Switch to mobile version. Į viršų

Verslo klientams

Išnaudokite visas galimybes

Banko sąskaita ir pervedimai

Esama daug galimybių patogiai, saugiai ir sumaniai tvarkyti finansus. Atvykite į pageidaujamą SEB banko skyrių, atsidarykite banko sąskaitą ir galėsite didele dalimi jų pasinaudoti.

 • ISO 20022 XML sąskaitos išrašas

  ISO 20022 XML sąskaitos išrašas

  Tarptautinis ir standartizuotas ISO 20022 XML sąskaitos išrašo formatas yra naudojamas perkeliant banko sąskaitos ir operacijų informaciją iš SEB banko į įmonės apskaitos programą. 

  Daugiau

 • Banko sąskaita

  Banko sąskaita

  Šiais laikais, norint sumaniai tvarkyti finansinius reikalus, banko sąskaita būtina. Turėdami sąskaitą, reikiamas operacijas galite greitai ir patogiai atlikti internetu, mobiliuoju telefonu ar atvykę į banko skyrių.

  Daugiau

 • Europinis pinigų pervedimas

  Europinis pinigų pervedimas

  Lėšas eurais pagal momentinio ar SEPA mokėjimo nurodymą pervesite greitai ir patogiai į bet kurią SEPA erdvei priklausančią valstybę (Lietuvą, visas Europos Sąjungos (ES) šalis ir Europos ekonominės erdvės šalis – Norvegiją, Islandiją ir Lichtenšteiną).

  Daugiau

 • Pinigų pervedimas banko viduje

  Pinigų pervedimas banko viduje

  Pinigus į kitą sąskaitą, esančią SEB banke, galite pervesti prisijungę prie mobiliosios programėlės, interneto banko arba atvykę į banko skyrių.

  Daugiau

 • Tarptautinis pinigų pervedimas

  Tarptautinis pinigų pervedimas

  Užpildę tarptautinio mokėjimo nurodymą galite pervesti lėšas užsienio valiuta į sąskaitą kitame banke arba eurus į ne SEPA erdvės valstybę. Mokėjimo nurodymą galite pateikti interneto banke arba atvykę į pasirinktą banko skyrių.

  Daugiau

 • Periodinis pervedimas

  Periodinis pervedimas

  Jei tam pačiam gavėjui periodiškai (tarkime, kartą per mėnesį ar per savaitę) pervedate tam tikrą sumą, pasirinkite šią paslaugą ir apie pinigų pervedimą galėsite negalvoti — reikiamu laiku tai bus atlikta automatiškai.

  Daugiau

 • Elektroninė sąskaita (mokėtojui)

  Elektroninė sąskaita (mokėtojui)

  Jums nebūtina prisiminti, kada ir kaip pervesti draudimo įmoką, sumokėti už komunalines paslaugas, internetą ar telefoną. Pasirinkite e. sąskaitos paslaugą, ir sąskaitų apmokėjimu bus pasirūpinta.

  Daugiau

 • Elektroninė sąskaita (lėšų gavėjui)

  Elektroninė sąskaita (lėšų gavėjui)

  Jei gyventojams ar įmonėms teikiate paslaugas, už kurias Jums periodiškai mokama, todėl nuolat turite surinkti ir administruoti daug įmokų ar mokesčių, pasirinkite elektroninių sąskaitų teikimo paslaugą ir šį procesą automatizuosite. Be to, sumažės sąnaudų, nes informacija bus keičiamasi elektroniniu būdu, o pinigai už suteiktas paslaugas į Jūsų sąskaitą bus įskaitomi greičiau.

  Daugiau

 • Įmokų surinkimo paslauga

  Įmokų surinkimo paslauga

  Jei gyventojams ar įmonėms teikiate paslaugas, už kurias Jums periodiškai mokama, todėl nuolat turite surinkti ir administruoti daug įmokų ar mokesčių, pasirinkite įmokų surinkimo paslaugą ir šį procesą automatizuosite.

  Daugiau

 • Sąlyginio deponavimo sąskaita

  Sąlyginio deponavimo sąskaita

  Patogų atsiskaitymą užtikrinanti banko paslauga, praverčianti sudarant stambius sandorius — perkant arba parduodant didelės vertės turtą.

  Daugiau

 • Lėšų valdymo paslaugos

  Lėšų valdymo paslaugos

  Jei ieškote būdų, kaip efektyviau valdyti apyvartines lėšas, siūlome naudotis šiomis įmonėms ir įmonių grupėms teikiamomis lėšų valdymo paslaugomis.

  Daugiau

Perveskite pinigus

Turite rūpesčių dėl šių produktų ar paslaugų?

Kontaktai

 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.