Keisti kalbą:

Jei susiduriate su sunkumais grąžinti paskolą

Paragraphs

 

Esame pasiruošę padėti savo klientams, susiduriantiems su finansiniais sunkumais grąžinant turimas paskolas. Kaip padėjome ir per 2008-ųjų krizę, ir COVID pandemijos metu, taip ir dabar esame pasiruošę kartu ieškoti tinkamiausio sprendimo dėl įsipareigojimų, susijusių su paskolomis, lizingu ar kredito kortelėmis. 

Media
Image

Jeigu iškilo finansinių sunkumų, esame pasiruošę pasiūlyti šiuos sprendimus:

Paskolos dalies įmokų mokėjimo atidėjimas

Paskolos dalies įmokų mokėjimo atidėjimas – tai galimybė laikinai atidėti paskolos dalies įmokų mokėjimą, nekeičiant kitų sutarties sąlygų. Šiuo laikotarpiu turi būti mokamos tik palūkanos, tačiau atkreiptinas dėmesys, kad pasibaigus atidėjimo laikotarpiui įmokos būna didesnės, nes negrąžinta paskolos dalis išdalinama likusiam paskolos terminui.

Paskolos grąžinimo termino pratęsimas

Paskolos grąžinimo termino pratęsimas leidžia sumažinti mėnesinę paskolos įmoką. Pratęsus terminą, likusi paskolos suma yra išdėstoma naujam, ilgesniam terminui, ir atitinkamai sumažėja kas mėnesį grąžinama paskolos dalis bei pasikeičia tiek kas mėnesį mokamų palūkanų dydis, tiek bendrai sumokama palūkanų suma.

Paskolos grąžinimo metodo pakeitimas

Paskolos grąžinimo metodo pakeitimas gali sumažinti paskolos įmoką tais atvejais, kai turimas linijinis paskolos grąžinimo metodas keičiamas į anuitetų paskolos grąžinimo mokėjimo metodą.

Kaip galiu susisiekti su banku dėl paskolos dalies įmokų atidėjimo?

Norėdami pateikti prašymą atidėti paskolos dalies įmokų mokėjimą, prisijunkite prie interneto banko. Paraišką užpildyti galite viršutinėje meniu juostoje pasirinkę „Kreditai ir lizingas“ →  „Mano kreditai“ arba „Mano lizingas“. Pasirinkite reikiamą paskolą ir spustelėkite „Siųsti paraišką pakeitimui“. Dėl būsto ar vartojimo paskolos dalies įmokų atidėjimo reikalingas sutuoktinio / bendraskolio sutikimas. 

Kaip sužinoti, ar mano prašymas įgyvendintas?

Gavę paraišką, susisieksime su Jumis ir informuosime apie prašomų pakeitimų įgyvendinimą. Bankui pritarus prašomiems pakeitimams, paskolos sutarties pakeitimas bus įkeltas į interneto banką, kad galėtumėte šiuos pakeitimus pasirašyti.

Svarbu

Susidūrę su finansiniais sunkumais grąžinant turimas paskolas, nedelskite kreiptis į banką. Nelaukite, kol susidarys skolos ar finansinė padėtis dar labiau pablogės. Susisiekite su mumis iš karto – kartu ieškosime geriausio sprendimo.