Keisti kalbą:

Finansinės rizikos vertinimas, susijęs su valiutos kurso rizikos valdymu

Paragraphs
  • Atsižvelgdami į Jūsų įmonės veiklą, atliekame valiutos kurso rizikos analizę
  • Įvertiname galimas papildomas įmonės išlaidas dėl nepalankaus valiutos kurso svyravimo 
  • Pristatome galimus valiutų kurso rizikos valdymo metodus
  • Teikiame individualiai pritaikytas rizikos valdymo rekomendacijas, remiantis klientui priimtinos rizikos lygiu


Nustatysime, kaip valiutos kurso svyravimai veikia Jūsų įmonės finansinius rezultatus, ir pasiūlysime būdus, kaip valdyti riziką, susijusią su valiutos kurso svyravimais.

Rizikos vertinimo privalumai

Eliminuokite arba sušvelninkite neigiamą valiutų kursų įtaką įmonės finansams
Sumažinsite pinigų srautų svyravimus
Pritaikysite palankesnę kainodarą geresnę kainą
Iš anksto planuokite ir pasiekite užsibrėžtą tikslinį pelną

Kaip galime padėti Jūsų verslui

Įmonių, eksportuojančių ar importuojančių prekes ir paslaugas, investuojančių į užsienio įmones ar imančių paskolas užsienio valiuta, finansiniams rezultatams didelę įtaką daro užsienio valiutų kursai ir jų pokyčiai.

Nustatome, kokią įtaką Jūsų įmonės finansiniams rezultatams gali turėti valiutų kurso pokyčiai, ir pasiūlome užsienio valiutos rizikos valdymo sprendimus.

Siekdami pateikti optimalų rizikos valdymo sprendimą, taikome atgalinio testavimo (angl. back-testing) metodą, remdamiesi faktiniais istoriniais įmonės veiklos rezultatais ir rinkos duomenimis.
 

Susisiekite su mumis ir gaukite daugiau informacijos


Verslo klientų aptarnavimas  (I–V 8.00–17.00 val.) +370 5268 2822

Finansinių priemonių pardavimo skyrius
(I–IV 8.00–17.00 val.; V 8.00–15.45 val.) +370 5268 2838

E. paštas markets.sales@seb.lt

 

Atkreipiame dėmesį į tai, kad čia pateikti duomenys, pavyzdžiai ir informacija apie išvestines finansines priemones yra tik informacinio pobūdžio. Ši informacija parengta neatsižvelgiant ir neįvertinus Jūsų žinių ar patirties, susijusios su konkrečiomis finansinėmis priemonėmis, neturint informacijos apie Jūsų investavimo tikslus, finansinį pajėgumą prisiimti riziką, susijusią su Jūsų investavimo tikslus atitinkančio sandorio sudarymu, todėl ji negali būti interpretuojama kaip asmeninė investavimo rekomendacija, patarimas dėl prekybos išvestinėmis finansinėmis priemonėmis ar investicinis tyrimas, nurodymas ar kvietimas įsigyti konkrečių finansinių priemonių ar jas parduoti ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar sudedamoji dalis. Daugiau informacijos apie rizikos veiksnius ir produktų savybes rasite leidiniuose „Finansinių priemonių rizikos aprašymas" (PDF) ir „Išvestinių finansinių priemonių sandorių aprašas" (PDF).