Keisti kalbą:
Image

Atnaujinti paslaugų planai:
visi svarbiausi įrankiai Jūsų verslui

Paragraphs

Atnaujinti paslaugų planai Jūsų verslui suteiks dar daugiau privalumų

Aplinkai draugiškesnės kortelės su atnaujintais paslaugų planais
be papildomų mokesčių

Vienas fiksuotas mokestis už pagrindines kasdienės bankininkystės paslaugas
Paprasta kainodara – viršijus pasirinkto plano pervedimų kiekį pervedimai eurais į kitą banką kainuos tiek pat, kiek ir banko viduje
Daugiau pervedimų – didesnės nuolaidos. Viršijus mėnesio pervedimų limitą, automatiškai įsijungs pervedimai su nuolaida
Interneto banke patogiai matysite ir valdysite savo paslaugų plano sutartį, stebėsite paslaugų naudojimo suvestinę

Paslaugų planai

Norėdami sužinoti daugiau apie skirtingus paslaugų planus, lentelę slinkite horizontaliai.

Paslaugos pavadinimas Įprasti mokesčiai MINIMALUS KASDIENIS  KASDIENIS+ PREMIUM PREMIUM+

Galimybė užsisakyti per interneto banką

  Užsisakyti Užsisakyti Užsisakyti Užsisakyti Užsisakyti

Sutarties, mėnesio mokesčiai

4,50 Eur 8 Eur 17 Eur 30 Eur 80 Eur
Minimalios pagrindinės banko paslaugos1 4,30 Eur/mėn. 1 sąskaita 1 sąskaita 2 sąskaitos 3 sąskaitos 5 sąskaitos
Pinigų pervedimai į Europos šalis internetu3 0,33 Eur/pervedimas 5  pervedimai 15 pervedimų 50 pervedimų 100 pervedimų 300 pervedimų

Papildomi pinigų pervedimai, kurie viršija paslaugų plane nurodytą skaičių

0,33 Eur/pervedimas 15 pervedimų taikant 10% nuolaidą 50 pervedimų taikant 15% nuolaidą 100 pervedimų taikant 20% nuolaidą 200 pervedimų taikant 25% nuolaidą

„Mastercard Business“ debeto kortelės naudojimas4

2,50 Eur/kortelė 1 kortelė 2 kortelės 3 kortelės 5 kortelės

Tiesioginės sąsajos „SEB Baltic Gateway“ pagrindinės paslaugos, teikiamos per tarpininką5

5 Eur/mėn.

Paslauga nėra teikiama klientams nerezidentams6, bankams, kredito unijoms, elektroninių pinigų įstaigoms, lizingo bendrovėms, pensijų fondams, draudimo bendrovėms ar kitoms finansų įstaigoms.

1 Banko sąskaitos atidarymas, banko sąskaitos tvarkymas, banko sąskaitos uždarymas, lėšų įskaitymas2 į sąskaitą. Terminuotojo, kaupiamojo indėlio sąskaitos, kredito kortelės sąskaitos nėra įtrauktos į paslaugų planus ir nėra apmokestinamos.
2 Pervestų lėšų visomis valiutomis iš SEB banko klientų sąskaitų administravimas ir eurų pervestų iš kitų Lietuvoje, Europos Sąjungos, Europos ekonominės erdvės valstybėse, Jungtinėje Karalystėje, Šveicarijoje, Monake, San Marine, Andoroje, Vatikane registruotų bankų administravimas.
3 Pinigų pervedimas visomis valiutomis banko viduje į kitų klientų sąskaitas, užpildžius įmokų ir mokesčių blanką, pagal periodinio mokėjimo sutartį, vienkartinis elektroninės sąskaitos apmokėjimas, europinis pinigų pervedimas: pagal momentinio mokėjimo nurodymą ir pagal SEPA mokėjimo nurodymą. Daugiau informacijos apie pervedimus ir jų sąlygas rasite interneto svetainėje www.seb.lt.
4 Netaikomas debeto kortelės, išduotos anksčiausiai, naudojimo mokestis.
5 Daugiau informacijos apie tiesioginės sąsajos ("SEB Baltic Gateway") pagrindines paslaugas rasite interneto svetainėje www.seb.lt.
6 Klientais nerezidentais yra laikomi visi juridiniais asmenys, kurių buveinė registruota ne Lietuvos Respublikoje.

Pasiūlymas skirtas įmonėms, nuo kurių įsteigimo datos praėjo ne daugiau kaip 12 mėnesių, ir jos anksčiau nėra buvusios SEB banko verslo klientės 

Paslaugos pavadinimas Pasiūlymas Įprasti mokesčiai

Pasiūlymas, kuris galioja 12 mėn.

0 Eur/mėn.

-
Minimalios pagrindinės banko paslaugos1

neribotas sąskaitų skaičius

4,30 Eur/mėn.

Paslaugų planas

0 Eur/mėn. nuo 4,50 Eur/mėn. iki 80 Eur/mėn.

Pinigų pervedimai į Europos šalis3 internetu4

neribotas  pervedimų skaičius

0,33 Eur/pervedimas

„Mastercard Business“ debeto kortelės naudojimas5

neribotas kortelių skaičius

2,50 Eur/kortelė

Debeto kortelės išsiuntimas paprastuoju paštu Lietuvoje

2 Eur/kortelė

Atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis paslauga6 (mėnesio abonentinis mokestis)

Nuo 12 Eur/mėn.

Elektroninės prekybos mokėjimo inicijavimo paslauga 

0 Eur/mokėjimas, galioja pirmus 3 mėn.

Pagal susitarimą

Tiesioginės sąsajos „SEB Baltic Gateway“ pagrindinės paslaugos, teikiamos per tarpininką7 (mėnesio mokestis)

5 Eur/mėn.

Paslauga nėra teikiama klientams nerezidentams8, bankams, kredito unijoms, elektroninių pinigų įstaigoms, lizingo bendrovėms, pensijų fondams, draudimo bendrovėms ar kitoms finansų įstaigoms.

1 Banko sąskaitos atidarymas, banko sąskaitos tvarkymas, banko sąskaitos uždarymas, lėšų įskaitymasį sąskaitą.
2 Pervestų lėšų visomis valiutomis iš SEB banko klientų sąskaitų administravimas ir eurų pervestų iš kitų Lietuvoje, Europos Sąjungos, Europos ekonominės erdvės valstybėse, Jungtinėje Karalystėje, Šveicarijoje, Monake, San Marine, Andoroje, Vatikane registruotų bankų administravimas.
3 Daugiau informacijos apie pervedimus ir jų sąlygas rasite skiltyje „Pinigų pervedimai“ ir interneto svetainėje www.seb.lt.
4 Pinigų pervedimas visomis valiutomis banko viduje į  kitų klientų sąskaitas, užpildžius įmokų ir mokesčių blanką, pagal periodinio mokėjimo sutartį, vienkartinis elektroninės sąskaitos apmokėjimas, europinis pinigų pervedimas: pagal momentinio mokėjimo nurodymą ir pagal SEPA mokėjimo nurodymą, darbo užmokesčio (grupinio) mokėjimo nurodymo pateikimas, įskaitant darbo užmokesčio (grupinio) pervedimas į kitus Lietuvos, Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalių, Jungtinės Karalystės, Šveicarijos, Monako, San Marino, Andoros ir Vatikano bankus.
5 Netaikomas debeto kortelės, išduotos anksčiausiai, naudojimo mokestis.
6 Daugiau informacijos apie atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis paslaugą ir elektroninių kortelių skaitytuvų įrengimą rasite interneto svetainėje www.seb.lt.
7 Daugiau informacijos apie tiesioginės sąsajos „Baltic Gateway“ paslaugą rasite interneto svetainėje www.seb.lt.
8 Klientais nerezidentais yra laikomi visi juridiniais asmenys, kurių buveinė registruota ne Lietuvos Respublikoje.

Paslaugų planų skaičiuoklė jau veikiančioms įmonėms (nuo 12 mėn.)

Dažniausiai užduodami klausimai

Banko paslaugų kainodara ir toliau sudaryta taip, kad, kaip ir anksčiau, kasdienės bankininkystės paslaugomis klientams būtų naudingiau ir patogiau naudotis pasirinkus vieną iš banko teikiamų paslaugų planų – tai yra pigiau, negu naudotis atskiromis banko paslaugomis. 

Atsižvelgdami į klientų elgseną ir remiantis klientų apklausomis, naudojant kasdienės bankininkystės paslaugas, atnaujinome paslaugų planus ir į jų sudėtį įtraukėme papildomas paslaugas, kurios klientams suteiktų daugiau vertės ir pasirinkimų.

Verslo klientai, kurie naudosis paslaugų planais, mokės fiksuotą mokestį už pagrindines kasdienės bankininkystės paslaugas, viršijus pasirinkto plano pervedimų skaičių pervedimas eurais banko viduje ir į kitą banką kainuos tiek pat, be to, viršijus pagal planą priklausantį pervedimų skaičių, automatiškai bus taikoma nuolaida kitiems pervedimams eurais.

Kiekviena įmonė sau tinkamiausią paslaugų planą, leidžiantį sutaupyti naudojantis kasdienės bankininkystės paslaugomis, gali išsirinkti pasinaudojusi paslaugų planų skaičiuokle www.seb.lt.

Atsižvelgdami į konkretaus verslo kliento naudojamų paslaugų apimtį banko siunčiamuose laiškuose pateiksime tam klientui tinkamiausią paslaugų plano variantą.

Paslaugų planą gali užsakyti įmonės vadovas ar įgaliotas asmuo pagal įmonės ir banko pasirašytą sutartį interneto banke arba įmonės vadovui ar jo įgaliotam asmeniui atvykus į banko skyrių iš anksto rezervavus susitikimo laiką. 

Atnaujintus paslaugų planus klientai gali rinktis jau dabar. Esami paslaugų planai galios iki 2024 m. liepos 1 d. – artėjant šiai datai informuosime klientus apie tolimesnius veiksmus. 

Esami paslaugų planai liks galioti iki šių metų liepos 1 d.,. Likus ne mažiau kaip 30 dienų iki to laiko, kai nebebus siūlomi dabartiniai paslaugų planai, klientus informuosime asmeniškai (el. paštu, pranešimu interneto banke), kokį paslaugų planą, atsižvelgiant į naudojimosi banko paslaugomis įpročius, siūlome rinktis. Jeigu pasiūlytas variantas klientui netiks, jis visada galės pasirinkti kitą tinkamą variantą. 

Banko paslaugų kainodara ir toliau sudaryta taip, kad, kaip ir anksčiau, kasdienės bankininkystės paslaugomis klientams būtų naudingiau ir patogiau naudotis pasirinkus vieną iš banko teikiamų paslaugų planų – tai yra pigiau, negu naudotis atskiromis banko paslaugomis. 
Verslo klientai, kurie naudosis atnaujintais paslaugų planais, mokės fiksuotą mokestį už pagrindines kasdienės bankininkystės paslaugas, viršijus pasirinkto plano pervedimų skaičių pervedimas eurais banko viduje ir į kitą banką kainuos tiek pat, be to, viršijus pagal planą priklausantį pervedimų skaičių, automatiškai bus taikoma nuolaida kitiems pervedimams.

Viršijus plane nurodytą pervedimų skaičių automatiškai įsijungs pervedimai su nuolaida (netaikoma planui MINIMALUS). Viršijus plane nurodytą pervedimų skaičių su nuolaida, bus taikomi standartiniai banko kainyno mokesčiai.

Verslo klientai, pasirinkę atnaujintus paslaugų planus, interneto banke galės matyti į planą įeinančių paslaugų naudojimo statistiką. Viršijus pervedimų skaičių ar jo neišnaudojus pagal pasirinktą planą, klientai galės pasikeisti planą.

Darbo užmokesčio (grupinio) pervedimai, kaip ir ankstesniuose planuose, nėra įtraukti į nemokamų pervedimų skaičių paslaugų planuose. Klientams, kurie atlieka daug darbo užmokesčio pervedimų, siūloma pasirinkti paslaugą „Darbo užmokesčio (grupinio) mokėjimo nurodymo pateikimas” (1,5 Eur). Tuomet pateikus vieną grupinio mokėjimo nurodymą, pinigai bus pervesti visiems įmonės darbuotojams. Lėšų pervedimai darbuotojams, turintiems sąskaitą SEB banke, atliekami nemokamai, o lėšų pervedimas į kitus Lietuvos bei Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalių bankus kainuoja 0,33 Eur. 

  • Atnaujinome paslaugų planus, kuriais naudodamiesi klientai gali sutaupyti lėšų. Esami SEB banko klientai, siekdami sutaupyti gali pagal savo verslo apimtį pasirinkti tinkamiausią jiems paslaugų plano variantą. Smulkiausiems verslininkams, atliekantiems nedidelį pervedimų skaičių, tinkamiausias yra planas MINIMALUS (4,5 Eur), į kurį įeina ne tik minimalus banko pagrindinių paslaugų mokestis (su sąskaitos atidarymu ir administravimu), bet ir papildomi 5 pervedimai per mėnesį eurais. Naudotis šiuo planu MINIMALUS yra pigiau negu mokėti už šias paslaugas atskirai.
  • Pasirinkus atnaujintus paslaugų planus klientams automatiškai suteikiamos ir nuolaidos viršijus paslaugų plano pervedimų limitą. 
  • Paslaugų plano MINIMALUS mokestis yra vienas mažiausių rinkoje (4,5 Eur per mėn.) 
  • Klientai interneto banko svetainėje gali matyti paslaugų naudojimo statistiką ir esant poreikiui keisti planą, kuris labiausiai atitiktų jo poreikius ir leistų sutaupyti daugiau.
  • Sutartis įsigalioja tą dieną, kai ją pasirašo abi šalys, t. y. Jūs ir bankas. Paslaugų planas gali įsigalioti iškart arba nuo kito mėnesio pradžios.
  • Jei sutartis sudaroma internetu, ji įsigalioja nuo kito mėnesio pradžios.
  • Paslaugų planas galioja iki sutarties nutraukimo.

Paslauga nėra teikiama klientams nerezidentams, bankams, kredito unijoms, elektroninių pinigų įstaigoms, lizingo bendrovėms, pensijų fondams, draudimo bendrovėms ar kitoms finansų įstaigoms.

Visi juridiniai asmenys, kurių registruota buveinė yra ne Lietuvoje, priskiriami klientams nerezidentams.

Sutartį bet kada galite nutraukti prisijungę prie interneto banko. Nutraukus paslaugų plano sutartį už kiekvieną paslaugą atskirai bus taikomi standartiniai įkainiai.

Ne, po balandžio 9 d. nebebus galima keisti sąskaitos, nuo kurios nurašomi jūsų turimo paslaugų plano mokesčiai. Sąskaitą galėsite pakeisti, užsisakydami vieną iš atnaujintų SEB banko paslaugų planų.  

Ne, po balandžio 9 d. nebegalėsite pakeisti dabar naudojamo paslaugų plano į kitą iš senųjų paslaugų planų. Nuo balandžio 9 d. nenutraukdami esamos sutarties, galėsite pasirinkti vieną iš atnaujintų SEB banko paslaugų planų.