Keisti kalbą:
Image

Patogus būdas investuoti savarankiškai mažomis sumomis

Mikro investavimas

Paragraphs

Mikro investavimo paslauga patogu naudotis

 • Mikro investavimas yra patogus būdas investuoti į ETF mažomis sumomis.
 • Galite investuoti nuo 1 euro
 • Tiesiog pasirinkite sumą, kurią norite investuoti, ir ETF, į kuriuos norite investuoti. Mes atliksime visa kita - sudarysime vertybinių popierių sandorius Jūsų vardu.
 • Galite investuoti tiek reguliariai, tiek atlikti vienkartines investicijas, kai norite

Nuo ko pradėti?

 1. Reikia turėti banko sąskaitą

  Jei dar nesate SEB klientas, atsidarykite banko sąskaitą.

 2. Pasirinkite ETF, į kuriuos norite investuoti

  Kurdami savo investicijų portfelį, galite rinktis iš 9 ETF. Peržiūrėkite ETF, kuriuos siūlome.

 3. Pasirinkite sumą, kurią norite investuoti

  Jūsų tiesiog paprašysime įvesti sumą, kurią norite investuoti, o mes atliksime visa kita.

 1. Pasirinkite vienkartinį ar reguliarų investavimą

  Galite investuoti reguliariai ar atlikti vienkartines investicijas, kai norite. Savo pasirinkimą investuoti reguliariai galite atšaukti bet kada.

 2. Atsipalaiduokite. Investavimo operacijos vyksta automatiškai

  Per savaitę pateikti pirkimo ir pardavimo pavedimai vykdomi kartą per savaitę - antradieniais, nuo 9 iki 18 val. Pavedimus, pateiktus po antradienio 9 val. ryto, apdorosime kito investavimo ciklo metu.

  Jei parduodate ne visus turimus ETF, pateikus pardavimo pavedimą, portfelio sąskaitoje paliekamų ETF vertė turi būti ne mažiau kaip 1 euras.

Į kokius ETF galite investuoti naudodamiesi mikro investavimo paslauga?

Image
Bridge


JAV akcijos

ETF seka „MSCI USA ESG Screened“ indeksą, kurį sudaro didžiausios JAV bendrovės (pavyzdžiui, „Microsoft“, „Apple“, „Nvidia“ ir kt.). Indekse nėra bendrovių, susijusių su anglių pramone, ginklais, tabaku ir kitomis prieštaringai vertinamomis pramonės šakomis.

Sužinoti daugiau (EN)

 

Image
City view


Japonijos akcijos

ETF seka „MSCI Japan ESG Screened“ indeksą, kurį sudaro didžiausios Japonijos bendrovės (pavyzdžiui, „Toyota“, „Mitsubishi“, „Sony“ ir kt.). Indekse nėra bendrovių, susijusių su anglių pramone, ginklais, tabaku ir kitomis prieštaringai vertinamomis pramonės šakomis.

Sužinoti daugiau (EN)

 

Image
City view


Besivystančių rinkų akcijos

ETF seka „MSCI Emerging Markets IMI ESG Screened“ indeksą, kurį sudaro įvairaus dydžio įmonės iš 24 šalių, pripažįstamų kaip besivystančios rinkos. Indekse nėra bendrovių, susijusių su anglies, ginklų, tabako ir kitomis prieštaringai vertinamomis pramonės šakomis.

Sužinoti daugiau (EN)

 

Image
City view


Europos akcijos

ETF seka „MSCI Europe ESG Screened“ indeksą, kurį sudaro didžiausios Europos bendrovės (pavyzdžiui, „Novo Nordisk“, „Shell“, „LVMH“). Indekse nėra bendrovių, susijusių su anglies, ginklų, tabako ir kitomis prieštaringai vertinamomis pramonės šakomis.

Sužinoti daugiau (EN)

 

Image
City view


Euro zonos vyriausybių obligacijos

ETF seka „FTSE Advanced Climate Risk-Adjusted European Monetary Union Government Bond“ indeksą, kuris apima eurais išleistas euro zonos vyriausybių obligacijas. Remiantis pagrindiniu indeksu („FTSE EMU Government Bond“), šalių svoriai koreguojami siekiant sumažinti su klimato kaita susijusią riziką. 

Sužinoti daugiau (EN)

 

Image
City view


Didelio pajamingumo įmonių obligacijos

ETF seka „Bloomberg MSCI Euro Corporate High Yield Sustainable BB+ SRI Bond“ indeksą, kuris apima eurais išleistas didelio pajamingumo įmonių obligacijas. Indekse nėra bendrovių, susijusių su anglies, ginklų, tabako ir kitomis prieštaringai vertinamomis pramonės šakomis.

Sužinoti daugiau (EN)

 

Image
City view


Besivystančių rinkų vyriausybių obligacijos

ETF seka „JP Morgan ESG EMBI Global Diversified (EUR Hedged)“ indeksą, kuris apima JAV doleriais išleistas besivystančių rinkų vyriausybių obligacijas. Obligacijos gali turėti bet kokį reitingą ir bet kokį terminą. Indekse obligacijos vertinamos pagal jų emitentų socialinį ir aplinkosaugos tvarumą.

Sužinoti daugiau (EN)

 

Image
City view


Trumpo laikotarpio įmonių obligacijos

ETF seka „Bloomberg MSCI Euro Corporate ESG BB+ Sustainability SRI 0-3 Year“ indeksą, kuris apima eurais išleistas įmonių obligacijas. Indekse nėra bendrovių, susijusių su anglių pramone, ginklais, tabaku ir kitomis prieštaringai vertinamomis pramonės. Fondas investuoja į trumpo laikotarpio (nuo 0 iki 3 metų) obligacijas.

Sužinoti daugiau (EN)

 

Image
City view


Įmonių obligacijos

ETF seka „Bloomberg MSCI Euro Corporate ESG Sustainability SRI“ indeksą, kuris apima eurais išleistas įmonių obligacijas. Indekse nėra bendrovių, susijusių su anglių pramone, ginklais, tabaku ir kitomis prieštaringai vertinamomis pramonės šakomis.

Sužinoti daugiau (EN)

 

Kodėl verta investuoti
į šiuos ETF?

Visi ETF prekiaujami eurais, todėl nesunkiai seksite investicijų rezultatus ir neturėsite mokėti už valiutos keitimą

Išmokėtus dividendus ETF reinvestuoja į tą patį ETF

Šie ETF atsižvelgia ir skatina tvarumą / socialines inciatyvas

Mokesčiai

Kriterijai Mokestis
Pirkimo / pardavimo mokestis  0,25 proc. už kiekvieną operaciją
Saugojimo mokestis  0,013 proc. / mėn.
Sutarties sudarymas, sąskaitos atidarymas, paslaugos nutraukimas Nemokama

Rekomenduojame prieš sudarant bet kokią finansinių paslaugų sutartį atidžiai išnagrinėti paslaugų teikimo sąlygas ir, jei reikia, pasikonsultuoti su banko darbuotojais.

Tai reklaminio pobūdžio informacija apie SEB teikiamas investavimo paslaugas. Ši informacija negali būti aiškinama kaip rekomendacija, nurodymas ar kvietimas pirkti ar parduoti konkrečias finansines priemones ar naudotis konkrečia investicine paslauga ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis. Nors turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie laikomi patikimais, SEB nėra atsakingas už netikslumus ar nuostolius, kurių gali atsirasti remiantis tokia informacija.

Investicijų grąža yra susijusi su rizika, jų vertė gali mažėti arba didėti, o tai, kad anksčiau grąža buvo teigiama, nereiškia, kad tokia ji bus ir ateityje. Kai kuriais atvejais nuostoliai gali viršyti pradinės investicijos sumą. Jei fondai ar jūs investuojate į finansines priemones, išreikštas užsienio valiuta, valiutos kursų pokyčiai gali turėti įtakos investicijų grąžai.

Jūs esate atsakingi už priimtus investavimo sprendimus, todėl prieš juos priimdami, turėtumėte susipažinti su detalia informacija, inter alia fondų, struktūrizuotų produktų ir kitų finansinių priemonių prospektais, pagrindinės informacijos dokumentais ir kita informacija, kurią galite rasti www.seb.lt.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad čia minimos paslaugos nėra skirtos investuotojams, kurie priklauso kitai jurisdikcijai negu šias paslaugas teikiantys SEB banko padaliniai, o investavimo galimybių sudarymas, leidimas investuoti ir investavimas tam tikroms jurisdikcijoms priklausančiose vietose, tarp jų ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Japonijoje ir Australijoje, gali būti neteisėtas. SEB bankas negali teikti konsultacijų investavimo klausimais, reklamuoti investicijų, siūlyti ar raginti investuoti ten, kur tai gali būti neteisėta. Jei gyvenate ar šiame tinklalapyje pateikiamą informaciją skaitote būdami vietoje, kuri nepriklauso tai pačiai jurisdikcijai kaip šią informaciją teikiantis SEB banko padalinys, Jūs esate atsakingas už įstatymų ir kitų teisės aktų, kurie gali būti Jums taikomi, laikymąsi. Prireikus daugiau informacijos prašome kreiptis į SEB darbuotojus.