Keisti kalbą:

SEB paslaugų planų įkainiai ir pagrindinės sąlygos

Paragraphs

Jūsų įmonei tinkamas planas suteikia galimybę naudotis paslaugomis už mažesnį mokestį, nei išleistumėte mokėdami už kiekvieną paslaugą atskirai.

Įprasti mokesčiai Paslaugų planas XS Paslaugų planas S Paslaugų planas M Paslaugų planas L Paslaugų planas XL
Paslaugų plano sutarties, mėnesio mokestis - 4.50 Eur 7 Eur 12 Eur 20 Eur 35 Eur
Specialus paslaugų plano sutarties, mėnesio mokestis1 - - 5.50 Eur 9.50 Eur 16 Eur 28 Eur
Kas įtraukta į paslaugų planą?
Pervedimai visomis valiutomis internetu į sąskaitas SEB banke ir eurais internetu į sąskaitas, esančias kituose bankuose, registruotuose Lietuvoje, Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse, Šveicarijoje, Monake, Didžiojoje Britanijoje, San Marine ir Andoroje2 0.29 / 0.41 Eur 5 pervedimai 10 pervedimų 20 pervedimų 50 pervedimų 100 pervedimų
Minimalus pagrindinių banko paslaugų mokestis3 3,30 Eur / mėn. už kiekvieną banko sąskaitą
(visos sąskaitos)

(visos sąskaitos)

(visos  sąskaitos)

(visos  sąskaitos)

(visos  sąskaitos)
Mastercard Business“ debeto kortelė4 2,50 Eur / mėn. 1 kortelė 1 kortelė 2 kortelės 2 kortelės 3 kortelės
Darbo užmokesčio (grupinio) pervedimas SEB banke 1.50 Eur 1.50 Eur 1.50 Eur 1.50 Eur 1.50 Eur 1.50 Eur
Pinigus išmokančiose parduotuvėse atsiskaitant kortele už ne mažiau kaip 5 Eur vertės pirkinius galima nemokamai pasiimti nuo 5 iki 100 Eur grynųjų pinigų -
    Užsisakyti Užsisakyti Užsisakyti Užsisakyti Užsisakyti

Paslauga gali naudotis klientai rezidentai. Visi juridiniai asmenys, kurių registruota buveinė yra ne Lietuvoje, priskiriami klientams nerezidentams.

1 Specialūs paslaugų plano sutarties ir mėnesio mokesčiai taikomi tada, jei klientas naudojasi viena ar daugiau iš šių banko paslaugų: verslo kreditu, sąskaitos perviršio limitu, faktoringu, atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis paslauga (naudojant kortelių skaitytuvus), atsiskaitymo negrynaisiais pinigais organizavimo paslauga („Bank Link“), garantija. Klientui naudojantis mažiau negu viena pirmiau nurodyta paslauga taikomi standartiniai paslaugų plano mokesčiai.


2 Neskubiems pervedimams į sąskaitas SEB banke ir kituose Lietuvoje, Europos Sąjungoje ir Europos ekonominėje erdvėje, Šveicarijoje, Monake, Didžiojoje Britanijoje, San Marine ir Andoroje registruotuose bankuose mokesčiai nėra taikomi. Labai skubiems lėšų pervedimams taikomi įprasti banko kainyne nustatyti mokesčiai (žr. kainyną).
 

3 Minimalus banko paslaugų mokestis apima banko sąskaitos administravimą, atidarymą, tvarkymą, uždarymą ir lėšų eurais įskaitymą iš kitų Lietuvoje registruotų ar Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE), Šveicarijos, Monako, Didžiosios Britanijos, San Marino ir Andoros  bankų.


4 Netaikomi debeto kortelės (-ių), išduotos (-ų) anksčiausiai, naudojimo mokesčiai.
 

Atkreipiame dėmesį

  •  Į paslaugų planą įtrauktų paslaugų mokesčiams netaikomos jokios kitos nuolaidos, pasiūlymai ar individualūs įkainiai.