Keisti kalbą:
Paragraphs

Akcijos

Akcijos suteikia galimybę investuoti į bendrovę, mainais gaunant bendrovės dalį ir paskirstytą pelną (dividendus), jei įmonė nusprendžia jį išmokėti. Akcijos skirtos investuotojams, pasiruošusiems prisiimti didesnę finansinę riziką.
Akcijų įsigijimas gali būti ilgalaikė investicija, siekiant gauti pajamų iš bendrovės išmokėtų dividendų, taip pat trumpalaikė investicija, siekiant gauti pajamų iš akcijų kainų kitimo.

Savybės

 

 • Skirta patyrusiems investuotojams
 • Galimybė tiesiogiai investuoti į įvairias įmones
 • Daugelyje pagrindinių vertybinių popierių biržų galite įsigyti Baltijos šalių, taip pat užsienio bendrovių akcijų
 • Investicijų grąžos svyravimai yra didesni, palyginti su skolos vertybinių popierių ar tradicinių investicinių fondų vienetų kainų pokyčiais
 • Akcijomis prekiaujama užsienio rinkose, todėl valiutų kurso svyravimai gali turėti įtakos investicijų grąžai
 • Yra rizika prarasti investuotas lėšas arba dalį jų

Įkainiai

 

Investicinių produktų kainos labai priklauso nuo rinkos, į kurią planuojate investuoti, tačiau turėtumėte atsižvelgti į šiuos mokesčius:

 • vertybinių popierių sąskaitos atidarymas (nemokamai interneto banke)
 • tarpininkavimo mokestis perkant arba parduodant
 • mėnesinis saugojimo mokestis
 • kai kuriose šalyse gali būti taikomas finansinių operacijų mokestis

Sužinoti daugiau

Nežinote, kaip pradėti? Jums padės mūsų ekspertai

 

 • Vaizdo konsultaciją galite gauti internetu
 • Apžvelgsime Jūsų finansinę padėtį ir poreikius
 • Gaukite atsakymus į Jums kylančius klausimus

Registruotis į konsultaciją

Rekomenduojame prieš pasirašant finansinių paslaugų sutartį atidžiai perskaityti paslaugos teikimo sąlygas ir prireikus pasitarti su banko darbuotojais.

Tai reklaminė informacija apie taupymo ir investavimo paslaugas, teikiamas SEB banke. Ši informacija nėra asmeninė rekomendacija, nurodymas ar raginimas pirkti ar parduoti konkrečias finansines priemones ir negali būti naudojama kaip pagrindas sudarant sandorius. Nors jos turinys pagrįstas šaltiniais, kurie laikomi patikimais, SEB bankas neatsako už jokius šio turinio netikslumus ar nuostolius, kurie patiriami investuojant remiantis šia informacija.

Prieš apsispręsdami investuoti į konkrečias finansines priemones, patys arba padedami mūsų konsultantų turite tinkamai atsižvelgti į tai, kad jūsų investicijų vertė gali sumažėti dėl infliacijos, rinkos palūkanų normos pokyčių ar tam tikrų nuo SEB banko nepriklausančių įvykių. Jei investuosite į užsienio valiuta išreikštas finansines priemones, jūsų investicijų grąžai gali turėti įtakos valiutų kurso pokyčiai.

Jūs esate atsakingi už savo investicinius sprendimus. Todėl, prieš priimdami sprendimą investuoti, turite patys arba padedami mūsų konsultantų apsvarstyti, ar ši rizika jums yra priimtina. Konsultaciją galite gauti apsilankę pasirinktame SEB filiale arba paskambinę 

Rekomenduojame prieš sudarant bet kokią finansinių paslaugų sutartį atidžiai išnagrinėti paslaugų teikimo sąlygas ir, jei reikia, pasikonsultuoti su banko darbuotojais.

Tai reklaminio pobūdžio informacija apie SEB teikiamas investavimo paslaugas. Ši informacija negali būti aiškinama kaip rekomendacija, nurodymas ar kvietimas pirkti ar parduoti konkrečias finansines priemones ar naudotis konkrečia investicine paslauga ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis. Nors turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie laikomi patikimais, SEB nėra atsakingas už netikslumus ar nuostolius, kurių gali atsirasti remiantis tokia informacija.

Investicijų grąža yra susijusi su rizika, jų vertė gali mažėti arba didėti, o tai, kad anksčiau grąža buvo teigiama, nereiškia, kad tokia ji bus ir ateityje. Kai kuriais atvejais nuostoliai gali viršyti pradinės investicijos sumą. Jei fondai ar jūs investuojate į finansines priemones, išreikštas užsienio valiuta, valiutos kursų pokyčiai gali turėti įtakos investicijų grąžai.

Jūs esate atsakingi už priimtus investavimo sprendimus, todėl prieš juos priimdami, turėtumėte susipažinti su detalia informacija, inter alia fondų, struktūrizuotų produktų ir kitų finansinių priemonių prospektais, pagrindinės informacijos dokumentais ir kita informacija, kurią galite rasti www.seb.lt. Konsultaciją taip pat galite gauti apsilankę SEB skyriuje arba paskambinę privačių klientų informacijos linija +370 5 268 2800 ar verslo klientų informacijos linija +370 5 268 2822
 
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad čia minimos paslaugos nėra skirtos investuotojams, kurie priklauso kitai jurisdikcijai negu šias paslaugas teikiantys SEB banko padaliniai, o investavimo galimybių sudarymas, leidimas investuoti ir investavimas tam tikroms jurisdikcijoms priklausančiose vietose, tarp jų ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Japonijoje ir Australijoje, gali būti neteisėtas. SEB bankas negali teikti konsultacijų investavimo klausimais, reklamuoti investicijų, siūlyti ar raginti investuoti ten, kur tai gali būti neteisėta. Jei gyvenate ar šiame tinklalapyje pateikiamą informaciją skaitote būdami vietoje, kuri nepriklauso tai pačiai jurisdikcijai kaip šią informaciją teikiantis SEB banko padalinys, Jūs esate atsakingas už įstatymų ir kitų teisės aktų, kurie gali būti Jums taikomi, laikymąsi. Prireikus daugiau informacijos prašome kreiptis į SEB darbuotojus.