Switch to mobile version. Į viršų

Verslo klientams

Tarptautinis pinigų pervedimas

Tarptautinis pinigų pervedimas

Galite pervesti lėšas į bet kurią pasaulio šalį

Galite pervesti lėšas reikiama užsienio valiuta į kitą sąskaitą, esančią užsienyje veikiančiame banke. Pinigus į užsienį galite pervesti internetu arba atvykę į pasirinktą banko skyrių.

Norėdami pasirinkti tinkamą tarptautinio pinigų pervedimo tipą, atsižvelkite į tai, į kurią šalį, kokia valiuta ir kaip greitai Jums reikia pervesti lėšas.

Lėšos įvairiomis valiutomis pervedamos kone į visas pasaulio šalis. Pervedimas atliekamas per korespondentines sąskaitas bankuose korespondentuose, todėl reikia nurodyti pasirinkto banko korespondento rekvizitus, taip pat gavėjo sąskaitos numerį  ir banko BIC kodą.

Pagrindiniai ypatumai:

 • pinigai pervedami į daugelį pasaulio bankų
 • galite pasirinkti mokėjimo nurodymo rūšį: paprastas, skubus arba labai skubus (trukmė priklauso nuo valiutos, gavėjo banko vietos ir mokėjimo nurodymo pateikimo laiko)
 • galite pasirinkti mokėti tik SEB banko mokesčius, kai gavėjas sumoka kitų bankų mokesčius (SHA) arba mokėti visus mokesčius (OUR)

Išsamesnės informacijos apie banko sąskaitą, pinigų pervedimą, kitas susijusias paslaugas, jų teikimo sąlygas ir taikomus įkainius teiraukitės skambindami telefonu +370 5 268 2822 (I-V 8:00-17:00).

Jeigu lėšos Jums pervedamos iš sąskaitos, esančios kitame užsienyje veikiančiame banke, į Jūsų sąskaitą jie įskaitomi tą pačią dieną, kai pasiekia SEB banką. Lėšos, pervestos iš kito banko po 17 val., į Jūsų sąskaitą gali būti užskaitomos kitą darbo dieną.

Jeigu lėšos pervedamos:

 • į banko sąskaitą, jos įskaitomos ta valiuta, kuria gaunamos (jeigu sutartyje nesame susitarę dėl kitokios lėšų įkaitymo tvarkos)
 • į kredito kortelės sąskaitą, jos įskaitomos kredito kortelės sąskaitos valiuta (jei sąskaitos valiuta ir pervedama valiuta skiriasi, pervedama valiuta automatiškai keičiama pagal tuo metu galiojantį SEB banko valiutos keitimo kursą)

Ką nurodyti mokėtojui, kad pinigai būtų įskaityti į Jūsų sąskaitą?

Jei į savo sąskaitą SEB banke turite gauti pinigų iš užsienio, jų siuntėjui nurodykite:

 • IBAN formato savo sąskaitos numerį (pagal jį lėšos įskaitomos į sąskaitą)
 • savo vardą ir pavardę
 • savo gyvenamosios vietos adresą
 • banko pavadinimą (AB SEB bankas) ir SWIFT kodą (CBVI LT 2X)
 • nostro banko korespondento užsienyje tikslų pavadinimą ir SWIFT kodą

Banką korespondentą rinkitės atsižvelgdami į pervedamą valiutą, šalį ir pervedimo sąlygas.

Pavyzdžius, ką turėtų nurodyti pinigų siuntėjas pervesdamas Jums pinigus iš užsienio, rasite spustelėję šią nuorodą.

Atkreipiame dėmesį, kad, įskaitydami pinigus į sąskaitą, tikriname, ar teisingas sąskaitos numeris, tačiau netikriname kitų duomenų.

 


Išsamesnės informacijos apie banko sąskaitą, pinigų pervedimą, kitas susijusias paslaugas, jų teikimo sąlygas ir taikomus įkainius teiraukitės skambindami telefonu +370 5 268 2822 (I-V 8:00-17:00).

Šis pinigų pervedimas apima:

 • visus pervedimus užsienio valiuta į kitus Lietuvoje ar kitose valstybėse registruotus bankus
 • pervedimus eurais į kitose valstybėse registruotus bankus, išskyrus Europos Sąjungos, Europos ekonominės erdvės šalis, Jungtinę Karalystę, Šveicariją, Monaką, San Mariną ir Andorą
 • pinigų pervedimus visomis valiutomis, jei lėšų gavėjo ar mokėtojo sąskaitos numeris yra ne IBAN formato

Išsamus valiutų, kuriomis vykdomi tarptautiniai pinigų pervedimai, sąrašas

Paprastas pinigų pervedimas: Banke Internetu
OUR1 34 Eur ir kitų bankų mokesčiai 24 Eur ir kitų bankų mokesčiai
SHA2 23 Eur 13 Eur

Paprastas tarptautinis pinigų pervedimas atliekamas po 2 (dvi) banko darbo dienų, jei mokėjimo nurodymas pateiktas darbo dieną iki 22.00 val.
Mokėjimo nurodymas, pateiktas po nurodytos valandos arba ne banko darbo dieną, bus vykdomas viena banko darbo diena vėliau.
 

Skubus pinigų pervedimas: Banke Internetu
OUR1 50 Eur ir kitų bankų mokesčiai 40 Eur ir kitų bankų mokesčiai
SHA2 36 Eur 26 Eur

Skubus tarptautinis pinigų pervedimas atliekamas kitą darbo dieną, jei mokėjimo nurodymas pateiktas darbo dieną iki 15.00 val.
Mokėjimo nurodymas, pateiktas po nurodytų valandų arba ne banko darbo dieną, bus vykdomas viena banko darbo diena vėliau.
Skubus tarptautinis pinigų pervedimas CNY, INR, QAR, SAR nėra atliekamas.
 

Labai skubus pinigų pervedimas: Banke Internetu
OUR1 90 Eur ir kitų bankų mokesčiai 80 Eur ir kitų bankų mokesčiai
SHA2 65 Eur 55 Eur

Labai skubus tarptautinis pinigų pervedimas atliekamas tą pačią darbo dieną, jei mokėjimo nurodymas pateiktas

 • EUR, USD, CAD, GBP iki 16.30 val.
 • BGN, BYN, CZK, HRK, KZT, MXN, RON, RSD, RUB, UAH iki 10.00 val.
 • DKK, HUF, PLN iki 13.00 val.
 • CHF, NOK, SEK iki 15.00 val.

Mokėjimo nurodymas, pateiktas po nurodytų valandų arba ne banko darbo dieną, bus vykdomas viena banko darbo diena vėliau.
Labai skubus tarptautinis pinigų pervedimas AUD, CNY, HKD, ILS, INR, JPY, NZD, QAR, SAR, SGD, TRY, ZAR nėra atliekamas.

1OUR – mokėtojas sumoka SEB banko ir kitų bankų mokesčius, gavėjui mokesčiai netaikomi. Kitų bankų mokesčiai nurašomi iš mokėtojo sąskaitos.
2 SHA – mokėtojas sumoka SEB banko komisinius mokesčius, gavėjas – kitų bankų komisinius mokesčius, išskyrus tuos atvejus, kai pagal kitų bankų nustatytą tvarką mokestis negali būti nurašomas iš gavėjo sąskaitos.


Valstybės narės – Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės valstybės.

Tarptautinio mokėjimo nurodymai į valstybes nares, Jungtinę Karalystę, Šveicariją, Monaką, San Mariną bei Andorą vykdomi, jei banko mokesčius moka ir mokėtojas, ir gavėjas (SHA). Tarptautinio mokėjimo nurodymai pervesti lėšas į prieš tai išvardytas valstybes nevykdomi , jei banko mokesčius moka tik mokėtojas (OUR).

Užsienio valiuta – kita valiuta negu euras.


Išsamesnės informacijos apie banko sąskaitą, pinigų pervedimą, kitas susijusias paslaugas, jų teikimo sąlygas ir taikomus įkainius teiraukitės skambindami telefonu +370 5 268 2822 (I-V 8:00-17:00).

Užsienio valiutą galite pervesti dvejopai — internetu ir banko skyriuje:

 • prisijungę prie interneto banko, pasirinkite „Mokėjimai“ → „Naujas mokėjimas“, nurodykite lėšų gavėjo sąskaitos numerį, pasirinkti mokėjimo valiutą ir šalį (jei gavėjo sąskaita ne IBAN formato). Mokėjimo tipas (Europinis ar tarptautinis) ir mokėjimo nurodymo laukai, kuriuos galite pildyti, ir pinigų pervedimo įkainis bus nurodyti automatiškai. Jums reikės tik patvirtinti operaciją
 • atvykę į bet kurį SEB banko skyrių, pateikite savo asmens tapatybės dokumentą ir mokėjimo nurodymą:

Tarptautinio mokėjimo nurodymas (PDF, 115 KB)


Išsamesnės informacijos apie banko sąskaitą, pinigų pervedimą, kitas susijusias paslaugas, jų teikimo sąlygas ir taikomus įkainius teiraukitės skambindami telefonu +370 5 268 2822 (I-V 8:00-17:00).

Pinigų pervedimų ribojimai

Pinigų pervedimų JAV doleriais ribojimai

Pinigų pervedimo ir įeinančių mokėjimų JAV doleriais paslauga teikiama tik asmenims ir įmonėms, kurie atitinkamai gyvenamąją vietą ar įmonės registracijos vietą yra nurodę Lietuvoje. Vykdyti mokėjimų JAV doleriais kitiems klientams bankas negali dėl bankų korespondentų taikomų apribojimų.

Šiems klientams patariame tarptautinius pinigų pervedimus vykdyti ir įeinančius mokėjimus SEB banke gauti eurais arba mokėjimo nurodymus JAV doleriais vykdyti per banką toje šalyje, kurioje yra įmonės registracijos vieta ar nuolatinė kliento gyvenamoji vieta.

Šalys ir teritorijos su kuriomis susiję pinigų pervedimai nėra vykdomi

Atsižvelgiant į tarptautines sankcijas, bankų korespondentų reikalavimus, SEB Grupės ir SEB banko vidaus politiką, pinigų pervedimai nėra vykdomi, jei jie yra susiję su šiomis šalimis ir teritorijomis:

 • Iranas
 • Šiaurės Korėja
 •  Sirija
 • Venesuela
 • Krymo regionas Ukrainoje

Šalys ir teritorijos dėl kurių pinigų pervedimams gali būti taikomi apribojimai

Atsižvelgiant į tarptautines sankcijas bei galimus sankcijų vengimus, bankų korespondentų reikalavimus, SEB Grupės ir SEB banko vidaus politiką, pinigų pervedimams gali būti taikomi apribojimai, jei pervedimai yra susiję su šiomis šalimis ir teritorijomis:

Afganistanas, Armėnija, Azerbaidžanas, Baltarusija, Centrinė Afrikos respublika, Kuba, Transnistria (Moldova), Irakas, Kirgizija, Libanas, Libija, Malis, Mianmaras (Burma), Sudanas, Pietų Sudanas, Zimbabvė, Jemenas, Rusija, Kinija, Kongo demokratinė respublika, Egiptas, Gvinėja, Bisau Gvinėja, Nikaragva, Ukraina, Somalis, Jungtiniai Arabų Emyratai, Luhanskas, Donetskas, Turkmėnistanas, Pakistanas, Turkija.

Mes galime paprašyti pateikti papildomą informaciją ir dokumentus, jei yra požymių, jog pinigų pervedimas yra susijęs su minėtomis šalimis ir teritorijomis. Tokiu atveju pinigų pervedimo vykdymas gali vėluoti.

Šalių ir teritorijų sąrašas nėra baigtinis ir gali keistis dėl tarptautinių sankcijų teisės aktų, korespondentų reikalavimų bei SEB Grupės ir SEB banko vidaus politikos pokyčių.

Kontaktai

 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.