Keisti kalbą:
Image
Two people talking and reading
Paragraphs

Apdrauskite savo namus ir jauskitės ramiai

Draudimą teikia AB „Lietuvos draudimas“

Pastatai ir namų turtas bus apdraustas nuo visų rizikos rūšių

Įsigijus pastatų draudimą, kartu gaunate būsto civilinės atsakomybės draudimą

Apsidraudus pastatų ir namų turto draudimais, kartu gaunate asmens civilinės atsakomybės draudimą

Pastatų draudimas apsaugos įvairiais atvejais

 

Registruotis į konsultaciją

Draudimas apsaugos nuo:

 

 • vandens
 • gaisro
 • stichinių nelaimių

Draudimas apima žalą:

 

 • sienoms, luboms, langams, grindims, durims
 • santechnikos sistemai
 • vandens tiekimo sistemai
 • oro kondicionavimo sistemai
 • pagalbiniams statiniams (pagalbiniai statiniai, pvz., tvoros, sandėliukai ar pavėsinės, bus apdrausti kartu su gyvenamuoju pastatu sumai, lygiai iki 4 % jūsų gyvenamojo pastato draudimo sumos)

Derinkite skirtingas draudimo rūšis didesnei apsaugai

 • Namų turto draudimas. Juo draudžiamas visas sukauptas namų turtas: baldai, buitiniai prietaisai, kiti namų ūkio prietaisai, pavyzdžiui, televizorius, vaizdo ir garso įranga, radijo ir televizijos antenos įranga, vertybės, pavyzdžiui, grynieji pinigai, papuošalai, dokumentai, antikvariniai daiktai ir pan., kitas asmeninis turtas, jei jį valdote teisėtai.

 • Civilinės atsakomybės draudimas. Mums rūpi jūsų geri santykiai su kaimynais. Jei dėl netyčia jūsų namuose įsiplieskusio gaisro arba dėl kaimyno butą apliejusio vandens, kurio šaltinis yra jūsų būste, apgadinama kaimyno brangi įranga, lubos, sienos, grindys ar kitas turtas, jūs galėsite draudimo išmokos lėšomis kaimynui atlyginti iki 4 500 EUR siekiančią žalą, jei žala padaroma butui, ir iki 45 000 EUR, jei žala padaroma namui. Įsigiję pastatų ar namų turto draudimą, kartu gausite civilinės atsakomybės draudimą savo būstui.
 • Asmens civilinės atsakomybės draudimas. Įsigijus šį draudimą, padengsime išlaidas, patirtas dėl tokių problemų, kaip žala trečiųjų asmenų sveikatai, gyvybei ar turtui, kurią sukėlėte jūs, jūsų šeimos nariai ar augintiniai. Turint šį draudimą, atlyginama iki 1 500 EUR žalos. Draudimo bendrovė atlygins žalą, jei, pavyzdžiui, jūsų augintis užpultų kaimyną ar apibraižytų jo automobilį, jūs ar jūsų šeimos nariai užsiimdami aktyvia veikla (pvz., važinėdami dviračiu, riedučiais, riedlente, slidinėdami, plaukiodami baidare ar valtimi) sukeltumėte žalą kito asmens sveikatai ar turtui. Įsigiję pastatų ir namų turto draudimą, kartu gausite asmens civilinės atsakomybės draudimą, galiojantį Lietuvos Respublikos teritorijoje.

 • „Skubios pagalbos namuose“ draudimas. Užsitrenkus durims, sudužus lango stiklui ar užsikimšus kanalizacijos vamzdžiui, pagalbos iš karto sulauksite pasinaudoję skubios pagalbos namuose paslauga. Iškilus bėdai, nereikės skubiai ieškoti techninės pagalbos, kad ją išspręstumėte – pakaks išsikviesti skubios pagalbos komandą. Tiesiog paskambinkite AB „Lietuvos draudimas“ telefonu 1828 ir laukite atvykstant pagalbos. „Skubios pagalbos namuose“ paslauga teikiama už nedidelį papildomą mokestį kartu su įsigytu pastatų ir namų turto draudimu.

Ką daryti įvykus draudiminiam įvykiui? Pagrindinė informacija

 

Išsamūs nurodymai

 • Nedelsdami informuokite atitinkamas tarnybas (policiją, priešgaisrinę tarnybą, namo administratorių ir pan.) apie įvykį. 
 • Pranešti apie įvykį galite bet kuriuo paros metu savitarnos svetainėje www.savasld.lt Iškilus klausimams dėl savitarnos naudojimosi, skambinkite AB „Lietuvos draudimas“ tel. 1828.
 • Niekuomet nepradėkite remonto be draudiko sutikimo.

Paprasti tolesni žingsniai

1.
Susisiekite su mumis ir nurodykite savo poreikius

2.
Mes jums pateiksime pasiūlymą

3.
Sudarykite e. sąskaitą su automatiniu apmokėjimu, kad draudimas įsigaliotų