Keisti kalbą:
Image

Sudarykite interneto banko sutartį ir gaukite pilną prieigą prie SEB paslaugų ir funkcijų

Paragraphs

Sudarę interneto banko sutartį gausite prieigą prie:

Visų tipų kreditų, įskaitant kredito korteles, vartojimo kreditą, lizingą ir būsto kreditą

Taupymo ir investavimo įrankių su daugiau funkcijų, taip pat – galimybę naudotis investicijų robotu

Įvairių rūšių draudimą Jūsų ir Jūsų artimųjų ramybei užtikrinti

Interneto banko sutarties sudarymas

Patogiausia interneto banko sutartį sudaryti nuotoliniu būdu per elektroninių dokumentų portalą, arba nuotolinio susitikimo metu. Viskas, ko Jums reikia, tai kvalifikuota „Smart-ID“ paskyra (atidarykite „Smart-ID“ programėlę ir spustelėkite meniu pasirinkimą „Naudotojo informacija“. Antraštė turėtų rodyti „Smart-ID kvalifikuotas elektroninis parašas“). 

Jei neturite kvalifikuotos „Smart-ID“ paskyros (nekvalifikuotos „Smart-ID“ programėlės ekrano fonas – mėlynas), interneto banko sutartį kviečiame sudaryti banko skyriuje. Daugiau informacijos apie „Smart-ID“ ir kaip susikurti kvalifikuotą paskyrą rasite mūsų interneto svetainėje, „Smart-ID“ dalyje

Nuotoliniu būdu, elektroninių dokumentų portale

Jei norite sutartį sudaryti Jums patogiu metu ir patogioje vietoje.

 • Parašykite mums naudodamiesi SEB mobiliąja programėle: meniu juostoje spustelėkite „Daugiau“ -> „Susisiekite su mumis“ -> „Rašyti atsiliepimą“. Žinutės laukelyje parašykite, kad norite gauti pilną prieigą prie interneto banko. 

 • Iš mūsų gausite e. laišką, kuriame rasite nuorodą į e. dokumentų portalą – ten rasite paruoštą interneto banko sutartį. 

 • Prie e. dokumentų portalo prisijunkite su savo „Smart-ID“ ir pasirašykite sutartį. Pilna prieiga prie interneto banko Jums bus suteikta vos kelios minutės nuo sutarties pasirašymo. 

 • Atsijunkite nuo SEB mobiliosios programėlės ir darkart prisijunkite. Mėgaukitės visomis SEB banko paslaugomis. 

Nuotolinio susitikimo metu

Jei norite sutartį sudaryti nuotoliniu būdu, kartu su mūsų konsultantu. Susitikimo metu galėsite ir kitus Jums rūpimus klausimus.

 • Parašykite mums naudodamiesi SEB mobiliąja programėle: meniu juostoje spustelėkite „Daugiau“ -> „Susisiekite su mumis“ -> „Rašyti atsiliepimą“. Žinutės laukelyje parašykite, kad norite sudaryti interneto banko sutartį vaizdo konsultacijos metu. Nurodykite savo telefono numerį, kad galėtume su Jumis susisiekti. 

 • Mes su Jumis susisieksime telefonu ir sutarsime Jums patogų susitikimo laiką. 

 • Sutartu metu prisijunkite prie nuotolinio susitikimo ir, padedami mūsų konsultanto, pasirašykite interneto banko sutartį. Pilna prieiga prie interneto banko Jums bus suteikta vos kelios minutės nuo sutarties pasirašymo. 

 • Atsijunkite nuo SEB mobiliosios programėlės ir darkart prisijunkite. Mėgaukitės visomis SEB banko paslaugomis. 

Banko skyriuje 

Jei negalite sutarties sudaryti nuotoliniu būdu. 

 • Iš anksto užsiregistruokite į susitikimą Jums patogiame banko skyriuje. 

 • Jei sėkmingai užsiregistruosite, atsiųsime Jums patvirtinimą SMS žinute. 

 • Į susitikimą atsineškite asmens dokumentą (pasą ar asmens tapatybės kortelę). Susitikimo metu, padedami mūsų konsultanto, pasirašykite interneto banko sutartį. Pilna prieiga prie interneto banko Jums bus suteikta iškart po susitikimo. 

 • Atsijunkite nuo SEB mobiliosios programėlės ir darkart prisijunkite. Mėgaukitės visomis SEB banko paslaugomis.