Keisti kalbą:
Image
Man is playing with his laptop

Vaizdo konsultacija

Susitikite su mūsų specialistais nuotoliniu būdu Jums patogiu metu ir kartu aptarkite svarbius klausimus: paskolas, taupymą, draudimą ir kitus. 

Paragraphs

Registruokitės į vaizdo konsultaciją

  1. Užpildykite registracijos formą
  2. Mes susisieksime su Jumis, kad suderintume susitikimo laiką ir kitas detales
  3. Sutartu laiku prisijunkite prie konsultacijos, naudodamiesi baneriu, esančiu Jūsų interneto banko pirmajame puslapyje.

Visapusiškos konsultacijų paslaugos

Aptarkite savo finansinę situaciją ir šiuo metu turimas paslaugas kartu su mūsų finansų ekspertais. Pasinaudokite mūsų ekspertiškumu ir įrankiais: diskutuokite apie jūsų ateities planus ir suplanuokite žingsnius, kuriuos turite žengti, kad pasiektumėte savo tikslus.

Būsto kreditas

Sužinokite apie savo galimybes gauti paskolą būstui įsigyti, statyti ar renovuoti. Konsultacijos metu taip pat galėsite atnaujinti turimas sutartis.

Vaizdo konsultacijos verslo klientams

Atidarykite banko sąskaitą verslui, gaukite Jums reikalingų patarimų, ar tiesiog pasikonsultuokite su mūsų specialistais apie paslaugas, kurios būtų naudingos Jūsų verslui.

Tapti klientu

Pasirinkite Jums patogų laiką ir atsidarykite sąskaitą nuotoliniu būdu vaizdo konsultacijos internetu metu. Turėdami SEB sąskaitą galėsite naudotis visomis banko paslaugomis ir interneto banku.

Banko sąskaita vaikui

Suteikite savo vaikui priemonių ir žinių, kurios ateityje padės jam priimti tinkamus finansinius sprendimus.

Jums prireiks

  • Identifikavimo priemonės: kvalifikuoto „Smart-ID“ ar mobiliojo parašo;
  • Vaizdo kameros ir mikrofono;
  • Jei planuojate naudoti kompiuterį, jame turi būti įdiegta naujausia „Microsoft“ arba „Mac OS“ operacinė sistema, taip pat viena iš „Microsoft Edge“, „Chrome, arba „Safari“ naršyklių;
  • Jei planuojate naudoti mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, jame turi būti įdiegta naujausia „Android“ arba „iOS“ operacinė sistema, taip pat – „Microsoft Teams“ programėlė.
    Atsisiųskite „Microsoft Teams“ iOS ar „Android“operacinei sistemai.

Skaitmeninio atpažinimo ir specialūs saugumo sprendimai apsaugos jūsų duomenis vaizdo konsultacijos metu.

Registruotis vaizdo konsultacijai internetu

Prisijungti prie vaizdo konsultacijos