Keisti kalbą:
Image
Man with mobile

Tapti klientu naudojantis
mobiliąja programėle?
Nauja kasdienybė

Paragraphs

Tapkite SEB klientu naudodamiesi „SEB Lietuva“ mobiliąja programėle

Užtruksite tik 15 minučių
Naudositės paslaugomis, reikalingomis kasdienių finansų valdymui
Pirmus 3 mėnesius paslaugų planas KASDIENIS – nemokamai
Jokių įsipareigojimų – naudojimąsi nutraukite bet kada

Jūs gausite

Tapę klientu gausite prieigas prie funkcijų, reikalingų Jūsų kasdienių finansų valdymui naudojantis KASDIENIS planu su „Debit Mastercard“ mokėjimo kortele.

  • Patogią mobiliąją programėlę
  • „Debit Mastercard“ bekontaktę mokėjimo kortelę atsiskaitymams fizinėse ir interneto parduotuvėse. Galėsite atsiskaityti savo išmaniuoju telefonu, jei esate „Android“ operacinės sistemos (naujesnės nei 6.0 versijos) vartotojas
  • Neribotą pavedimų skaičių į Europos bankus (SEPA) be jokių komisinių mokesčių
  • Patogius pavedimus savo draugams ir šeimos nariams, naudojantis tik jų telefono numeriais; taip pat – išmanių pavedimų ir prašymo pervesti pinigus funkcijas
  • Pasaulinį bankomatų tinklą – neturėsite ieškoti SEB bankomato, galėsite pinigus išsigryninti kitų bankų bankomatuose; taip pat turėsite galimybę pinigus išsigryninti parduotuvėse
  • SEB banko sąskaitą su 10 000 Eur mėnesio ir 4 000 Eur dienos limitais

Tapę klientu gausite prieigas prie funkcijų, reikalingų Jūsų kasdienių finansų valdymui naudojantis KASDIENIS planu su „Debit Mastercard“ mokėjimo kortele.

SEB yra universalus bankas, siūlantis taupymo, investavimo, kreditavimo ir draudimo paslaugas. Bet kuriuo metu pasirašę pilną interneto banko sutartį galėsite naudotis dar platesnėmis galimybėmis.

Sužinokite kaip

Debeto kortelė ir jos PIN kodas Jums bus atsiųsti dviejuose skirtinguose vokuose registruotu paštu per 5 darbo dienas. Gavę „Debit Mastercard“ bekontaktę mokėjimo kortelę, ją turėsite aktyvuoti naudodamiesi mobiliąja programėle.

Paslauga skirta

Pilnamečiams Lietuvos piliečiams, kurie šiuo metu neturi SEB sąskaitos, anksčiau nebuvo banko klientais ir nėra politiškai pažeidžiami asmenys.

Jei tapti mūsų klientu naudojantis mobiliąja programėle Jums nėra priimtina, kviečiame pasirinkti kitą, Jums tinkantį, būdą tapti SEB klientu.

Kad taptumėte SEB klientu jums reikės:

  • Jūsų paso ar asmens tapatybės kortelės
  • Gero apšvietimo, kad galėtumėte save nufotografuoti ir nufilmuoti, taip pat nufotografuoti savo asmens dokumentą

Sąskaitos atidarymo žingsniai

1. Atsisiųskite programėlę į savo išmanųjį telefoną

2. Atsidarykite programėlę ir spauskite mygtuką „Atidaryti sąskaitą“

3. Sekite tolesnes tapimo klientu instrukcijas

Jei pageidaujate turėti prieigą prie SEB interneto banko, ar daugiau banko paslaugų, tokių kaip kreditai, investavimas ar draudimas, sudarykite sutartį dėl naudojimosi interneto banku banko skyriuje arba naudodami kvalifikuotą elektroninį parašą. Ši sutartis Jums suteiks prieigą prie mūsų paslaugų, teikiamų naudojantis interneto banku ir pakeis Jūsų dabartinę KASDIENIS plano versiją pilnąja už tą patį mėnesio mokestį.