Keisti kalbą:
Image
holding up paper people

Rėmimas ir investavimas į visuomenę

Paragraphs
Mūsų įsipareigojimas ateities kartoms

Visus mūsų remiamus projektus sieja rūpestis ateities kartomis. Remdami organizacijas ir jų projektus šiandien, siekiame, kad parama būtų skirta ilgalaikiams tikslams įgyvendinti. Šis siekis įgyvendinamas laikantis SEB banko rėmimo strategijos, kuri pabrėžia, kad investicijos į visuomenę yra mūsų misija.

 

Remtinų projektų atranka

Norėdami įvertinti, kokius projektus galėtume remti, kokius priimti sprendimus, vadovaujamės bendrais SEB kriterijais:

  • remiame tuos projektus, kurie mums, kaip rėmėjams, suteikia galimybę būti aktyviems dalyviams – dalyvauti įgyvendinant projektus ir teikti finansinę paramą
  • projektų rėmimo veikla gerina SEB įvaizdį ir atitinka mūsų organizacijos vertybes bei mūsų klientų interesus:
  • nuolat ugdyti vaikus ir jaunimą
  • skatinti verslumą, inovacijas
  • mokyti, skatinti finansinį raštingumą
  • mes neteikiame paramos fiziniams asmenims, neremiame tokių projektų, kurie skatina socialinę atskirtį ir diskriminaciją, kurie susiję su rizika, taip pat neremiame politinių ir religinių organizacijų.


Kviečiame pateikti paraiškas raštu dėl dalyvavimo rėmimo projektuose ir atsiųsti projekto aprašymą el. paštu info@seb.lt.  Mes įvertinsime visus gautus prašymus bei pasiūlymus remdamiesi nurodytais kriterijais ir pateiksime Jums atsakymą raštu per dvi savaites Jūsų nurodytu el. pašto adresu. Atsiprašome, kad, norėdami tausoti gamtą, atsakymų raštu (paprastuoju paštu) nesiunčiame.

Verslumo skatinimas

people using a computer together

Lietuvos ekonominė aplinka yra palanki kurti ir plėsti verslą, tad įmonių šalyje daugėja. Vis dėlto pastaruoju metu neseniai verslą pradėjusių įmonių gretos ima retėti, mažėja ir pradedančių nuosavą verslą asmenų skaičius. Ekspertai sutinka, kad Lietuvoje įsteigti įmonę nėra sudėtinga, šalies gyventojai vis drąsiau imasi verslo, tačiau pastebi, kad daugelis žmonių nėra pasirengę būti verslininkais, jiems stinga žinių, gebėjimų efektyviai planuoti būsimą veiklą, apibrėžti tikslus ir jų siekti.

Vaikai ir jaunimas

hands of 4 people

Vaikai yra mūsų ateitis. Todėl labai svarbu, kad sudarytume jiems tokias sąlygas, kurios padėtų pasirengti sėkmingai jų nepriklausomo gyvenimo pradžiai. SEB bankas remia įvairias visuomenines organizacijas, kurios padeda spręsti šalies socialines problemas.

Sportas ir kultūra

walking up the stairs

Teniso arena „SEB arena“

Remdamas sportą, SEB Lietuvoje daugiausia dėmesio skiria tenisui. 2008 metais SEB Lietuvoje prisidėjo finansuojant didžiausios Baltijos šalyse teniso arenos „SEB arena“ statybas.
SEB taip pat dalyvavo plečiant Sereikiškių teniso aikštyną, SEB teniso aikštyną Panevėžyje ir uždaro teniso kompleksą Klaipėdoje.

Edukacija

growing plants

Stengiamės plėsti gyventojų žinias apie finansus, šalies ekonomiką ir asmeninių finansų valdymą, taip skatindami bendrą visuomenės finansinį raštingumą. SEB banko ekspertai nuolat vykdo šviečiamąją veiklą, įvairiais būdais teikia vertingų patarimų, kurie padeda stiprinti žmonių įgūdžius tvarkant pinigus.