Switch to mobile version. Į viršų

Verslo klientams

Menas išnaudoti galimybes

Taupymas ir investavimas

Nuolat atsiranda įvairių galimybių, padedančių veiksmingiau panaudoti laisvas įmonės lėšas ir sutaupyti pinigų nedidelėms esamoms reikmėms ar sukaupti lėšų ateities projektams. Plėtokite verslą išnaudodami šias galimybes.

Atvykite į konsultaciją, ir mes padėsime pasirinkti tinkamą lėšų panaudojimo ir taupymo būdą.
 

 • Terminuotasis indėlis

  Terminuotasis indėlis

  Pasirinktam laikotarpiui bankui perdavę norimą pinigų sumą, už ją gausite nustatyto dydžio palūkanas. Jos gali būti Jums mokamos ar pridedamos prie indėlio indėlio terminui pasibaigus.

  Daugiau

 • Obligacijos

  Obligacijos

  Skolos vertybiniai popieriai, kurių leidėjai (šalių vyriausybės, finansų institucijos, įmonės) investuotojams įsipareigoja nustatytą dieną grąžinti nominaliąją obligacijų vertę ir sumokėti palūkanas.

  Daugiau

 • Lietuvos Respublikos Vyriausybės taupymo lakštai

  Lietuvos Respublikos Vyriausybės taupymo lakštai

  Lietuvos Respublikos Vyriausybė, išleidusi šiuos skolos vertybinius popierius, prisiima atsakomybę taupymo lakštų išpirkimo dieną sugrąžinti Jums investuotas lėšas ir išmokėti sukauptas palūkanas.

  Daugiau

 • Struktūrinės investavimo priemonės

  Struktūrinės investavimo priemonės

  Pasirinkę struktūrines investavimo priemones, turite galimybę investuoti tose rinkose, kuriose investuoti tiesiogiai smulkiems investuotojams sudėtinga.

  Daugiau

 • Investiciniai fondai

  Investiciniai fondai

  Investicijas į šiuos fondus valdo valdymo įmonė, t. y. investuoja Jūsų lėšas pagal apibrėžtą strategiją ir laikydamasi nustatytos tvarkos bei sąlygų. Fondai investuoja ne į pavienius vertybinius popierius, o į jų rinkinius, tad vieno vertybinio popieriaus vertė nelemia galutinių rezultatų.

  Daugiau

 • Fondai, kurių vienetais prekiaujama biržose

  Fondai, kurių vienetais prekiaujama biržose

  Vis populiaresni tampa fondai, kurių vienetais prekiaujama biržose. Jie suteikia galimybę investuoti į diversifikuotą vertybinių popierių portfelį ir pasirinkti geografinį regioną bei ekonomikos sektorių. Šių fondų vienetais biržoje prekiaujama kaip įmonių akcijomis.

  Daugiau

 • Akcijos

  Akcijos

  Akcija — tai nuosavybės vertybinis popierius, suteikiantis jos savininkui (akcininkui) tam tikrą teisę gauti bendrovės pelno dalį (pavyzdžiui, dividendus) ir dalyvauti valdant įmonę.

  Daugiau

 • Investavimo paslaugos internetu

  Investavimo paslaugos internetu

  Banko vertybinių popierių prekybos internetu svetainėje galite realiuoju laiku prekiauti Baltijos valstybių, Šiaurės ir Vakarų Europos, Jungtinių Amerikos Valstijų ir kitų šalių biržose. Patogu ir naudinga.

  Daugiau


Rekomenduojame prieš sudarant bet kokią finansinių paslaugų sutartį atidžiai išnagrinėti paslaugų teikimo sąlygas ir, jei reikia, pasikonsultuoti su banko darbuotojais.

Tai yra reklaminio pobūdžio informacija apie SEB banko teikiamas taupymo ir investavimo paslaugas. Ši informacija negali būti interpretuojama kaip asmeninė rekomendacija, nurodymas ar kvietimas pirkti konkrečių finansinių priemonių ar jas parduoti ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis. Nors turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie laikomi patikimais, SEB bankas nėra atsakingas už netikslumus ar nuostolius, kurių gali atsirasti, kai investuojama remiantis tokia informacija.

Prieš priimdami sprendimą investuoti į konkrečias finansines priemones, turite patys ar padedami konsultantų įvertinti, kad, esant infliacijai, pasikeitus rinkos palūkanų normai ar įvykus tam tikriems įvykiams, kurie nepriklauso nuo SEB banko valios ir veiksmų, gali sumažėti Jūsų investicijų vertė. Jei investuojate į finansines priemones užsienio valiuta, keitimo kurso pokyčiai gali turėti įtakos Jūsų investicijų grąžai.

Jūs esate atsakingi už savo investavimo sprendimus, todėl, prieš priimdami sprendimą investuoti, turite patys ar padedami mūsų konsultantų įvertinti, ar Jums ši rizika yra priimtina. Pasitarti galite atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių ar paskambinę privačių klientų informavimo telefonu +370 5 268 2800 arba verslo klientų informavimo telefonu +370 5 268 2822.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad čia minimos paslaugos nėra skirtos investuotojams, kurie priklauso kitai jurisdikcijai negu šias paslaugas teikiantys SEB banko padaliniai, o investavimo galimybių sudarymas, leidimas investuoti ir investavimas tam tikroms jurisdikcijoms priklausančiose vietose, tarp jų ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Japonijoje ir Australijoje, gali būti neteisėtas. SEB bankas negali teikti konsultacijų investavimo klausimais, reklamuoti investicijų, siūlyti ar raginti investuoti ten, kur tai gali būti neteisėta. Jei gyvenate ar šiame tinklalapyje pateikiamą informaciją skaitote būdami vietoje, kuri nepriklauso tai pačiai jurisdikcijai kaip šią informaciją teikiantis SEB banko padalinys, Jūs esate atsakingas už įstatymų ir kitų teisės aktų, kurie gali būti Jums taikomi, laikymąsi. Prireikus daugiau informacijos, prašom kreiptis į savo vadybininką SEB banke arba bet kurį SEB banko skyrių.

 

Investuotojų apsauga

Susipažinkite su informacija, kaip teikiame paslaugas Jums apsisprendus taupyti ar investuoti ir kokia šiuo atveju yra Jūsų apsauga.

Turite rūpesčių dėl šių produktų ar paslaugų?

Kontaktai

 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.