Switch to mobile version. Į viršų

Verslo klientams

 

 

Infobankas  |   Visi straipsniai

 
 • Verslui - 2020 11 25

  Dirbtinis intelektas sudarys žmonių darbo grafikus?

  Dirbtinis intelektas sudarys žmonių darbo grafikus?

  Dirbtinis intelektas (AI) yra viena iš sparčiausiai augančių duomenimis pagrįstų technologijų, naudojamų visame pasaulyje: vienos iš didžiausių pasaulyje tyrimų kompanijos „Gartner“ 2019 m. tyrimo duomenimis, verslų, savo veikloje taikančių AI, skaičius per pastaruosius ketverius metus visame pasaulyje išaugo 270 proc. Šią technologiją, pagal užsakymą sudarydamas darbuotojų darbo grafikus, savo veikloje naudoja ir lietuvių startuolis „Workofo“.

  Daugiau

 • Verslui - 2020 11 13

  Kuo susijęs maišelis sumuštiniams su telefonu?

  Kuo susijęs maišelis sumuštiniams su telefonu?

  Kepimo popierių didmeninės prekybos ir viešbučių, restoranų, kavinių (HORECA) sektoriams Lietuvoje bei užsienyje tiekiantis „Amber Paper“ gali pasigirti dideliu patirties savo industrijoje bagažu. Visgi sudalyvauti SEB akceleratoriuje verslui įmonė nusprendė turėdama visiškai inovatyvų produktą ir siekdama žinių, kaip efektyviau jį įvesti į pasaulinę rinką.

  Daugiau

 • Verslui - 2020 11 10

  Ar šventės prekybininkų neužklups netikėtai?

  Ar šventės prekybininkų neužklups netikėtai?

  Įtempčiausias prekybininkams metas – Kalėdos, artėja, o nežinia dėl pandemijos ir galimų ribojimų verslui pasirengimą šventinei prekybai dar labiau komplikuoja. Neturintys elektroninės parduotuvės verslai jau dabar turi pradėti ruoštis, kad galėtų užtikrinti kokybišką prekybą ir saugų atsiskaitymą.

  Daugiau

 

Naujienos  |   Archyvas

 
 • Naujienos - 2020 11 26

  „Verslo žinių“ analitikai: SEB bankas – stipriausia finansų sektoriaus įmonė

  SEB bankas „Lietuvos sektorių lyderių“ reitinge šiemet pripažintas stipriausia finansų sektoriaus įmone Lietuvoje. „Verslo žinių“ redakcijos analitikų sukurtame reitingavimo modelyje įmonės vertinamos pagal pajamas, pelną, pelningumą, mokamų atlyginimų dydį ir kitus rodiklius.

  Daugiau

 • Naujienos - 2020 11 26

  Trečią ketvirtį augo ir nedarbas, ir vidutinis darbo užmokestis

  Šiandien paskelbta, kad vidutinis darbo užmokestis prieš mokesčius Lietuvoje trečią ketvirtį buvo 1455 eurai, arba net 10,4 proc. didesnis negu prieš metus. Darbo užmokestis po mokesčių per metus išaugo 11,2 procentais – iki 928 eurų. Tokie darbo užmokesčio pokyčiai šalyje šiemet gerokai viršijo ne tik kovo pradžioje prasidėjus pirmajam karantinui skelbtas prognozes, bet ir pateiktas prieš prasidedant šiems metams, kai nebuvo jokių minčių apie galimą pandemiją. Šie metai ypatingi ir tuo, kad darbo užmokesčio augimas liko spartus nepaisant smarkiai aukštyn šoktelėjusio nedarbo.  

  Daugiau

 • Skelbimai - 2020 11 25

  Vietiniame NT sektoriuje finansavimas nesumenko, bet būsimi globalūs pokyčiai – akivaizdūs

  Dėl įvestų socialinės distancijos apribojimų ir tolesnio viruso plitimo nekilnojamasis turtas (NT) bent jau laikinai yra vienu iš didesnius sunkumus dėl COVID-19 patiriančių sektorių. Sumažėjusią pasaulinę sektoriaus vertę rodo NT indeksai, kurie sumenko labiau, negu visa ekonomika. JAV bendrovių akcijų „S&P 500” indeksas, palyginti su 2019 m. pradžia, yra pakilęs 7,6 proc., o NT investicinių fondų indeksas nukritęs 10,8 proc., nors nuo žemiausio taško kovo mėnesį pastarasis atšoko per daugiau negu 20 proc.

  Daugiau

 

Finansų konsultacija

Kontaktai

 • „Skype“
 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.