Switch to mobile version. Į viršų

Verslo klientams

Aktuali informacija verslo klientams dėl finansų tvarkymo

Mes esame pasiryžę būti šalia Jūsų. Tiek gerais laikais, tiek sunkiais.

 • Karantino metu atidėjome daugiau kaip 2 300 paskolų privatiems ir daugiau kaip  2 700 paskolų verslo klientams ir toliau esame pasirengę padėti savo klientams, susiduriantiems su laikinais finansiniais sunkumais.
 • Karantino metu užtikrinome nenutrūkstamą būtinų banko paslaugų teikimą, kad žmonės ir įmonės galėtų jaustis saugiai ir patogiai, laikydamiesi socialinės distancijos. Ir toliau teikiame banko paslaugas, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų.
 • Valstybės kovai su COVID-19 skyrėme 100 tūkst. eurų paramos.
  Skaityti daugiau
 • Visą 2019 metų pelną skyrėme ne dividendams mokėti, o banko kapitalui stiprinti, kad galėtume kredituoti šalies įmones ir gyventojus.
  Skaityti daugiau
 • Pilnai įgyvendinsime savo įsipareigojimus ne pelno siekiančioms ir nevyriausybinėms organizacijoms, su kuriomis buvome sutarę dėl rėmimo ar paramos 2020 metais.

 

 

Nereikia niekur eiti – finansus tvarkykite internetu

 • Mobiliąja programėle greitai sumokėkite mokesčius, atlikite mokėjimo pavedimus ir sekite sąskaitų likučius
 • Internetu – vaizdo konsultacijoje – pasitarkite dėl finansų valdymo
 • Sutartis ar kitus dokumentus pasirašykite el. būdu
 • Interneto banke užsisakykite paslaugas (jums tinkamą paslaugų planą, debeto ar kredito korteles, kortelių skaitytuvą), pildykite paraišką gauti paskolą ar lizingą
 • Tvarkykite turimų mokėjimo kortelių nustatymus nuotoliniu būdu
 • Kilus klausimų – konsultuokitės telefonu ar užduokite klausimus interneto banko paskyroje

Daugiau apie finansų tvarkymą

 

 
 

 

Banko skyriuose aptarnaujame tik iš anksto užsiregistravusius klientus

Aptarnavimo būdą, kai klientas prieš vykdamas į banko skyrių turi paskambinti ir užsiregistruoti, toliau tęsime  dėl Jūsų saugumo ir patogumo. Taip galėsite planuoti ir taupyti savo laiką, negaišti jo eilėse ir visada tiksliai žinosite, kiek užtruks sutvarkyti finansinius reikalus.

Išankstinė rezervacija verslo klientams tel: +370 5 268 2822 (I–V 8.00–17.00 val.)

 

 

 

Sutvarkykite telefonu, kad nereikėtų eiti į skyrių

 • Atblokuosime prieigą prie interneto banko
  Jeigu kelis kartus iš eilės suvedėte neteisingus prisijungimo duomenis ir jūsų prieiga prie interneto banko buvo užblokuota, susisiekite su mumis telefonu.
 • Atblokuosime mokėjimo kortelės PIN kodą
  Jei 3 kartus neteisingai įvedėte kortelės PIN kodą, bet jį atsimenate, kortelę atblokavus, ja galėsite naudotis ir toliau.
 • Užblokuosime pamestą mokėjimo kortelę
  Prarastą kortelę siūlome nedelsiant blokuoti. Blokuoti galite paskambinę į SEB banką telefonu +370 5 268 2822, (visą parą) arba susisiekę naudodamiesi „Skype“
 • Atidarykite papildomą banko sąskaitą. Paslaugai registruokitės +370 5 268 2822
 • Užsakykite naują mokėjimo kortelę
  Visos šiuo metu išduodamos naujos „MasterCard“ ženklo kortelės yra bekontaktės. Jei jau turite „MasterCard“ kortelę, skambinkite +370 5 268 2822 (I–V 8.00–17.00 val.) arba naudodamiesi programa „Skype“ – pokalbio metu atnaujinsime Jūsų turimą kortelę į kortelę su bekontakčio atsiskaitymo funkcija.

 

 
 
 

 

Rekomenduojame vengti atsiskaityti grynaisiais pinigais

Dėl Jūsų saugumo atsiskaitymui siūlome rinktis elektronines priemones – banko korteles, interneto banką ar mobiliąją programėlę. Karantino metu padidintas bekontaktis atsiskaitymo kortele limitas iki 50 eurų ir toliau lieka galioti. Taip neįvedant PIN kodo galėsite atsiskaityti už prekes ir paslaugas, jei suma neviršys 50 eurų.

Daugiau informacijos apie mokėjimo kortelių skaitytuvus – čia.

 

 

 

 

Lietuvos makroekonomikos apžvalga

Daugelis Europos valstybių paskelbė geresnius, negu tikėtasi, trečio ketvirčio BVP rezultatus, tačiau ketvirtą ketvirtį dėl prastėjančios epidemiologinės situacijos ekonomikos kryptis ir vėl pasikeitė. Ne išimtis ir Lietuva, kurios ekonomika ketvirtą ketvirtį vėl smuks, palyginti su trečiu ketvirčiu. Prognozuojame, kad paskutinį šių metų ketvirtį BVP bus maždaug 3,6 proc. mažesnis negu prieš metus. Tiesa, toks metinis nuosmukis turėtų būti kuklesnis negu buvo antrą ketvirtį.

 

 

 

 

Sprendimai, kuriuos siūlome, susidūrus su finansiniais sunkumais


SEB bankas prisijungė prie atnaujinto laikino kredito įsipareigojimų moratoriumo gyventojams ir įmonėms, tad ir toliau padės spręsti kylančius sunkumus dėl COVID-19 pandemijos, lanksčiai atidėdamas paskolų ir lizingo įmokų mokėjimą. Galite atidėti  paskolų įmokų, įskaitant lizingą, mokėjimą iki šešių mėnesių.
Jeigu anksčiau naudojotės trumpesnio laikotarpio atidėjimu pagal moratoriumą, pavyzdžiui, trijų mėnesių, galite paskolų ir lizingo mokėjimo atidėjimo laikotarpį pratęsti iki šešių mėnesių.
Atidėti paskolų ir lizingo įmokų mokėjimą pagal atnaujintą moratoriumą galima iki šių metų kovo 31 dienos.

Tuo atveju, jei jau pasinaudojote ilgiausiu galimu atidėjimu pagal moratoriumą, tačiau dėl laikinų finansinių sunkumų vis dar negalite vykdyti prisiimtų finansinių įsipareigojimų, kviečiame kreiptis į savo vadybininką – įvertinę konkrečią situaciją, ieškosime individualaus situacijos sprendimo, kaip ir lig šiol.


Susidūrę su sunkumais grąžinti paskolas – susisiekite kuo greičiau

 • Visuomet raginame susidūrus su finansiniais sunkumais kreiptis į mus kuo greičiau
 • Kiekvieną kliento atvejį vertiname individualiai
 • Kilus klausimų – konsultuokitės telefonu ar užduokite klausimus interneto banko paskyroje
   

Rašykite mums interneto banke
Telefono numeris verslo klientams +370 5 268 2822

 

Naujienos


 • NAUJIENOS - 2021 01 19

  SEB bankas prisijungė prie atnaujinto laikino kredito moratoriumo

  SEB bankas, kartu su Lietuvos bankų asociacijos nariais ir kitomis šalies finansų įmonėmis, prisijungė prie atnaujinto laikino kredito įsipareigojimų moratoriumo gyventojams ir įmonėms. SEB bankas ir toliau padės spręsti gyventojams ir įmonėms kylančius sunkumus dėl COVID-19 pandemijos lanksčiai atidėdamas paskolų ir lizingo įmokų mokėjimą.

  Daugiau

 • NAUJIENOS - 2020 12 17

  Ar COVID-19 neišstums verslo iš tvariojo kurso?

  COVID-19 protrūkis tapo vienu rimčiausių išbandymų ne tik pasaulio šalių politikai, sveikatos apsaugos sistemai, ekonomikai, bet ir visuomenės vertybėms. Pandemijai įsisiautėjus, pasigirdo nuogąstavimų, kad viruso sukelta ekonominė krizė gerokai prislopins pastaruoju metu spėriai augusį verslo ryžtą telktis į tvarią plėtrą. Štai, skrydžių bendrovės „Ryanair“ vadovas Michealas O‘Leary tiesiai šviesiai pareiškė manąs, kad dabar galybė aplinkos apsaugos darbotvarkių ir siekių bus pastūmėti į šalį bent keleriems metams. Taigi, klausimas, ar koronavirusas verslo neišmuš iš tvariojo kurso, atrodo ir pagrįstas, ir svarbus.

  Daugiau

 • NAUJIENOS - 2020 12 14

  Antras griežtas karantinas: sunku, bet daugiau aiškumo ir vilties

  Švelnų karantiną Lietuvoje keičia griežtas karantinas, ir tai reiškia, kad ekonomikos aktyvumas nuo gruodžio 16 dienos sparčiau artės į lygį, buvusį kovo pabaigoje. Tik šįkart mažiau panikos ir daugiau aiškumo, kad yra šviesa tunelio gale – kai kuriose šalyse pradedama vakcinacija, kuri Lietuvoje startuos kitų metų pradžioje. Daugiau pasitikėjimo ateitimi ir dėl to, kad eksportuotojai artimiausiomis savaitėmis turėtų geriau atsilaikyti negu pavasarį, o prekybininkai ir visa logistikos grandinė yra geriau pasiruošę elektroninei prekybai.

  Daugiau

 • NAUJIENOS - 2020 12 14

  SEB bankas ir toliau pasirengęs padėti klientams, patiriantiems finansinių sunkumų dėl pandemijos

  Sugriežtinus karantiną SEB bankas toliau padės gyventojams spręsti dėl COVID-19 pandemijos ir karantino kylančius finansinius iššūkius lanksčiai atidėdamas paskolų ir lizingo įmokų mokėjimą. Bankas yra supaprastinęs paskolų atidėjimo procesą, taip pat ir toliau netaikys sutarčių keitimo mokesčių.

  Daugiau


Daugiau naujienų

 

 

Kontaktai

  • Verslo klientams

   +370 5 268 2822

 

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.