Keisti kalbą:
Image

Tavo karjera.
Mūsų investicija.

Tavo karjeros kelias unikalus. Toks kaip ir tu.

Karjera

Paragraphs

Atrask savo talentus ir profesinio tobulėjimo kelią kartu su SEB. Mes ne tik įkvėpsime, bet ir aktyviai investuosime į tavo karjerą. Į ilgalaikę perspektyvą norime žvelgti kartu. Nori kurti savo karjerą organizacijoje, kurioje svarbiausia –  žmonės? Esi tinkamoje vietoje. Augimas SEB yra nuolatinė kelionė, o tavo indėlis skatina teigiamus rinkos ir visuomenės pokyčius – Lietuvoje ir pasaulyje.  Nekantraujame investuoti į tavo karjeros istoriją. Norime tapti jos dalimi. Prisijunk prie mūsų.

Prenumeruoti darbo skelbimus Prisijunk prie mūsų talentų programų


SEB – tai bankas, kuriantis prasmingus ryšius. Siūlome platų finansinių ir konsultavimo paslaugų spektrą privatiems ir verslo klientams Lietuvoje. Esame tam, kad ir gerais, ir blogais laikais jiems padėtume įgyvendinti jų siekius ir prisidėtume prie jų sėkmės.

Sužinok daugiau


SEB grupės paslaugų centras teikia pasaulinio lygio paslaugas SEB grupės klientams ir verslo padaliniams bei padeda SEB tapti veiksmingumo ir inovacijų lyderiu.

Sužinok daugiau

Mūsų kolegų istorijos

Dirbdami kartu tampame stipresni

Lina Simonavičienė
Personalo konsultantė

„SEB skatina aplinką, kurioje darbuotojai gali būti savimi ir nebijo klausti ar suklysti. Pradėjusi dirbti SEB patyriau daug „pirmųjų“ kartų. Mano kolegos paskatino mane išbandyti dalykus, kurių anksčiau niekada nedariau. Turėjau pirmąją koučingo patirtį ir pirmąjį perkvalifikavimo projektą, kuriam ir vadovavau. Kolektyve puoselėjama paramos ir pasitikėjimo kultūra, kuri skatina įgyti naujų įgūdžių, be to, visada gali kreiptis pagalbos.“

Sužinoti daugiau

Inovacijos – tai atvirumas ir smalsumas

Giedrė Ramanauskaitė
Inovacijų vadovė 

„Inovacijos – tai ne tik techniniai sprendimai, bet ir įvairios idėjos, padedančios tobulinti mūsų paslaugas, kad jos atitiktų kainą, kurią klientai pasirengę mokėti. Norėdami kurti naujus sprendimus, pirmiausia turime suprasti, kad tai yra bandymas, pastangos, kad galima ir nesėkmė, tad būtina ir vėl bandyti  iš naujo tol, kol pasieksime norimą rezultatą.“

Sužinoti daugiau

2023-iųjų skaičiai ir faktai:

7 metai

tiek vidutiniškai įmonėje išdirba mūsų 3200 Lietuvos kolegų.

630 dienų

tiek laiko mūsų darbuotojai praleido savanoriaudami ir prisidėdami prie prasmingų veiklų.

35 valandos

tiek vidutiniškai vienas darbuotojas praleido mokydamasis ir tobulindamas savo žinias.

Mūsų herojai

Media
Media

Susisiekime 

Dėl laisvų darbo vietų ar įdarbinimo proceso kreipkis el. paštu.

SEB bankas mycareer@seb.lt
SEB grupės paslaugų centras GSTA@seb.se

Tai, kuo gyvename 

Siekiame būti labai atviri ir komunikabilūs su žmonėmis, kurie domisi karjeros galimybėmis. Reguliariai skelbiame įrašus „LinkedIn“, „Facebook“ ir „Instagram“ tinkluose.