Keisti kalbą:
Image

Atnaujinti paslaugų planai: visi svarbiausi įrankiai Jūsų rankose

Paragraphs

Atnaujinti paslaugų planai suteiks daugiau privalumų

Aplinkai draugiškesnės kortelės su atnaujintais paslaugų planais be papildomų mokesčių

Momentinis draudimas nuo traumų
Pirkinių ir kelionių draudimas turint kredito kortelę
Didesnis grynųjų pinigų kiekis iš bet kurio banko bankomato
Neriboti pervedimai renkantis daugelį paslaugų planų

Atnaujinti paslaugų planai

Norėdami sužinoti daugiau apie skirtingus paslaugų planus, lentelę slinkite horizontaliai.

Paslaugos pavadinimas

 
Įprasti mokesčiai

 
JAUNIMAS1
(turintiems nuo 2024-04-09)
MINIMALUS2
(pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslauga)
KASDIENIS

 
KASDIENIS+

 
PREMIUM

 

Galimybė užsisakyti per interneto banką

Pritaikomas automatiškai Užsisakyti Užsisakyti Užsisakyti Užsisakyti

Sutarties, mėnesio mokesčiai

0 Eur – 0–25 m. 1,37 Eur
0,69 Eur2
2 Eur 
0 Eur – 18–25 m. 
0 Eur3
1 Eur4
4 Eur 7 Eur
3,50 Eur iki 2024- 12-31

Pinigų pervedimai į Europos šalis internetu5

0,33 Eur/pervedimas neribotas pervedimų skaičius 10 pervedimų neribotas pervedimų skaičius neribotas pervedimų skaičius neribotas pervedimų skaičius

Grynųjų pinigų paėmimas iš SEB ir kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatų su bet kuria debeto kortele (limitas bendras visoms debeto kortelėms)

2 % (mažiausiai 1 Eur) iki 600 Eur/mėn. iki 550 Eur/mėn. iki 600 Eur/mėn. iki 1000 Eur/mėn. iki 2000 Eur/mėn.

Momentinis draudimas nuo traumų (nemokamai)6

vienkartinė išmoka
50 Eur/metus

vienkartinė išmoka
100 Eur/metus
vienkartinė išmoka
200 Eur/metus

Vienos debeto kortelės naudojimas7

1 Eur/mėn. „Debit Mastercard“  arba „SEB Mylimiausia Mastercard“ „Debit Mastercard“ „Debit Mastercard“ arba „SEB Mylimiausia Mastercard“ „Debit Mastercard“ arba „SEB Mylimiausia Mastercard“ „Debit Mastercard“ arba „SEB Mylimiausia Mastercard“

Kredito kortelės išdavimas8, naudojimas7

3 Eur išdavimas ir 2 Eur/mėn.
5 Eur išdavimas ir 4,5 Eur/mėn.
1 kortelė    „Mastercard Standard“, turinti kelionių ir pirkinių draudimą 1 kortelė    „Mastercard Premium“, turinti pirkinių ir kelionių draudimą, greitąją patikrą bei poilsio zoną skrydžio nukėlimo atveju  

Minimalios pagrindinės banko paslaugos9

1 Eur/mėn. neribotas sąskaitų skaičius 1 sąskaita neribotas sąskaitų skaičius neribotas sąskaitų skaičius neribotas sąskaitų skaičius

Galimybė pakviesti narius11

Du narius, kurie galės naudotis  KASDIENIS+ paslaugų planu, už kuriuos bus mokama 80 % kainos Du narius, kurie galės naudotis  PREMIUM paslaugų planu, už kuriuos bus mokama 80 % kainos

Debeto kortelės išsiuntimas paprastuoju paštu Lietuvoje

2 Eur

Debeto kortelės išsiuntimas į paštomatą

2,80 Eur

Grynųjų pinigų įmokėjimas į banko sąskaitą, susietą su mokėjimo kortele, naudojantis SEB banko bankomatu Lietuvoje viršijus patvirtintą 10000 Eur per mėn. limitą

0,07 % sumos, viršijančios 
10 000 Eur/mėn.

Generatoriaus išdavimas12

15 Eur / 8,40 Eur13

1Jei esate asmuo nuo 18 iki 25 metų (imtinai) ir naudojatės kitu planu, nutraukite jo sutartį, o planą JAUNIMAS įjungsime automatiškai.
2 Paslaugų planas MINIMALUS atitinka Lietuvos banko patvirtintą pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslaugą sudarančių paslaugų rinkinį. Šio plano mėnesio mokestis socialiai remtiniems asmenims yra 0,69 Eur.
3 Paslaugų plano KASDIENIS sutarties, mėnesio mokestis asmenims, kurie klientais tapo naudodamiesi mobiliąja programėle – 0 Eur pirmus 3 mėnesius arba iki 25 metų imtinai.
4 Paslaugų plano KASDIENIS sutarties, mėnesio mokestis asmenims nuo 18 iki 25 metų imtinai – 0 Eur; asmenims, sulaukusiems socialinio draudimo pensijų įstatyme nustatyto senatvės pensijos amžiaus – 1 Eur.
5 Pinigų pervedimas visomis valiutomis banko viduje į kitų klientų sąskaitas, europinis pinigų pervedimas: pagal momentinio, mokėjimo nurodymą ir pagal SEPA mokėjimo nurodymą. Daugiau informacijos apie pervedimus ir jų sąlygas rasite čia.
Draudimo paslauga yra nemokama ir yra įtraukta į KASDIENIS, KASDIENIS+ bei PREMIUM paslaugų planus. Turint draudimo apsaugą traumos atveju, jums ar jūsų paslaugų plano nariui bus išmokėta draudimo išmoka, jei dėl nelaimingo atsitikimo jūs ar jūsų paslaugų plano narys patyrėte sveikatos sutrikimą (traumą), dėl kurio privalėjote apsilankyti greitosios medicinos pagalbos skyriuje. Draudimo išmoka mokama už vieną tokį įvykį jums ar jūsų paslaugų plano nariui per kalendorinius metus ir jo įvykimas turi būti įrodytas medicininiais dokumentais. Draudimo išmoka išmokama per dvi darbo dienas nuo reikiamų medicininių dokumentų pateikimo. Klientui ar jo paslaugų plano nariui nereikia sudaryti draudimo sutarties, kad gautų šią draudimo apsaugą. Draudimo apsauga klientui  galioja nuo kitos dienos po paslaugų plano sutarties sudarymo iki sutarties galiojimo pabaigos, o paslaugų plano nariui nuo sutikimo tapti paslaugų nariu iki nario pašalinimo iš paslaugų plano. Draudimo apsaugą traumos atveju teikia „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialas. Šio draudimo nėra galimybės įsigyti atskirai be paslaugų plano.
7 Netaikomas debeto / kredito kortelės, išduotos anksčiausiai, naudojimo mokestis.
8 Papildomai taikomas kortelės siuntimo / atsiėmimo mokestis.
9 Banko sąskaitos atidarymas, tvarkymas, uždarymas bei lėšų įskaitymas10 į sąskaitą. Klientams nerezidentams, užsisakiusiems paslaugų planą, papildomai yra taikomas minimalus pagrindinių banko paslaugų mokestis nerezidentams. Klientais nerezidentais laikomi visi fiziniai asmenys, išskyrus asmenis, kurie laikomi rezidentais.  Rezidentu laikomas asmuo teisėtai gyvenantis Lietuvos Respublikoje ar kitoje Europos Sąjungos ar Europos ekonominės erdvės valstybėje narėje, Jungtinėje Karalystėje gyvenantis fizinis asmuo, t. y. asmuo, kuris pagal Lietuvos Respublikos ar kitos nurodytos valstybės teisės aktus atitinkamai turi teisę gyventi toje šalyje.
10 Pervestų lėšų visomis valiutomis iš SEB banko klientų sąskaitų administravimas ir eurų pervestų iš kitų Lietuvoje, Europos Sąjungos, Europos ekonominės erdvės valstybėse, Jungtinėje Karalystėje, Šveicarijoje, Monake, San Marine, Andoroje, Vatikane registruotų bankų administravimas.
11 Jūsų šeimos nariai / draugai / kiti pasirinkti asmenys (iki 2 žmonių), kurie yra SEB banko klientai, galės naudotis tuo pačiu paslaugų planu be papildomų mokesčių, nes Jūsų mėnesio mokestis padengs jų išlaidas (pridėdami kiekvieną papildomą naudotoją, už jį mokėsite 80 proc. paslaugų plano kainos).
12 Klientui, neturinčiam išmaniojo įrenginio (mobiliojo telefono, planšetinio kompiuterio, nešiojamo kompiuterio ir pan.), nemokamai išduodamas slaptažodžių generatorius.
13 Asmenims, sulaukusiems socialinio draudimo pensijų įstatyme nustatyto senatvės pensijos amžiaus.

Paslaugų planų skaičiuoklė

Į skaičiuoklę neįtrauktas planas MINIMALUS. Jeigu norite rinktis šį planą, su juo galite susipažinti čia.

Service Plans calculator example

Dažniausiai užduodami klausimai

Norėdami, kad turėtumėte daugiau laiko susipažinti su paslaugų planais, juos palyginti ir pasirinkti tinkamiausią, pratęsiame planų pasirinkimo terminą iki 2025 m. sausio 1 d. (anksčiau šis terminas buvo 2024 m. liepos 1-5 d.).

Norime, kad klientai turėtų daugiau laiko susipažinti su paslaugų planais, juos palyginti ir pasirinkti sau tinkamiausią paslaugų planą. 

Ir toliau naudositės pasirinkto paslaugų plano naudomis. Primename, kad visuomet, pasikeitus jūsų situacijai ar kasdienės bankininkystės poreikiams, galite pasirinkti kitą jums tinkamiausią planą. 

Iki 2025 m.  sausio 1 d. pasirinkti Jums tinkamiausią paslaugų planą galite SEB interneto banke. 
Meniu juostoje spustelėkite „Papildomos paslaugos“ > „Paslaugų planai“, pasirinkite tinkamą planą ir sudarykite paslaugų plano sutartį. 
Taip pat paslaugų planą pasirinkti galite ir mobiliojoje programėlėje „ Daugiau” > „ Paslaugų planai”. 
 

Informaciją apie paslaugų planus ir jų privalumus birželį gavote asmeniškai keliais ar vienu iš šių kanalų: el. paštu , žinute interneto banke, SMS, popieriniu laišku. Taip pat išsamią informaciją apie paslaugų planus galima rasti mūsų interneto svetainėje. Joje galite palyginti paslaugų planus ir pasirinkti jums tinkamiausią. 

Nemokamas momentinis draudimas nuo traumų apima netikėtus nelaimingus atsitikimus, dėl kurių reikia apsilankyti skubios pagalbos skyriuje. Įvykusį nelaimingą atsitikimą turi liudyti gydytojo išduotas medicininis dokumentas. 
Draudimo išmoka – 50 Eur, klientams turintiems planą KASDIENIS, 100 Eur turintiems planą KASDIENIS+ ir 200 Eur turintiems planą PREMIUM.
Draudimo išmoka gali būti išmokama už vieną nelaimingą įvykį per kalendorinius metus. Draudimo išmoka išmokama per dvi darbo dienas, gavus visus reikiamus medicininius dokumentus. Draudimas galioja iki paslaugų plano sutarties pabaigos.
Norint naudotis šiuo draudimu, nereikia turėti kredito kortelės ar sudaryti atskiros draudimo sutarties, užtenka būti paslaugų plano naudotoju. 
 

Taip, nemokamas momentinis draudimas nuo traumų galios ir užsienio šalyse. Dokumentai, liudijantys draudimo įvykį turi būti pateikti lietuvių arba anglų kalba (arba atliktas oficialus vertimas į vieną iš šių kalbų).

Naudotis tam tikrais paslaugų planais ( KASDIENIS+ IR PREMIUM) galima pakviesti narius: šeimos narius, draugus ar kitus pasirinktus asmenis (iki dviejų žmonių), kurie yra SEB banko klientai. Pakviestieji nariai galės naudotis tuo pačiu paslaugų planu be papildomų mokesčių, o klientas, kuris juos pakvietė (kviečiantysis) papildomai mokės už pakviestus narius 80 proc. paslaugų plano kainos. 
Kviečiantysis įtraukti/panaikinti narius gali per interneto banką (sudarant naują sutartį arba koreguojant esamą), taip pat atvykęs į banko skyrių. Pakviestasis narys, gavęs kvietimą jį turės priimti ir tik tuomet galės naudotis paslaugų plano privalumais.
 

Kai kviečiantysis klientas nori pakeisti ar pakeičia savo pasirinktą paslaugų planą, anksčiau įtraukti nariai yra automatiškai panaikinami.

Klientas gali pats pasirinkti, ar nori įtraukti narius ir nuspręsti, kiek. Svarbu, kad įtrauktų narių skaičius neviršytų didžiausio galimo narių skaičiaus – dviejų asmenų.

Ši draudimo paslauga taikoma kredito kortelių savininkų pirkiniams, atsiskaičius už juos kredito kortele ir fizinėse, ir el. parduotuvėse visame pasaulyje. Pirkinių draudimas apsaugo apdraustojo pirkinius nuo sugadinimo, sunaikinimo ar praradimo dėl bet kokio staigaus ir netikėto įvykio iki 6 mėnesių nuo pirkimo datos.

Paslaugų plano KASDIENIS sutarties, mėnesio mokestis asmenims nuo 18 iki 25 metų imtinai netaikomas. Taip pat asmenys, sulaukę socialinio draudimo pensijų įstatyme nustatyto senatvės pensijos amžiaus, šiuo planu gali naudotis už perpus mažesnį mokestį – 1 Eur.

Paslaugų planu PREMIUM iki šių metų pabaigos klientai galės naudotis už pusę kainos – t.y. 3,5 eur/mėn.

Paslaugų plano JAUNIMAS užsakyti nereikia. Šis planas automatiškai taikomas iš karto atidarius pirmą banko sąskaitą. Nustoja galioti tą dieną, kai asmeniui sukanka 26 metai.

Jei iki 2025 m. sausio 1 dienos nepasirinksite paslaugų plano, planą, kuriuo naudojatės dabar, pakeisime kitu paslaugų planu, kurį parinkome įvertinę jūsų naudojimąsi turimomis paslaugomis. Kadangi nebeteikiame dabar jūsų naudojamo paslaugų plano, remiantis Naudojimosi paslaugų planais taisyklių privatiems klientams 8.1. punktu, turime teisę pakeisti jūsų turimą paslaugų planą kitu planu, kuris labiausiai atitinka turėtą paslaugų planą, arba yra jums tinkamiausias, atsižvelgiant į naudojamas paslaugas. Primename, kad jūs patys, pasikeitus aplinkybėms ar kasdienės bankininkystės poreikiams, bet kada galite pasirinkti bet kurį paslaugų planą. 

Tokiu atveju, galite:
•    nemokamai nutraukti su mumis sudarytą Paslaugų plano sutartį. Tai galite padaryti (mobiliojoje programėlėje spustelėję „Daugiau“ > „Paslaugų planai“ > „Mano planas“ > „Nutraukti sutartį“; arba interneto banke spustelėję „Papildomos paslaugos“ > „Paslaugų planai“ > „Mano planas“ > „Nutraukti sutartį“ ar atvykę į banko skyrių. Jei nutrauksite Paslaugų plano sutartį, už naudojimąsi kiekviena banko paslauga atskirai Jums taikysime kainyne  numatytus įkainius.
•    nemokamai nutraukti su mumis sudarytą Bendrąją sutartį ( t.y. nutraukti su mumis sudarytą banko sąskaitos, mokėjimo kortelės ir kitų paslaugų sutartis). Tai galite padaryti  parašę mums žinutę interneto banke (spustelėkite „Pranešimai“ > Rašyti naują“) ar arba atvykę į banko skyrių
•    naudotis riboto naudojimo sąskaita , jei nesinaudojate mokėjimo paslaugomis, tačiau sąskaita Jums yra reikalinga kredito, lizingo, indėlių įmokomos kaupti ir administruoti 
•    nemokamai   pasinaudoti sąskaitos perkėlimo paslauga  ir su kito mokėjimo paslaugų teikėjo, kurio klientas esate, pagalba perkelti su Jūsų banko sąskaita susietas mokėjimo paslaugas (periodinio mokėjimo sutartis, SEPA tiesioginio debeto sutartis ir periodines įplaukas)