Keisti kalbą:

Apie organizaciją

Paragraphs

SEB yra pirmaujanti Šiaurės šalių finansinių paslaugų grupė, įkurta 1856 metais. Esame įsitikinę, kad versliai mąstantys žmonės ir inovatyvios įmonės yra itin svarbūs kuriant geresnį pasaulį. Esame tam, kad ir gerais, ir blogais laikais jiems padėtume įgyvendinti jų siekius ir prisidėtume prie jų sėkmės.

Švedijoje ir Baltijos šalyse SEB konsultuoja klientus finansų klausimais ir teikia jiems universalias finansines paslaugas. SEB grupei priklausančių bankų Danijoje, Suomijoje, Norvegijoje ir Vokietijoje pagrindinės veiklos sritys yra verslo ir investicinės bankininkystės paslaugos verslo klientams ir institucijoms.

Mūsų veiklos prasmė

Esame tam, kad atsakingais patarimais ir kapitalu kurtume geresnę ateitį. Šiai ir būsimoms kartoms.

Verslo etikos kodeksas

SEB grupės Verslo etikos kodekse nurodytos ir aprašytos SEB vertybės, verslo etikos standartai, taip pat gairės, kuriomis vadovaudamiesi, laikomės vertybių savo darbe.

Skaityti apie Verslo etikos kodeksą (PDF).

Mūsų elgsena

Kuriame vertę

Siekdami užtikrinti geriausią klientų patirtį, nuolat skatiname pažangą ir ieškome naujų ir geresnių būdų, kaip sukurti vertę ir spartinti verslo plėtrą. Savo veikla SEB yra teigiamų pokyčių variklis.

Veikiame žvelgdami į perspektyvą

Nuo 1856 metų esame su savo klientais gerais ir blogais laikais. Savo veikloje žvelgiame į ilgalaikę perspektyvą ir elgdamiesi dėmesingai prisidedame prie tvaresnės ateities.

Kuriame pozityvius santykius

Mūsų verslas remiasi santykiais ir pasitikėjimu mumis. Šio pasitikėjimo puoselėjimas yra visos mūsų veiklos pagrindas. Mes padedame vienas kitam sužibėti ir pasitelkiame geresnės ateities kūrimo galią.