Keisti kalbą:

Neatidėliotino valiutos keitimo sandoris

Paragraphs

Neatidėliotino valiutos keitimo sandoris (angl. FX spot) yra Jūsų ir banko susitarimas pirkti arba parduoti vieną valiutą už kitą sutartu kursu ir atsiskaityti tą pačią dieną.

Sandoris gali būti sudarytas bet kuria valiuta, kurios kursą nustato ir skelbia bankas.

Norėdami sudaryti neatidėliotino valiutos keitimo sandorį, apsilankykite pasirinktame banko skyriuje arba prisijunkite prie SEB interneto banko.
 

Pagrindinės sandorio sąlygos

  • Kasdien bankas nustato negrynųjų pinigų valiutos pirkimo ir pardavimo kainas
  • Minimali sandorio suma nenustatyta
  • Jei keičiamos užsienio valiutos suma viršija 5 000 eurų ekvivalentą, gali būti taikomas palankesnis valiutos keitimo kursas
  • Susitarus dėl valiutos keitimo kurso, sandoris negali būti atšauktas
  • Valiutos keitimo operacijoms nėra taikomi papildomi mokesčiai

Susisiekite su mumis ir gaukite daugiau informacijos


Verslo klientų aptarnavimas  (I–V 8.00–17.00 val.) +370 5268 2822

Finansinių priemonių pardavimo skyrius
(I–IV 8.00–17.00 val.; V 8.00–15.45 val.) +370 5268 2838

E. paštas markets.sales@seb.lt

 

Atkreipiame dėmesį į tai, kad čia pateikti duomenys, pavyzdžiai ir informacija apie išvestines finansines priemones yra tik informacinio pobūdžio. Ši informacija parengta neatsižvelgiant ir neįvertinus Jūsų žinių ar patirties, susijusios su konkrečiomis finansinėmis priemonėmis, neturint informacijos apie Jūsų investavimo tikslus, finansinį pajėgumą prisiimti riziką, susijusią su Jūsų investavimo tikslus atitinkančio sandorio sudarymu, todėl ji negali būti interpretuojama kaip asmeninė investavimo rekomendacija, patarimas dėl prekybos išvestinėmis finansinėmis priemonėmis ar investicinis tyrimas, nurodymas ar kvietimas įsigyti konkrečių finansinių priemonių ar jas parduoti ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar sudedamoji dalis. Daugiau informacijos apie rizikos veiksnius ir produktų savybes rasite leidiniuose „Finansinių priemonių rizikos aprašymas" (PDF) ir „Išvestinių finansinių priemonių sandorių aprašas" (PDF).