Switch to mobile version. Į viršų

Verslo klientams

Sėkmingai Jūsų ūkio plėtrai

Žemės ūkio finansavimas

Šiandien ūkininkai ir žemės ūkio bendrovės turi konkuruoti pasaulinėje rinkoje, todėl svarbu plėsti ūkį įsigyjant daugiau žemės, atnaujinant techniką, renovuojant ar statant pastatus, laiku ir geromis kainomis įsigyjant sėklų, pašarų, trąšų ir kitų prekių. Pajamoms iš žemės ūkio veiklos įtakos turi sezonas, todėl plėtrai gali prireikti papildomų lėšų.

 • Kreditas ūkio plėtrai ir modernizavimui

  Kreditas ūkio plėtrai ir modernizavimui

  Šis kreditas yra skirtas žemės ūkio bendrovėms ir ūkininkams, kurie nori paspartinti ūkio plėtrą, padidinti jo pelningumą ir konkurencingumą investuodami į žemės ūkio techniką, įrangą, technologijas, nekilnojamąjį turtą (džiovyklas, sandėlius ir kt.) ar žemės ūkio paskirties žemę.

  Daugiau

 • Tiesioginių išmokų kreditas

  Tiesioginių išmokų kreditas

  Norėdami įsigyti sėklų, pašarų, trąšų, degalų ar kitų veiklai reikalingų prekių, nebūtinai turite laukti tiesioginės išmokos. Galite už visa tai sumokėti šio trumpalaikio kredito lėšomis, o vėliau — gautos išmokos lėšomis grąžinti kreditą. Juk pigiau su tiekėjais atsiskaityti iš karto, o ne pardavus derlių.

  Daugiau

 • Apyvartinio kapitalo kreditas

  Apyvartinio kapitalo kreditas

  Pasirinkę šį kreditą, neatsižvelgiant į sezoną, nepristigsite lėšų sėkloms, pašarams, trąšoms, degalams ar kitoms veiklai būtinoms prekėms įsigyti.

  Daugiau

 • Žemės ūkio technikos lizingas

  Žemės ūkio technikos lizingas

  Nauja ir naudota valstybės institucijose registruojama žemės ūkio technika ir įranga

  Daugiau

Kontaktai

 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.