Keisti kalbą:
Image
Young man standing in front of a curtain

Stabili organizacija, taikanti
inovatyvius metodus?
Leisk tave nustebinti

Paragraphs

Esame vienas didžiausių darbdavių Baltijos šalyse – čia dirba 1 400 produktų plėtros ir technologijų specialistų. Siūlome platų bankininkystės paslaugų spektrą ir privatiems, ir verslo klientams visame pasaulyje. Pagrindinė mūsų varomoji jėga – bendradarbiavimas, įžvalgumas ir noras keisti ar keistis patiems bei tobulėti. Vertiname stabilaus, bet įdomaus darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą – kviečiame dirbti viename moderniausių biurų arba pasinaudoti galimybe dirbti nuotoliniu būdu. Rinktis tau. Jei nori prisidėti prie ateities banko kūrimo – mūsų durys atviros!

SEB bankas

SEB nėra tik bankas. Esame pažangiausių technologijų įmonė, kurioje dirba daug talentingų IT specialistų – projektų ir produktų vadovų, verslo sprendimų kūrėjų, analitikų, programuotojų, testuotojų. Turime daugiau negu 200 programų (aplikacijų), o visus mūsų produktus, verslo procesus ir kanalus kuria ir prižiūri produktų kūrimo komanda. Prisijungęs prie SEB banko galėsi daryti tiesioginę įtaką priimant mūsų verslo sprendimus. Kitaip tariant, čia kursi inovatyvius sprendimus sau ir savo draugams. Dirbk finansų technologijų epicentre – ne tik iš Vilniaus.

„Java“, „OpenShift“, „Docker“, „Kubernetes“, „Angular“, „Swift“, API – tai, su kuo norėtum dirbti? 

Sužinok daugiau

Pasirink, kur norėtum dirbti SEB banke

SEB grupės paslaugų centras

SEB grupės paslaugų centras teikia aukščiausio lygio paslaugas SEB grupės klientams ir verslo padaliniams visame pasaulyje bei padeda SEB tapti veiksmingumo ir inovacijų lyderiu.  

Vilniuje ir Rygoje turime daugiau kaip 850 IT specialistų: programuotojų, inžinierių, didžiųjų duomenų (angl. big data) specialistų, architektų ir kt.  Mūsų vaidmuo – tiek kurti naujas sistemas ir funkcijas, tiek prižiūrėti esamą infrastruktūrą.

Skandinavijos šalys, Kinija, Indija, Jungtinė Karalystė, Brazilija – su kokia tarptautine rinka labiausiai norėtum dirbti?  

Sužinok daugiau

Pasirink, kur norėtum dirbti SEB paslaugų centre

Tarptautinė patirtis yra tramplinas į tavo ateitį

SEB – tai ne tik bankas, turintis IT sistemas. Tai inovacijų skatinama pažangios plėtros ir technologijų įmonė. Čia atrasi įvairių technologijų ir produktų plėtros karjeros krypčių.

Būk vienu žingsniu priekyje.

Media
Media


„Pokyčiai skatina labiausiai.“

Simonas Dakanis SEB banke dirba nuo 2019 metų ir šiuo metu vadovauja banko bendradarbiavimo ir komunikacijos komandai. Simonas IT ir technologijų srityje dirba daugiau negu penkiolika metų. Visos mums prieinamos šiuolaikinės technologijos Simoną skatina labiausiai..  Dirbdamas SEB banke, jis vertina laisvę, leidžiančią žmonėms būti kūrybiškiems, ir galimybę pasiūlyti kažką naujo.

Sužinok daugiau


„Labiausiai mane sužavėjo žmonės ir bendravimo kultūra“

Ką biomedicina turi bendro su technologijomis? SEB grupės paslaugų centre dirbančios Boženos Nevinskienės karjeros istorija rodo, kad tai gali būti gana susijusios sritys. „Darbo keisti nebijojau, nes jau mačiau sėkmingų pavyzdžių, kai žmonės iš biomedicinos pereina į technologijų sritį“, – sako Božena. 

Sužinok daugiau 

„SEB Tech“ tinklaraštis

Nerk į SEB technologijų subtilybes. Šiame tinklaraštyje skaityk apie tai, ką mūsų ekspertai dirba įvairiose technologijų srityse.

Susisiekite su mumis

Dėl laisvų darbo vietų ar įdarbinimo proceso nedvejodami kreipkitės el. paštu.

SEB bankas mycareer@seb.lt
SEB grupės paslaugų centras GSTA@seb.se

Sekite mus

Siekiame būti labai atviri ir komunikabilūs su žmonėmis, kurie domisi karjeros galimybėmis. Reguliariai skelbiame įrašus „LinkedIn“, „Facebook“ ir „Instagram“ tinkluose.