Keisti kalbą:
Image
Two people talking and reading

Įdarbinkite savo lėšas

Paragraphs

Terminuotasis indėlis

 • Terminuotiesiems indėliams taikomas palūkanų normas sužinokite čia
 • Terminuotasis indėlis – tradicinis ir saugus taupymo būdas
 • Galite įnešti lėšų laikotarpiui 3 mėnesių iki 3 metų
 • Nustatytu laikotarpiu negalėsite įmokėti papildomų įmokų ar išsiimti pinigų, neprarasdami priskaičiuotų palūkanų

Kaupiamasis indėlis

 • Taikome 1 proc. metines palūkanas, jos gali kisti
 • Lanksti galimybė įdarbinti laisvus pinigus
 • Minimali indėlio suma ir terminas nenustatomi
 • Indėlį galite bet kada papildyti
 • Galite atlikti vienkartinius ar nustatyti reguliarius mokėjimus į kaupiamojo indėlio sąskaitą

Vienos nakties palūkanų sutartis

 •  Sutartis, kuri suteikia galimybę uždirbti palūkanas už lėšas mokėjimo sąskaitoje, jei sąskaitos likutis viršija nustatytą ribą
 • Taikome nuo 1,8 proc. metinių palūkanų už piniginių lėšų sumą, viršijančią 500 000 Eur
 • Palūkanas išmokame kasdien į jūsų mokėjimo sąskaitą, kuriai sudaryta sutartis
 • Lėšas, esančias sąskaitoje, galite naudoti be jokių apribojimų


Norėdami sudaryti vienos nakties palūkanų sutartį, užsiregistruokite į nuotolinę konsultaciją arba jums patogų SEB banko skyrių čia.
 

Praverstų patarimai, kaip sutaupyti?

Registruotis į konsultaciją

Rekomenduojame prieš sudarant bet kokią finansinių paslaugų sutartį atidžiai išnagrinėti paslaugų teikimo sąlygas ir, jei reikia, pasikonsultuoti su banko darbuotojais.

Tai reklaminio pobūdžio informacija apie SEB teikiamas investavimo paslaugas. Ši informacija negali būti aiškinama kaip rekomendacija, nurodymas ar kvietimas pirkti ar parduoti konkrečias finansines priemones ar naudotis konkrečia investicine paslauga ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis. Nors turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie laikomi patikimais, SEB nėra atsakingas už netikslumus ar nuostolius, kurių gali atsirasti remiantis tokia informacija.

Investicijų grąža yra susijusi su rizika, jų vertė gali mažėti arba didėti, o tai, kad anksčiau grąža buvo teigiama, nereiškia, kad tokia ji bus ir ateityje. Kai kuriais atvejais nuostoliai gali viršyti pradinės investicijos sumą. Jei fondai ar jūs investuojate į finansines priemones, išreikštas užsienio valiuta, valiutos kursų pokyčiai gali turėti įtakos investicijų grąžai.

Jūs esate atsakingi už priimtus investavimo sprendimus, todėl prieš juos priimdami, turėtumėte susipažinti su detalia informacija, inter alia fondų, struktūrizuotų produktų ir kitų finansinių priemonių prospektais, pagrindinės informacijos dokumentais ir kita informacija, kurią galite rasti www.seb.lt.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad čia minimos paslaugos nėra skirtos investuotojams, kurie priklauso kitai jurisdikcijai negu šias paslaugas teikiantys SEB banko padaliniai, o investavimo galimybių sudarymas, leidimas investuoti ir investavimas tam tikroms jurisdikcijoms priklausančiose vietose, tarp jų ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Japonijoje ir Australijoje, gali būti neteisėtas. SEB bankas negali teikti konsultacijų investavimo klausimais, reklamuoti investicijų, siūlyti ar raginti investuoti ten, kur tai gali būti neteisėta. Jei gyvenate ar šiame tinklalapyje pateikiamą informaciją skaitote būdami vietoje, kuri nepriklauso tai pačiai jurisdikcijai kaip šią informaciją teikiantis SEB banko padalinys, Jūs esate atsakingas už įstatymų ir kitų teisės aktų, kurie gali būti Jums taikomi, laikymąsi. Prireikus daugiau informacijos prašome kreiptis į SEB darbuotojus.