Switch to mobile version. Į viršų

Verslo klientams

E. prekybos mokėjimai

E. prekybos mokėjimai

 • Mokėjimų „Visa“ ir „Mastercard“ kortelėmis priėmimas
 • Mokėjimų inicijavimo paslauga iš pagrindinių Baltijos šalių bankų
 • Mokėjimų per „PayPal“ sistemą priėmimas

Sudarę sutartį ir įsidiegę e. prekybos mokėjimų paslaugą į savo internetinės prekybos sistemą, galėsite priimti mokėjimus pirkėjams patogiausiais atsiskaitymo būdais: kortelėmis, mokėjimo pervedimu interneto banke ar per elektroninių mokėjimų sistemą „PayPal“. Visas e. prekybos mokėjimų paslaugos galimybes planuojame pasiūlyti antrą 2020 metų ketvirtį.

Sudarę sutartį su SEB banku ir į savo internetinės prekybos sistemą įsidiegę e. mokėjimų paslaugą, galėsite priimti įmokas VISA ir „Mastercard“ kortelėmis, taip pat inicijuoti mokėjimus iš pagrindinių Baltijos šalių bankų sąskaitų: SEB, „Swedbank“, LHV banko Estijoje, vėliau ir „Luminor“, Šiaulių banke bei „Citadele“ banke Latvijoje. Taip pat, galėsite priimti įmokas per visame pasaulyje populiarią mokėjimų sistemą „PayPal“.

Jums bus suteikta prieiga prie e. prekybininko portalo, kuriame matysite mokėjimų būklę, istoriją. Čia bus galima klientams grąžinti pinigus už atsiskaitymus kortelėmis, gauti mokėjimo operacijų sąrašą. Sistemoje įdiegti apsaugos nuo sukčiavimo, vartotojų duomenų apsaugos ir kiti verslui svarbūs sprendimai bei priemonės.

Mokėjimai kortelėmis gali būti pritaikomi pagal jūsų verslo poreikius.

 1. Vienkartiniai mokėjimai (angl. guest check-out) – skirti vienkartiniams atsiskaitymams už prekes ir paslaugas jūsų klientams, kurie nėra užpildę registracijos formos. Paprastas ir saugus atsiskaitymo būdas.
 2. Mokėjimai su žymenimis (angl. payments with tokens) – teikiant prekes ar paslaugas nuolatiniams jūsų klientams, paprastesnis atsiskaitymas antrą ir kitus kartus. Jums nereikia saugoti kortelės duomenų, tik kortelės žymenį, o jūsų klientui nereikia kiekvieną kartą įvesti kortelės duomenų.
 3. Pasikartojantys mokėjimai (angl. recurring payments) – jei teikiate periodines paslaugas, jums reikia sudaryti sutartį su klientu dėl automatinio įmokų nurašymo, nurodant periodiškumą ir sumų dydį.
 4. Galimi kiti operacijų ir mokėjimo tipai, kurie priklauso nuo jūsų verslo ar pirkėjų poreikių (mokėjimo nuorodos „LinkPay“ išsiuntimas el. paštu, sąskaitos patikrinimo (angl. account verification) operacijos ir kt.).

Atsiskaitymas kortelėmis yra saugus, nes kortelės turėtojas autentifikuojamas pagal „Mastercard Identity Check“ ar „Visa Secure“ („3-D Secure“) technologijas.
 

 

Sudarę sutartį su SEB banku ir į savo internetinės prekybos sistemą įsidiegę e. mokėjimų paslaugą, galėsite išbandyti mokėjimų inicijavimą. Šis atsiskaitymo būdas pagrįstas atvirosios bankininkystės principais ir leis sudarius tik vieną sutartį inicijuoti mokėjimus iš pirkėjų sąskaitų ne tik SEB banke, bet ir kituose pagrindiniuose Baltijos šalių bankuose – SEB, „Swedbank“, LHV banke Estijoje, vėliau ir „Luminor“, Šiaulių banke, taip pat „Citadele“ banke Latvijoje.

Mokėjimų inicijavimas taps šiuo metu populiarios „Bank Link“ mokėjimo paslaugos alternatyva. Naudojantis „Bank Link“ sąsaja internetu atsiskaitantis pirkėjas nukreipiamas į konkretaus banko elektroninės bankininkystės sistemą ir joje gali patvirtinti jau parengtą mokėjimo nurodymą. Internetinėje parduotuvėje įdiegus mokėjimų inicijavimo paslaugą, pirkėjas ir toliau galės atsiskaityti iš bet kurio nurodyto banko sąskaitos, tačiau prekybininkui užteks sudaryti tik vieną sutartį, o ne atskirus susitarimus su kiekvienu mokėjimų paslaugos teikėju

E. prekybos mokėjimų paslauga suteikia galimybę priimti įmokas per visame pasaulyje populiarią elektroninių mokėjimų sistemą „PayPal“. Jums tereikia sudaryti sutartį su SEB banku dėl e. prekybos mokėjimų paslaugos ir su „PayPal” dėl įmokų priėmimo.

Galimi keli e. prekybos mokėjimų paslaugos integracijos būdai į internetinės prekybos sistemą:

 • API (application programming interface) sąsaja
 • „Plug-in“ šioms platformoms: „WooCommerce“, „OpenCart“, „Magento“, „Presta Shop“
 • Programavimo priemonė „SDK“, skirta mobiliosioms aplikacijoms
 • mokėjimai iš prekybininko portalo „LinkPay“

Daugiau informacijos apie integraciją ir techninę specifikaciją rasite čia: https://support.ecommerce.sebgroup.com/lt/ .

Mokėjimo inicijavimo paslauga Jums suteikia galimybę mokėti iš savo sąskaitos, tvarkomos mokėjimo paslaugų teikėjo, t. y. sąskaitų tvarkytojo, jeigu ši sąskaita yra pasiekiama internetu.

Norėdami naudotis mokėjimo inicijavimo paslauga, turėsite

 • patvirtinti savo asmens tapatybę prisijungimo priemonėmis, laikydamiesi savo mokėjimo paslaugos teikėjo nustatytų sąskaitos turėtojo aptarnavimo sąlygų
 • duoti sutikimą dėl savo sąskaitos duomenų (numerio, pavadinimo, valiutos), kurie reikalingi inicijuojant mokėjimą, perdavimo SEB bankui
 • patvirtinti mokėjimo nurodymus tomis pačiomis priemonėmis, kurias Jums suteikė Jūsų mokėjimo paslaugų teikėjas. Patvirtinimas yra laikomas Jūsų sutikimu atlikti mokėjimo operaciją. Jūs negalėsite  atšaukti savo sutikimo, kurį davėte kitam mokėjimo paslaugų teikėjui

SEB bankas nenaudoja ir nekaupia kitų duomenų jokiems kitiems tikslams, išskyrus tuos, kurie būtini norint užtikrinti saugų ryšį su Jūsų pasirinktu mokėjimo paslaugos teikėju ir inicijuoti mokėjimą.

Mokesčius už mokėjimo nurodymų  vykdymą taiko Jūsų mokėjimo paslaugos teikėjas vadovaudamasis Jūsų ir mokėjimo paslaugos teikėjo sudaryta sutartimi. SEB bankas netaiko jokių papildomų mokesčių už mokėjimo inicijavimo paslaugos teikimą.

Mokėjimo inicijavimo paslaugą teikia  SEB bankas, juridinio asmens kodas 112021238, Gedimino pr. 12, LT-01103 Vilnius, Lietuva, e. paštas www.seb.lt.
SEB banko veiklos priežiūrą užtikrina Lietuvos bankas,  Gedimino pr. 6, LT-01103 Vilnius, Lietuva, tel. +370 5 251 2763, e. paštas , www.lb.lt.

Apie tai, kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis, galite sužinoti  SEB banko Asmens duomenų tvarkymo politikoje, kurią rasite www.seb.lt.

Kontaktai

 • „Skype“
 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.