Keisti kalbą:
Image

Valdykite visų savo įmonių finansus patogiai

  • Norint naudotis šia paslauga, užtenka sudaryti vieną banko paslaugų teikimo internetu sutartį
  • Galėsite realiuoju laiku matyti Baltijos šalyse veikiančios įmonių grupės visų sąskaitų finansinius duomenis ir patogiai tvarkyti sąskaitas

„Baltic Online“

Paragraphs

Apie paslaugą

Paslauga atitinka tarptautinį ISO20022 standartą, tad sąskaitos išrašų ir mokėjimo nurodymų bylų struktūra ne tik bus vienoda visose Baltijos šalyse, bet ir atitiks kitų Europos Sąjungos valstybių šių bylų standartus.

Galimybės

Naudodamiesi paslauga „Baltic Online“ galėsite:

  • visas savo įmonių, įskaitant antrines, sąskaitas SEB banke Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje realiuoju laiku matyti ir tvarkyti naudodamiesi viena sistema – interneto banku
  • keisti valiutą suderintu kursu iš sąskaitų Latvijoje ir Lietuvoje
  • keisti interneto banko naudotojų teises tvarkyti bet kurią iš sąskaitų, naudojamų Baltijos šalyse, ir šių sąskaitų limitus 

 

"Baltic Online" paslaugos pavyzdys interneto banke
Paslauga / Operacija Įkainis
Paslaugos aktyvinimo mokestis 14,48 Eur
Mėnesio sąskaitos tvarkymo mokestis*:
jei sąskaitos tvarkomos Latvijoje arba Estijoje 10,14 Eur
jei sąskaitos tvarkomos Latvijoje ir Estijoje 14,48 Eur
Paslaugos „Baltic Online“ sutarties sąlygų keitimo mokestis 10,14 Eur

* Naujas mokestis taikomas už abi paslaugas — sąskaitos išrašo parengimą ir pinigų pervedimą (nepriklauso nuo sąskaitų skaičiaus).


Mokesčius už paslaugą moka tos įmonės, kurios su SEB banku yra sudariusios paslaugos „Baltic Online“ sutartį ir savo antrinių įmonių sąskaitas mato prisijungusios prie SEB banko paslaugų internetu svetainės.

Komisiniai mokesčiai už mokėjimo nurodymų vykdymą yra mokami tam bankui, kuriame yra įmonės sąskaita, iš kurios pervedamos lėšos ir nurašomi šie komisiniai mokesčiai. Pavyzdžiui, pervedant lėšas iš antrinės įmonės sąskaitos, esančios Latvijos SEB banke, šis bankas komisinį mokestį nurašo iš tos sąskaitos, iš kurios pervedamos lėšos.

Jei susidomėjote šia paslauga ir norėtumėte prisijungę prie interneto banko tvarkyti savo įmonių sąskaitas, esančias Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, susisiekite su savo vadybininku SEB banke arba skambinkite telefonu +370 5 268 2822.