Keisti kalbą:
Image

Papildomas kaupimas
darbuotojų ateičiai

Paragraphs

Kodėl verta kaupti darbuotojų pensijai?

Papildomas ir ilgalaikis darbuotojų motyvavimas

Geresnis darbdavio įvaizdis

Palanki mokestinė aplinka

Ilgalaikio motyvavimo sprendimai:

 • Investicinis gyvybės draudimas „SEB verslui“
 • III pakopos pensijų fondai „SEB pensija plius“
 • II pakopos pensijų fondai

 

Lanksčios sąlygos pagal Jūsų poreikius:

 • patraukli ir konkurencinga kainodara
 • investavimo sprendimai visoms amžiaus grupėms
 • tvarios investicijos ir konkurencinga investicijų grąža
 • laisvas pasirinkimas, kokio dydžio įmokas ir kokiu periodiškumu mokėti
 • patogus paslaugų tvarkymas SEB interneto banke

Registruotis į konsultaciją

 

Nėra vieno teisingo būdo, kaip kaupti lėšas darbuotojams

Investicinis gyvybės draudimas „SEB verslui“

 

 • Didelis investavimo krypčių pasirinkimas
 • Lėšos darbuotojui grąžinamos po sutarto laiko
 • Darbdavys administruoja sutartis

Registruotis į konsultaciją

III pakopos pensijų fondai „SEB pensija plius“

 

 • Lėšų savininkas ir sutarties sudarytojas – darbuotojas
 • Paprastas sutarčių administravimas

II pakopos pensijų fondai

 

 • Sukauptomis lėšomis galima pasinaudoti tik sulaukus pensinio amžiaus

Palanki mokestinė aplinka

Įmokos darbuotojo naudai yra neapmokestinamos su darbo užmokesčiu susijusiais mokesčiais, jei:

 • investicinio gyvybės draudimo sutartis sudaryta ne trumpiau negu 10 metų
 • už darbuotoją sumokėta metinė draudimo ir pensijų įmokų kartu su kitomis įmokomis* suma neviršija 25 proc. jam per mokestinį laikotarpį apskaičiuotų su darbo santykiais susijusių pajamų

*Draudimo įmokos už papildomą (savanorišką) sveikatos draudimą, jei draudimo objektas yra apdraustojo sveikatos priežiūros paslaugų apmokėjimas.

Domina pasiūlymas?

1.
Užsiregistruokite į konsultaciją

2.
Susisieksime su Jumis ir pateiksime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą

3.
Sudarykite sutartį

Tai yra reklaminio pobūdžio informacija apie „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialo ir UAB „SEB investicijų valdymas“ teikiamas paslaugas, kuri negali būti interpretuojama kaip asmeninė rekomendacija ar nurodymas investuoti ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis. Nors turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie laikomi patikimais, SEB bankas, „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialas ir UAB „SEB investicijų valdymas“ nėra atsakingi už netikslumus ar nuostolius, kurių gali atsirasti remiantis tokia informacija. Konkretus darbdaviui ar darbuotojui taikomas apmokestinimas priklauso nuo individualių aplinkybių ir ateityje gali būti keičiamas.

Investicijų grąža yra susijusi su rizika, jų vertė gali mažėti arba didėti, o tai, kad anksčiau grąža buvo teigiama, nereiškia, kad tokia ji bus ir ateityje. Tam tikrais atvejais nuostoliai gali viršyti pradinės investicijos sumą. Jūs esate atsakingi už savo investavimo sprendimus, todėl, prieš juos priimdami, turėtumėte susipažinti su išsamia informacija ir konkrečios investavimo krypties ar pensijų fondo strategija, taikomais mokesčiais, patys arba padedami konsultantų įvertinti, kad, esant infliacijai ar valiutų kursų pokyčiams, pasikeitus rinkos palūkanų normai ar įvykus tam tikriems įvykiams, kurie nepriklauso nuo SEB banko, „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialo ar UAB „SEB investicijų valdymas“ valios ir veiksmų, gali sumažėti Jūsų investicijų vertė.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad čia minimos paslaugos nėra skirtos investuotojams, kurie priklauso kitai jurisdikcijai negu šias paslaugas teikiantys SEB banko padaliniai, o investavimo galimybių sudarymas, leidimas investuoti ir investicijos tam tikroms jurisdikcijoms priklausančiose vietose, tarp jų ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Japonijoje ir Australijoje, gali būti neteisėtas. SEB bankas negali teikti konsultacijų investavimo klausimais, reklamuoti investicijų, siūlyti ar raginti investuoti ten, kur tai gali būti neteisėta. Jei gyvenate ar šiame tinklalapyje pateikiamą informaciją skaitote būdami vietoje, kuri nepriklauso tai pačiai jurisdikcijai kaip šią informaciją teikiantis SEB banko padalinys, Jūs esate atsakingi už įstatymų ir kitų teisės aktų, kurie gali būti Jums taikomi, laikymąsi.

Prireikus daugiau informacijos, prašom kreiptis į savo vadybininką arba bet kurį SEB banko skyrių.