01-05-05 „Skatinti įmones skaitmenizuotis“ veiklos „Finansinės paskatos verslo paslaugų centrams vystyti ir diegti robotikos procesų automatizavimo (RPA) ir dirbtinio intelekto (DI) sprendimus“ apraše bei projektų administravimo ir finansavimo taisyklėse nustatytas sąlygas ir tvarką.

Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos kartos Lietuva“ (EGADP) lėšomis.
Bendra projekto vertė – 178.955,32 Eur.
EGADP subsidijos lėšos – 89.477,66 Eur.
Projekto vykdytojo nuosavos lėšos – 89.477,66 Eur.
Projektas įgyvendinamas nuo 2024 m. sausio 2 d. iki 2025 m. kovo 31 d.