Keisti kalbą:

Kaip saugiai internetu atsiskaityti mokėjimo kortele?

Paragraphs

Norėdami savo klientams užtikrinti galimybę internetu apsipirkti saugiai, rekomenduojame mokėjimo kortelių atsiskaitymo internetu funkciją aktyvinti tik prireikus. Aktyvinti atsiskaitymo internetu kortele funkciją galima keliais būdais: interneto banke, mobiliojoje programėlėje, skambinant tel. +370 5 268 2800 arba atvykus į SEB banko skyrių.

Siekdami užtikrinti saugesnį atsiskaitymą mokėjimo kortelėmis internetu, tapome tarptautinių saugos programų „Mastercard Identity Check“ ir „Visa Secure“ dalyviu.

Nuo šiol, prieš atsiskaitant „Mastercard Identity Check“ ir „Visa Secure“ ženklu pažymėtose elektroninėse parduotuvėse už prekes ar paslaugas, automatiškai atidaromas interneto banko puslapis, kur prašoma įvesti savo atpažinimo kodą ir pasirinkti savo naudojamą prisijungimo priemonę – programėlę „Smart-ID“, slaptažodžių generatorių, mobilųjį parašą arba SEB programėlę. Sėkmingai įvedus interneto banko prisijungimo duomenis, atidaromas prekybininko interneto puslapis.

Kodėl Jums tai naudinga?

Jums įvedus savo interneto banko prisijungimo duomenis, mes per kelias sekundes patikrinsime Jūsų tapatybę ir, įsitikinę, kad esate tikrasis šios kortelės turėtojas, patvirtinsime, kad kortele atsiskaityti galima. Įvedus neteisingus interneto banko prisijungimo duomenis, mokėti kortele neleidžiama ir pinigai iš sąskaitos nenurašomi.

Kaip tai vyksta?

  1. Elektroninėje parduotuvėje, pažymėtoje „Mastercard Identity Check“ ir „Visa Secure“ logotipais, išsirinkę prekę ar paslaugą, įveskite įprastus mokėjimo kortelės duomenis: kortelės numerį, jos galiojimo datą ir triženklį kortelės saugos kodą CVC2 arba CVV2.
  2. Automatiškai perjungiama į SEB 3D Secure paslaugos tiekėjo Modirum MDpay OÜ puslapį ir atidaromas SEB banko saugaus atsiskaitymo internetu langas.
  3. Įsitikinkite, kad rodoma mokėjimo už prekę ar paslaugą informacija yra teisinga, įveskite savo prisijungimo prie interneto banko duomenis (atpažinimo kodą) ir pasirinkite savo naudojamą prisijungimo priemonę – programėlę „Smart-ID“, slaptažodžių generatorių, mobilųjį parašą arba SEB programėlę. Sėkmingai įvedus savo prisijungimo prie interneto banko duomenis, mokėjimo nurodymas patvirtinimas.

Atkreipiame Jūsų dėmesį

Saugos programose „Mastercard Identity Check“ ir „Visa Secure“ nedalyvaujančiose elektroninėse parduotuvėse mokėti kortele galite įprastu būdu.

Jeigu prisijungti prie interneto banko nepavyksta, informuokite apie tai banką telefonu +370 5 268 2800 ar atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių.