Switch to mobile version. Į viršų

Prisijunkite prie SEB komandos

SEB grupės įmonėse atrasite daugybę galimybių.

Mūsų padaliniai sudaryti iš įvairiausių sričių specialistų, kuriuos vienija bendras noras prisidėti prie visuomenės gerovės.  Čia kiekvienas skatinamas siekti savo tikslų. Turėdami  ilgametę savo verslo istoriją, gebame vertinti kiekvieno žmogaus, kiekvienos įmonės siekius.
 

 

SEB Lietuvoje

SEB yra bankas, su savo klientais kuriantis ilgalaikius ryšius, teikiantis finansines paslaugas ir konsultacijas privatiems ir verslo klientams Lietuvoje. Mūsų tikslas – įgyvendinti klientų siekius ir prisidėti prie jų sėkmės.

SEB grupės paslaugų centras

SEB grupės paslaugų centras teikia paslaugas SEB grupės klientams ir verslo padaliniams bei padeda SEB siekti tikslo tapti užtikrintu efektyvumo ir inovacijų lyderiu.

 

Vertybės, kuriomis vadovaujamės

 
 • 1. Svarbiausia klientai

  Pirmiausia galvojame apie kliento poreikius, visada siekdami suprasti, kaip suteikti tikrąją vertę.

 • 2. Atsakomybė

  Kiekvienas asmeniškai padedame savo klientams siekti sėkmės ir atsakome už savo veiksmus.

 •  
 • 3. Paprastumas

  Stengiamės supaprastinti tai, kas sudėtinga.

 • 4. Bendradarbiavimas

  Dirbdami kartu pasiekiame daugiau.

 

Mūsų vizija

Teikti savo klientams pasaulinio lygio paslaugas.  

 

Mūsų tikslas

Esame įsitikinę, kad versliai mąstantys žmonės ir inovatyvios įmonės yra itin svarbūs kuriant geresnį pasaulį.
Esame tam, kad ir gerais, ir blogais laikais jiems padėtume įgyvendinti jų siekius ir prisidėtume prie jų sėkmės.

 

 

Tai mums svarbu

 • Socialinė įtrauktis

  Kiekvienas turi teisę tobulėti savaip. Mes tikime, kad mūsų unikalūs skirtumai, kuriuos lemia asmens tapatybė, skatina kūrybiškumą. Tik būdami skirtingos prigimties ir turėdami įvairios patirties mes galime teikti išradingus sprendimus, padedančius kurti mūsų klientų ir visuomenės gerovę.

 • Tvarumas

  Esame neatsiejama visuomenės dalis, todėl privalome visada išlikti dėmesingi savo aplinkai. Mes stengiamės ne vykti į susitikimą, o skambinti, ne spausdinti laišką, o siųsti elektroniniu paštu, ne išmesti popierių, o jį perdirbti. Tai savaime suprantama mūsų verslo dalis. Sužinokite apie mūsų pastangas mažinti tiesioginę įtaką gamtai čia.

 • Gera savijauta

  Nors dirbdami vadovaujamės protu, mūsų kūnai ne mažiau svarbūs. Kurdami sveikatos strategijas, dėmesį skiriame ne tik susirgusių darbuotojų gydymui, bet ir kasdieniam sveikatos stiprinimui. Atsižvelgdami į SEB sveikatos tarybos rekomendacijas, stengiamės kurti sveiką aplinką: darbuotojai biurų virtuvėse gali vaišintis šviežiais vaisiais,  pietų pertraukų metu lankyti jogos užsiėmimus ar sporto klubus.

 • Horizontali struktūra

  Kiekvienas SEB darbuotojas turi galimybę siūlyti geriausius sprendimus. Bendradarbiaujame ne vadovaudamiesi darbo stažo ir pavaldumo tvarka, o kurdami atviro, konstruktyvaus dialogo ir komandinio darbo vertybėmis grįstą darbo kultūrą. Visuose organizacijos lygmenyse svarbiausia – požiūris.

   

 

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.